PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.


Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

+2
bimba
limun
6 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by limun sri 31 pro 2014 - 13:20

.                                                                                                PASSIVE - EARNER

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Vjjp3

Ako se sjećate mog komentara na @bimba post o Extantbux stranici, rekao sam da predviđam, nakon prekrasnih iskustava sa PaidVertsom, veliku poplavu sličnih stranica gdje će mnogi admini pokušati loviti u mutnom, te iskoristiti popularnost PV da bi progurali svoje ponzije Shocked  i izvarali halapljivi narod.

Svjedoci ste trenutno bar 10-15 stranica koje čak u svom sloganu koriste riječi kao : - Isto kao na PaidVertsu, Bolje nego PaidVerts i sl... lol!

U moru tih novih stranica, koje sam uglavnom pregledao, izdvojio bih jednu koja mi je zaista privukla pažnju - Passive-earner
Ja sam inače slab na tehnički kvalitetno urađene stranice, a ova je definitivno jedna od takvih....


                                                                       Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 250x125


Stranica je još uvijek u beta fazi, ali je već isplatila preko 2000 $ i svakim danom je sve bolja i bolja..
Za sada izgleda kao TE (traffic exchange) stranica na kojoj za pogledanu reklamu, ovisno o članstvu dobijate 0.01 , 0.02 ili 0.04 dolara.
Isto tako broj reklama koje možete pogledati u toku dana je limitiran od 5 (za standard članove 5x0.01=0.05$ dnevno) pa do 25 za ostala članstva (max članstvo 25x0.04=1$ dnevno), tako da samo od vlastitih klikova otplaćujete svoje članstvo i još zaradite nešto...
Na svakih 25 pregledanih reklama dobijate i 1 token (iskreno, još ne znam kako se on troši  Laughing )

NAPOMENA: Reklame se ne dobijaju sve odjednom, već se pojavljuju nasumično tokom dana...
Kako to izgleda za pojedinu vrstu članstva, pogledajte ovde..

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 15n7j13

                       http://limun.passive-earner.com/


Kao što možete vidjeti, hipotetički samo od svojih klikova, možete napraviti zaradu, a ako imate sreće sa referalima, ta zarada može biti i daleko,daleko veća..
Vaša zarada će ići do 5 nivoa dubine, u zavisnosti koju vrstu članstva imate. Zarada se ne odnosi na klikove referala, koliko sam ja razumio, već samo na ono što oni troše na reklame. Trošenje na reklame donosi, opet neke beneficije kao na PV, ali o tome kasnije...
Primjetićete da su reklamne kampanje urađene tako temeljno i sa stilom, da možete birati čak i boju pozadine i pregršt informacija, kao i mali forum gdje ostali članovi mogu postavljati pitanja, i sve to u sklopu samo jedne Vaše reklame Shocked (ovo možda nisu toliko bitne stvari, ali meni daju informacije koliko se neko tamo potrudio da napravi stvarno kvalitetnu stranicu.)
Isto tako se mogu kupiti i dionice, trgovati sa njima i dobijati dividendu...

                Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 728x90

                        http://limun.passive-earner.com/

Za sada ću samo još dodati da sam odlučio da se oprostim od 10$ i probam da vidim kako će to funkcionisati, a onda sam vidio da traje akcija do kraja 31.12. za takozvane "rane ptice"  Very Happy , gdje na kupljeno članstvo od 20$ dobijate i 100 dionica na poklon, pa sam iskoristio mogućnost da doplatim još 10$ (Tu postoji još jedna akcija i o tome možete pročitati na account stranici) i uzmem taj upgrade od 20$ na mjesec. Ne znam kako,ali sada imam 100 dionica i članstvo od 20$ do kraja februara  Very Happy  znači - dva mjeseca po cijeni jednog + 100 dionica. Akcija traje do večeras do 24.00  Wink

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Alp2rn

Iako je još isuviše rano za bilo kakve prognoze, moje mišljenje da se isplati ovo probati i pokušati napraviti strukturu referala ispod sebe, ako ovo zaživi kao što se nadam, u budućnosti bi to mogao biti lijep izvor mjesečne zarade...
Pošto je sada praznično raspoloženje, a i ja još uvijek nemam sve informacije, vremenom ću dodavati sve nove detalje koje saznam...


                                                                                    http://limun.passive-earner.com/


Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 2399819703


Zadnja promjena: limun; sri 31 pro 2014 - 16:49; ukupno mijenjano 3 put/a.
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by bimba sri 31 pro 2014 - 14:19




Pratim !


Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Sj8NTos


Za početak ... ja ( prirodno ) NISAM dobio 2 mjeseca članstva scratch gaah

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije JiCsE9M

Idem tražiti što još nije kako bi trebalo ...
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by limun sri 31 pro 2014 - 14:24

Shares ćeš dobiti kasnije, jer će to manuelno dodati, ni ja ih nisam dobio odmah.
Što se tiče članstva, pogledaj tamo kakvu oni imaju foru, ako ti traje jedno članstvo, a hoćeš veće, dodaš još para i oni ti odbiju vrijednost postojećeg, pa platiš manje, a vjerovatno sam zato i dobio na duži period... ne znam.... Ja sam prvo kupio onaj upgrade od 10$ , pa naknadno uplatio još i uzeo ovaj od 20$
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by vlatkomitev sri 31 pro 2014 - 14:28

I ja cu se priklucit da pratim ovo
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by bimba sri 31 pro 2014 - 15:16

Evo ga !

Znači da treba malo pričekati.

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Dg7mEUb


Limun !

Trebat ćeš to momački detaljno objasniti kako radi.

Primjerice, pola sata tražim kako assign 210 TE credits, kojih odnekuda imam.

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije EqaS24d


Krediti se mogu kupovati samo preko procesora.

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije K8Rp3Bb

za sada toliko.
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by limun sri 31 pro 2014 - 15:54

... ako pogledaš ove tri tačkice u gornjem desnom uglu tvoje kampanje za Liquidbux, i još ako kursorom klikneš na njih Very Happy , pojaviće ti se opcija "add TE credits" .... Cool Cool

Mislim da će se onim tokenima moći kiupovati krediti za reklamiranje...

A isto tako kada kupuješ kredite ili bilo šta da plaćaš, imaš i opciju "Apply account balance to purchase"   Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 1711876859


                                   Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 142h4rb


Zadnja promjena: limun; sri 31 pro 2014 - 18:52; ukupno mijenjano 2 put/a.
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by bimba sri 31 pro 2014 - 16:36



Tri točkice Shocked Shocked

Ne znam bih li ikada pronašao taj G-spot za kliknuti .

Uglavnom ... dejstvuje !
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by eastsideTZ sri 31 pro 2014 - 17:46

Dopuz'o sam i ja sa prijateljicom zvancikom Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 1222836538
eastsideTZ
eastsideTZ

Broj postova : 74
Join date : 15.11.2014
Age : 33
Lokacija : Tuzla

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by bimba sri 31 pro 2014 - 18:28

eastsideTZ je napisao/la:Dopuz'o sam i ja sa prijateljicom zvancikom Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 1222836538

Izgleda da je cvancik početni pot Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 1332752312
Samo da ne bude Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 3010262392


Da se pohvalim sa prvim Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 3803689487 DR sa ovog sajta ...

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije VYKkRPo
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by limun sri 31 pro 2014 - 18:56

eastsideTZ je napisao/la:Dopuz'o sam i ja sa prijateljicom zvancikom Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 1222836538


Kod mene nije prijavljeno da si sa "zvancikom" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  , ako to planiraš, onda je bolje da to uradiš u staroj godini (još koji sat imaš) da uhvatiš ove akcije - dobićeš 100 dionica (vrijednost 10$) i možda 2 mjeseca članstva, ako kupiš prvo onaj od 10, pa zatim dodaš još i kupiš onaj od 20 (kao što sam ja uradio...)


                                                            Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 142h4rb
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by zuti5 sri 31 pro 2014 - 19:38

Imaš još jednog referala.
zuti5
zuti5
Admin

Broj postova : 207
Join date : 01.10.2014

http://www.najboljeptcstranice.n.nu/paidverts

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by Gost sri 31 pro 2014 - 20:29

obavljeno!

članstvo mi vrijedi do 1.3. Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by saleso čet 1 sij 2015 - 13:40

I jebem ti zemlju de neradi paypal!
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by saleso čet 1 sij 2015 - 13:41

Izvinjavam se zbog psovki Smile
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by bimba čet 1 sij 2015 - 14:25

Apocalypso je napisao/la:obavljeno!

članstvo mi vrijedi do 1.3. Very Happy

Meni ipak vrijedi samo 30 dana. Pa da se čovjek ujede za dupe,

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije RlgLQfa


Saleso, kako to misliš "neradi paypal!" scratch

Evo dan i vrijeme kada sam ga koristio.

