PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.


[solved] Pravila za grupu koja istražuje najnovije PTC stranice

2 posters

Go down

[solved] Pravila za grupu koja istražuje najnovije PTC stranice Empty [solved] Pravila za grupu koja istražuje najnovije PTC stranice

Postaj by eastsideTZ sub 15 stu 2014 - 21:37

'listajuci' po forumu naisao sam i na ovaj podforum i apsolutno mi se svidja ideja tako da bi htio dati svoj doprinos. Eh sad tu dolazimo do sustinskog pitanja i ove teme Smile Interesuje me po kojem principu se pokrecu 'istrage' odnosno kako i gdje se formiraju grupe (od po 25 clanova ako sam dobro shvatio) da li se one formiraju samo u odredjenim periodima ili.. ?
eastsideTZ
eastsideTZ

Broj postova : 74
Join date : 15.11.2014
Age : 33
Lokacija : Tuzla

[Vrh] Go down

[solved] Pravila za grupu koja istražuje najnovije PTC stranice Empty Re: [solved] Pravila za grupu koja istražuje najnovije PTC stranice

Postaj by bimba sub 15 stu 2014 - 23:04

Pozdrav eastside i dobrodošao !

Ispod avatara je vidljiv tvoj username i on je određene boje ovisno o statusu.

Status suradnik ( zelene boje ) je grupa koja istražuje najnovije PTC stranice.

Kada dosegnemo broj od 25 aktivnih suradnika, koji će biti sposobni istražiti jednu PTC stranicu u 3 - 5 dana, tada zatvaramo grupu skrivamo sve teme od gostiju i neaktivnih članova i prezentiramo ih jedino svojim Direktnim referralima kroz kolektivnu promociju pomoću ovog foruma.

Tvoja uloga na forumu je jednostavna.

Registriraj se na sve stranice gdje već nisi, prethodno se informiravši o situaciji .
U svome privatnom forumu izradi listu banera i otvori temu/dnevnik o PTC stranici koju želiš smjestiti u forum "PREPORUKE".
Budi aktivan i komunikativan.

Ako si od volje biti suradnikom, javi mi da ti otvorim privatni forum.

Ako nešto ne razumiješ ili ne znaš učiniti, javi se meni ili Apocalypso i biti ćemo vrlo izdašni u objašnjenju.

Pozz
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[solved] Pravila za grupu koja istražuje najnovije PTC stranice Empty Re: [solved] Pravila za grupu koja istražuje najnovije PTC stranice

Postaj by eastsideTZ ned 16 stu 2014 - 13:55

Dosta informacija u kratko vrijeme pa sam i propustio sustinu da samo saradnici mogu ucestvovati u istrazivanju, a dodatno su me zbunile 4 otvorene teme na podfurumu istrazivanje. Svakako da imam namjeru i sam ucestvovati u testiranju stranica stoga ako je jedini nacin da sam 'promovisem' novu stranicu moj podforum onda otvori pa da krenemo sa radom Smile

A ako sam shvatio princip rada (u prvoj recenici) onda mozes zakljucati i ovu temu
eastsideTZ
eastsideTZ

Broj postova : 74
Join date : 15.11.2014
Age : 33
Lokacija : Tuzla

[Vrh] Go down

[solved] Pravila za grupu koja istražuje najnovije PTC stranice Empty Re: [solved] Pravila za grupu koja istražuje najnovije PTC stranice

Postaj by bimba ned 16 stu 2014 - 18:40

Oprosti ako sam bio nerazumljiv.

Svi mogu učestvovati u testiranju i svi imaju jednake uvjete refbacka.

Suradnici su članovi koji troše preko 2 sata dnevno u PTC industriji i raspoloženi su svoje vrijeme utrošiti uz PTC Akademiju.
25 Suradnika je kritična masa koja je sposobna testirati veliku količinu najnovijih PTC stranica u vrlo kratko vrijeme.
Naš profit se ne nalazi u međusobnom registriranju, već u informaciji koju sami stvaramo i provjeravamo.
Takve informacije su dovoljno vrijedne da ih možemo materijalizirati organiziranim reklamiranjem u svrhu regrutiranja direktnih referrala.

U tome trenutku naša istraživanja i komunikacija u testiranju postaje nevidljiva za javnost, odnosno zatvaramo grupu koja nastavlja svoj posao ( klikanje i reklamiranje )

pozz
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[solved] Pravila za grupu koja istražuje najnovije PTC stranice Empty Re: [solved] Pravila za grupu koja istražuje najnovije PTC stranice

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.