PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.


Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

+2
bimba
limun
6 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by bimba čet 1 sij 2015 - 23:17

Ovako to izgleda kod mene ...

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 7tx8B5d

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 5xdHXzy

Izgleda da je ovdje najvrijednije imati dionice.
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by limun čet 1 sij 2015 - 23:23

Ja sam juče ulovio 19 reklama, danas svega 15 , za sada Very Happy
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by limun pet 2 sij 2015 - 18:30

Danas sam zatražio isplatu samo da vidim da li to funkcioniše, dugo sam se dvoumio da li da kupim još shares ili da isplatim novac, jer da sam kupio dionice, razmišljao bih da li stranica stvarno isplaćije ili ne.... Rolling Eyes

Zato ću sada opet platiti fee da bi kupio dionice.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

...da zaboravih reći, isplata je legla za par sati... Cool

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 2cgdfu0
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by Gost pet 2 sij 2015 - 19:13

čestitam na isplati Limune Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 1711876859

bilo bi lijepo da i sa nama podijeliš recept kako u 3 dana zaraditi 20 dolara.

Treba li još nešto napraviti osim kliknuti 10-tak reklama na TE???

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by bimba pet 2 sij 2015 - 19:21

Počeli smo isti dan, uložili smo iste pare, radimo isti posao ...
... ti izvučeš 21.00 $, ja još nisam zaradio 1.70 ?

Molio bih detaljno objašnjenje !

Očito je da radiš nešto izvanredno i bilo bi lijepo da opišeš što, jer ja očito neznam što radim.
Kod mene je apsolutno suprotno raspoloženje na ovom sajtu.
Kako stvari stoje, sumnjam da ću vratiti ulog u roku 30 dana i ovaj sajt smatram velikim zajebom.

Uistinu bi bilo dobro vidjeti kako i iz kojeg razloga si uspio natuči cca 14 X više od mene pod jednakim okolnostima.
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by saleso pet 2 sij 2015 - 19:24

procenat od DR od uloga?ako placaju
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by limun pet 2 sij 2015 - 21:16

Shocked Shocked  Ne znam da li ste dobro pregledali početak ovog posta, gdje sam se malo potrudio da objasnim što više stvari o ovoj stranici, mada i ja još uvijek nisam sve dobro skontao....

Ne radim ja ništa specijalno ili drugačije od Vas, osim što se vjerovatno više puta u toku dana ulogujem da uhvatim što više reklama (jer ih još uvijek nema u tolikoj količini da ih sve odjednom isklikam) i da pogledam imam li kojeg novog referala, pošto sam se momački bacio u reklamiranje ove stranice. Još uvijek slušam svoj osjećaj i nadam se da me neće izdati, a osjećaj mi kaže da bi ovo mogla biti zaista dobra stranica...

Da, kao što @saleso kaže, to je komisija od referala, to i jeste suština ove stranice, pokušati napraviti dobru mrežu kroz 5 nivoa dubine...
Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 2exc08l

....na moje članstvo od 20 $....

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 2ijjjmx    

I ovo što sam isplatio, je samo zato da provjerim da li sve funkcioniše i da manje brinem, jer sam pokrenuo ozbiljnu reklamnu kampanju..
Dokaz sam postavio i da Vi vidite da je to možda ipak ozbiljna stranica, i da ima smisla potruditi se oko referala. Nikad se ne zna koji će od njih postati pravi, a koji ne... Mislim da je prerano za kukanje kako to nije to, ipak smo tu tek 3-4 dana. Ne treba @bimba zaboraviti da smo dobili i po 100 dionica kojima je kupovna cijena 10 $ (odnosno 0.10$ po komadu), od kojih ćemo dobijati dividendu, a kada počne i trgovanje sa istim, cijena će im vjerovatno rasti, pa će i tu biti prostora za zaradu..

U ovom mjesecu treba da krene i neka nova priča gdje će se moći trošiti oni tokeni, i za njih dobijati mogućnost da se zaradi (nije mi još najjasniji model)
Isplatu sam napravio samo da steknemo povjerenje u stranicu, inače sam se već pokajao, jer sam planirao odmah kupiti još dionica...