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 8JJ3mYj

bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by saleso čet 1 sij 2015 - 14:26

a prvi deo napisanog Smile
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by bimba čet 1 sij 2015 - 14:52

saleso je napisao/la:a prvi deo napisanog Smile


Ne razumijem scratch
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by saleso čet 1 sij 2015 - 15:08

u srbiji neradi paypal 100%
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by Gost čet 1 sij 2015 - 15:59

bimba je napisao/la:Meni ipak vrijedi samo 30 dana.   Pa da se čovjek ujede za dupe

vjerovatno zato što si odmah uletio sa $20 za expert na 30 dana.
ja sam napravila po limunovom receptu: prvo za 10 dolara Advanced članstvo a onda za expert pa sam imala popust oko 10 dolara i članstvo 2 mjeseca.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by bimba čet 1 sij 2015 - 17:12

Kao što rekoh !

Da se čovjek ujede ...   gaah

Zar takve stvari ne bi trebale biti negdje napisane ?

Ovakva sranja mi odmah oduzmu povjerenje i volju da bih najradije prestao imati ikakve veze sa tim sranjem, ali imam 20 Američkih razloga za nastaviti ovu farsu.

Najjadnije od svega što u svakom trenutku i segmentu svog života, ma što god da radio, Univerzum mi nabija karmu na nos.

Ono što je prosječnoj osobi ljudskog roda po difoltu normalno, Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 705276559 se trebam momački izmučiti da dobijem ono što svima padne u krilo samo od sebe.
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by eastsideTZ čet 1 sij 2015 - 19:51

limun je napisao/la:
Kod mene nije prijavljeno da si sa "zvancikom" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  , ako to planiraš, onda je bolje da to uradiš u staroj godini (još koji sat imaš) da uhvatiš ove akcije - dobićeš 100 dionica (vrijednost 10$) i možda 2 mjeseca članstva, ako kupiš prvo onaj od 10, pa zatim dodaš još i kupiš onaj od 20 (kao što sam ja uradio...)


                                                            Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 142h4rb

presusila kartica, ost'o sam na pisljivih 8 KM a sa Skrill-a tek juce povuko Neutral Hajde nema veze, probacu napast ovo 'na sirovo' i ubacit pokojeg referala. Ionako je zanimljiva dnevna zarada, pa i ne ocekujem da ovo potraje zadugo ali ko zna Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 1181136740
eastsideTZ
eastsideTZ

Broj postova : 74
Join date : 15.11.2014
Age : 33
Lokacija : Tuzla

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by limun čet 1 sij 2015 - 20:33

eastsideTZ je napisao/la:
limun je napisao/la:
Kod mene nije prijavljeno da si sa "zvancikom" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  , ako to planiraš, onda je bolje da to uradiš u staroj godini (još koji sat imaš) da uhvatiš ove akcije - dobićeš 100 dionica (vrijednost 10$) i možda 2 mjeseca članstva, ako kupiš prvo onaj od 10, pa zatim dodaš još i kupiš onaj od 20 (kao što sam ja uradio...)


                                                            Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 142h4rb

presusila kartica, ost'o sam na pisljivih 8 KM a sa Skrill-a tek juce povuko Neutral Hajde nema veze, probacu napast ovo 'na sirovo' i ubacit pokojeg referala. Ionako je zanimljiva dnevna zarada, pa i ne ocekujem da ovo potraje zadugo ali ko zna Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 1181136740

Da ti iskreno kažem, ja ne bih ni ulagao da ne mislim da će ovo potrajati... Very Happy , ja inače ne ulažem baš na svaku novu stranicu, već je dobro prostudiram, pa tek onda...

Ne moraš ti ulagati "zvanciku", imaš člannstvo i od 5 $ , pokušaš sa tim, pa vidiš kako ide, ako već misliš ulagati..

lol!
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by limun čet 1 sij 2015 - 20:39

"Najjadnije od svega što u svakom trenutku i segmentu svog života, ma što god da radio, Univerzum mi nabija karmu na nos.

Ono što je prosječnoj osobi ljudskog roda po difoltu normalno, se trebam momački izmučiti da dobijem ono što svima padne u krilo samo od sebe."



nerd nemoj misliti na torticu.... nemoj misliti na torticu.... nemoj misliti na torticu.....

Moj ti @bimba, ubi tebe ta autosugestija (negativna..)