Mislim da nema mjesta razočarenju i lošim mislima, već se treba potruditi oko pronalaska novih referala, jer sam naučio sa PaidVerts da će se to morati isplatiti kad-tad... Wink

lol!


Zadnja promjena: limun; ned 4 sij 2015 - 20:55; ukupno mijenjano 1 put.
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by bimba sub 3 sij 2015 - 12:02



Počinju problemi !

Ne može se više ući na sajt, a sve što sam uložio za reklame propada jer ... se ne može ući na sajt.
Možda čak nekome padne na pamet da se registrira ali... ne može ući u sajt.
Čak i da može, kao moja 2 prva referrala, treba im pasti na pamet da ulože i na taj način i ja uberem štogod.
Čak i da im padne na pamet kakvo ulaganje, ne mogu ući u sajt.
Siguran sam da će kasnije fear

Za to vrijeme nerada i ne zarađivanja članstvo polako prolazi kroz usko grlo pješčanog sata.

Valjda će ostati desetak dana članstva ok oni to "srede".
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by limun sub 3 sij 2015 - 12:43

bimba je napisao/la:

Počinju problemi !

Ne može se više ući na sajt, a sve što sam uložio za reklame propada jer ... se ne može ući na sajt.
Možda čak nekome padne na pamet da se registrira ali... ne može ući u sajt.
Čak i da može, kao moja 2 prva referrala, treba im pasti na pamet da ulože i na taj način i ja uberem štogod.
Čak i da im padne na pamet kakvo ulaganje, ne mogu ući u sajt.
Siguran sam da će kasnije    fear

Za to vrijeme nerada i ne zarađivanja članstvo polako prolazi kroz usko grlo pješčanog sata.

Valjda će ostati desetak dana članstva ok oni to "srede".


Jbte, @bimba, pa ti ćeš stvarno šećer dobiti.. , daj malo nemoj sve crno gledati... confused , ništa specijalno i drugačije u odnosu na sve ostale stranice koje svakodnevno primaju sve veći i veći broj članova. Nadam se da će se stranica ubrzo vratiti, a i da se ne vrati, nije smak svijeta... Shocked Shocked

Uložio sam i ja u reklamu na ovoj, kao i na mnogim stranicama, ali to mi se dešavalo mnogo puta, ako hoćeš da budeš brz, ulažeš odmah, pa se desi da stranica ima problem tih dan-dva, taman koliko ja "pljusnem" na fix reklamu ili nešto  što ne mogu stopirati. Ali to je sve normalno... Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Cool

dont worry, be happy i nemoj misliti na torticu.....  lol!


Zadnja promjena: limun; sub 3 sij 2015 - 17:06; ukupno mijenjano 1 put.
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by Gost sub 3 sij 2015 - 16:28

...nemoj misliti na torticu... Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 2yl6yhe

U svakom poslu ima stresnih situacija a ovo bi baš trebalo biti nešto suprotno.  
Meni osobno nakon iskustva sa C4F ništa više ne može biti tako važno da se sekiram pa i da nestanu svi odjednom.
Na kraju krajeva, ovdje smo da bi ovaj posao odradili laganini...opušteno.
Negdje dobijemo, negdje izgubimo...svjesni da savršena ravnoteža ne postoji.


btw. ima i ljepših načina za dobiti šečer Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Smiles-bestpage-sk-1132

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by zuti5 sub 3 sij 2015 - 18:57

Proradio, ali nema reklamica bounce
zuti5
zuti5
Admin

Broj postova : 207
Join date : 01.10.2014

http://www.najboljeptcstranice.n.nu/paidverts

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by limun sub 3 sij 2015 - 21:05

zuti5 je napisao/la:Proradio, ali nema reklamica bounce

Ma ima, samo je problem što se ne pojavljuju kao na ostalim stranicama u 00.00 po server vremenu, već ih moraš hvatati.... Rolling Eyes
Vjerovatno će kako bude rastao broj članova, i broj reklama biti veći...
Ovo su sve prave reklame od pravih članova, nisu adminove, pa ih zato moraš hvatati.. Very Happy
Kada klikneš na opciju "Share Market" , možeš sve vidjeti za period tekućeg mjeseca šta je ko i koliko potrošio, kako stranica posluje i kolika je trenutna dividenda na dionice...


drunken
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by limun čet 8 sij 2015 - 19:30

cheers

danas sam konačno uspio uhvatiti svih 25 reklama po 0.04 $.
Admini su ubacili novu opciju notrifikacije, tako da se lakše može uhvatiti svih 25 reklama , za one koji su upgrade, a samim time i svih 5 za free članove.

Obavještenje o broju reklama se nalazi u gornjem lijevom ćošku i izgleda ovako..

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Opo7bo


lol!
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by bimba čet 8 sij 2015 - 21:41

Jel to treba stranicu držati stalno otvorenom ?
Funkcionira li bez resetiranja ?
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by limun čet 8 sij 2015 - 22:53

bimba je napisao/la:Jel to treba stranicu držati stalno otvorenom ?
Funkcionira li bez resetiranja ?

Poželjno bi bilo, jer u suprotnom nećeš vidjeti kad se pojavi reklama, a napravljeno je fantastično da se pojavljuje u realnom vremenu i nemaš potrebe da refrešuješ stranicu.... Wink
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by limun pet 9 sij 2015 - 19:10

.... i drugi dan za redom - svih 25 reklama po 0.04 $ Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 1950686948
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by bimba pet 9 sij 2015 - 19:29

Svaka čast !

Ja nemam volje cijeli dan čekati da se pojavi reklama.
Zato ću izvući lagani gubitak za 28 dana koliko još imam upgrade.

Možda povratim uloženo kada i ako prodam dionice, bude mjesečna dividenda i nešto pametno napravim sa, izgleda za profit, beskorisnim tokenima .

Referali ne da ne ulažu, već niti klikaju.
Novi ne dolaze.

Volio bih nešto pozitivno misliti o ovom sajtuu, međutim jedva čekam da prođu ovih 28 dana.


pozz
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by limun pet 9 sij 2015 - 19:55

bimba je napisao/la:Svaka čast !

Ja nemam volje cijeli dan čekati da se pojavi reklama.
Zato ću izvući lagani gubitak za 28 dana koliko još imam upgrade.

Možda povratim uloženo kada i ako prodam dionice, bude mjesečna dividenda i nešto pametno napravim sa, izgleda za profit, beskorisnim tokenima .

Referali ne da ne ulažu, već niti klikaju.
Novi ne dolaze.

Volio bih nešto pozitivno misliti o ovom sajtuu, međutim jedva čekam da prođu ovih 28 dana.


pozz


Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 1054632634 Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 1054632634 imaš sada i audio obavještenje kad se pojave reklame, danas su to postavili i obavijestili na forumu, mada nisam to koristio..
Od referalovih klikova nemaš ništa, tako da i ne znaš da li klikaju...
Tokeni će biti u upotrebi za koji dan i to na više načina...

jbg, meni se sviđa, a već imam 30 DR i oko 50 u cijeloj mreži, tako da očekujem razvojem stranice i poboljšanje svoje novčane situacije...

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 3803689487
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by bimba pet 9 sij 2015 - 20:31

jbg, meni se sviđa, a već imam 30 DR i oko 50 u cijeloj mreži, tako da očekujem razvojem stranice i poboljšanje svoje novčane situacije...


Pa naravno da ti se sviđa ! Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 1332752312
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by bimba ned 11 sij 2015 - 18:26

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 CBndvm1
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by limun ned 11 sij 2015 - 19:17

bimba je napisao/la:Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 CBndvm1


A... ti meni stvarno nisi jasan, pa i meni se to desilo..., popravljaju nešto i opet radi....
Ti tačno sebi navlačiš nesreću... i onda kad je navučeš, uživaš u tome... kako ono ti meni kažeš... opusti se malo... Sleep
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by bimba ned 11 sij 2015 - 19:50

Sorry limun !
Nisu stvari takve kako se čine.