Ne znam da li je admin sa Passive-earninga čuo za tvoju nesretnu sudbinu, ili si ti nama navukao nesreću, smile na 2 smile na 2 , ali uglavnom sam dobio poruku od admina:

"I'm sorry for the trouble, but an error has been found when extending existing memberships, and your account was affected. We have corrected the problem and we added 2 days to your corrected expiration date for your inconvenience"

...tako da se nemaš oko čega brinuti, i nama je sada vratio članstvo na mjesec dana.. dance dance


btw, dobio sam dividendu za 100 dionica i leglo mi 0.65 $ dance
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by bimba čet 1 sij 2015 - 21:37




nemoj misliti na torticu.... nemoj misliti na torticu.... nemoj misliti na torticu.....

Moj ti @bimba, ubi tebe ta autosugestija (negativna..)

Već mi je mnogo sociologa i psihologa kroz život reklo istu stvar .  Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 1332752312

Evo jedne priće iz vrtićke dobi !

Za nečiji rođendan koji se slavio u vrtiću, prilikom polaska kući, dobio sam jedan balon dok su svi ostali dobili po dva.
Budući da sam bio zadnji koji sam išao kući ... -" nema više !" reće teta.

Nakon nekoliko dana drugi je slavio rođendan i poučen zadnjim iskustvom preguram se prvi (naime mater je došla nešto ranije nego inače) i dobijem jedan balon.
Sutradan saznajem da se odjednom našla neka kutija sa balonima i svi ostali su ih dobili i po desetak njih.

Kako tada, tako me Murphy prati do današnjih dana i saplete me u hodu kako god stigne.
Nakon četrdesetak godina takvog iskustva, na čovjeku to mora ostaviti traga.

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije AV2zEDX

Svi znate za onaj vic o vreči i 100 pi... (vagina   Embarassed )
Što mislite tko je doslovno i uistinu uhvatio za suprotno ?

Naime kao petnaestogodišnjaci, desetak cura se odlučilo poigrati sa mnom igre "pogodi tko je" .
Pravilo je bilo da sam po pubisu morao pogoditi koja je cura (od njih desetak) u mraku podrumske zgrade, oblikom katakombi.
( Već su se igrale takve igrice među nama klincima )
U međuvremenu je u podrum ušao frend, što nisam uočio.
Od tog dana postao sam dugogodišnja zabavna anegdota cijelom kvartu, a vjerovatno i šire.

Ne znam da li je admin sa Passive-earninga čuo za tvoju nesretnu sudbinu, ili si ti nama navukao nesreću

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije 705276559  sam odgovoran za vašu nesreću !
Naravno da sam pisao ticket po pitanju trajanja članstva.
Zdrava i logična  pomisao bi bila - dvoje 60 dana, ja 30 dana za istu stvar.
Mora da je greška kod mene, hajde da je ispravimo.
Sasvim prirodno da nije greška kod mene, već kod vas dvoje ( pretpostavljam i svih ostalih ) i admin se odlučio da ispravi grešku kod svih ostalih, a ne kod mene jednoga.
Zar je moguće da je u skripti bug za sve osim za mene ?    affraid

Pa naravno da je moguče !    Twisted Evil

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije DX8HCg8

Vidiš koliko je snažna moja autosugestija ?
Čak i prije nego sam saznao za ovaj sajt, moja autosugestija je naštelala bug u skripti svima osim meni !    Shocked

Viša sila je stvorila Big Bum i sve naovamo, čak i Ponzi shemu ...  sastavila redoslijed događaja u zadnjih 45 000 000 godina, samo da bi rezultiralo ovakvim otkrivenjem buga na Passive Earneru i meni pokazalo srednjaka ( na ovaj ili onaj način ).

Tko kaže da Bog nema smisao za humor ?
Postojim da budem  jocolor za osobnu zabavu .


tako da se nemaš oko čega brinuti, i nama je sada vratio članstvo na mjesec dana.

" ... i meni pokazalo srednjaka ( na ovaj ili onaj način )."

Kako god da okreneš, poanta je da se moram osječati posrano !




Zadnja promjena: bimba; čet 1 sij 2015 - 23:06; ukupno mijenjano 1 put.
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by Gost čet 1 sij 2015 - 23:04

limun je napisao/la:Isto tako broj reklama koje možete pogledati u toku dana je limitiran od 5 (za standard članove 5x0.01=0.05$ dnevno) pa do 25 za ostala članstva (max članstvo 25x0.04=1$ dnevno), tako da samo od vlastitih klikova otplaćujete svoje članstvo i još zaradite nešto...

Ne znam kako je kod vas ali od 25 reklama jedva ulovim 7-8 tako da slobodno mogu zaboraviti ovaj 1 dolar dnevno Twisted Evil

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Passive-earner  -  Nešto sasvim drugačije Empty Re: Passive-earner - Nešto sasvim drugačije

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.