Nemam tu moć da nekom telepatijom, telekinezom,telemetrijom i teletom od krave blokiram rad skripte, hostinga ili utječem na bilo što.
Kada bih to mogao, čovječanstvo bi spalo na ugroženu vrstu sa svega 10 000 ljudskih primjeraka raspoređenih po cijelom svijetu. Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 1332752312

Polako se sitim sveg ovog.
Umara me veliki trud na otvoreno manipulativnim poslovima.
To su poslovi gdje bez problema i ikakvih intervencija pokupe pare, ali kada treba zaraditi i pokupitit ulog ( ne daj bože profit ) onda pretjerano održavaju, prepravljaju i brane stranicu od poplave hakera, što teško čini još težim.

Najteže je podnijeti uvredu inteligenciji.

Admin kaže - "problem ! Čekajte i riješit ćemo ."
Vrijeme ističe, problemi se ne riješavaju, Acc se ne puni i ulog rezultira gubitkom vremena, u najboljem slučaju.

Tek poslije kvalitetnijeg razmišljanja vidim da je u cijeloj priči pare pokupio admin (sa širokim smiješkom)
Nekako ne mogu prihvatiti da je to sve plod moje mašte ili mentalne snage.
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by bimba uto 3 vel 2015 - 20:38

Pozdrav narode !

Samo mali update !

Popušio sam 20 $ na ovom dreku.
Ne krivim limuna ( da tko ne bi pomislio štogod takvog ) već svoju brzopletost i bezuvjetno povjerenje.
limun je ovdje dobro prošao samo zbog nekolicine idiota koji su pomislili da je taktika "hit & run" dobra i na tome zaradio.

Ipak je poštenije testiranje kakvo smo imali, nego ovo.

Naime nakupio sam nekih 7.00 $, koje ( sasvim prirodno ) ne mogu isplatiti.

Kada sam kre4nuo pisati ovdje, pa da i nastavim.

- Hakirani su mi Rombux, Stair i Bery te sam i tu popušio tridesetak $

- Liquidbux ima "problema" sa Paypalom, aman - taman kad sam platio članstvo i RR.
To je još nekih tridesetak $ pušenja.

- 8clix je povisio limit za isplatu sa 5 na 10.00 $ ... još malo pušenja !

- Extantbux je uveo uvjet ulaganja ako želite isplatu ... još malo pušenja !

- Digadz je kompletan cirkus od sajta ... i tu je još malo pušenja !

- Uspio sam se trajno rastati sa drugom ženom ... pušenje za rak pluča !

- Preselio sam na svoj ranč i služim se internet stikom koji košta petnaestak $ mjesečno ... što će reći - još pušenja !


Kako sam post prije napisao ...

Polako se sitim sveg ovog.
Umara me veliki trud na otvoreno manipulativnim poslovima.
To su poslovi gdje bez problema i ikakvih intervencija pokupe pare, ali kada treba zaraditi i pokupitit ulog ( ne daj bože profit ) onda pretjerano održavaju, prepravljaju i brane stranicu od poplave hakera, što teško čini još težim.

... dakle, nadam se da razumijete moju (sve trajniju) odsutnost sa ovog foruma.

Vidim da vas ima nekolicina koji koristite ovaj forum, pa vas otvoreno pitam ( znajući da, kao i do sada, neću dobiti odgovor ) želite li dobiti ovlasti administracije foruma, i tko bi to bio ?
Time bi postojao netko da vodi ovaj forum, a možda i učini nešto od njega.

Iz navedenih razloga više nemam namjeru se zavaravati da bih ja nešto učinio sa forumom, jer mi je potreban odmor od ovog sranja kao i vrijeme da izađem iz depresije u koju sam upao.
Najviše me muči plačanje interneta sa kojim ubijam svoje živce i "hranim" razne mufljuze svojim ulaganjima.

Internet zarada - kaj got !
Možda, ako bi postojala organizacija, no ovaj forum je dokazao da to nije moguće.

pozz
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by saleso uto 3 vel 2015 - 22:26

zao mi je sto te je zivot zatrpao sa ovom hrpom go.... procice vremenom
za admina nisam jer nemam ni vremena a ni znanja
ako se ko javi tu sam da ga pordzim
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by bimba sub 7 vel 2015 - 12:54

Pozdrav ekipa !

Passive je uveo Paypal i upravo sam uspio zatražiti 7.00 $ na Paypal.
Zanima me kako prodati udjele ili dionice koje imam.
Zna li tko odgovor ?
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije - Page 2 Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.