PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.


[solved]zaporka

2 posters

Go down

[solved]zaporka Empty [solved]zaporka

Postaj by triglavmojdom pet 3 lis 2014 - 15:32

Pozdrav svima!
išla ja na moj laptop, zaporku ne znam, slala za novu ali ništa ne dođe na mail. Dali mi je administratori mogu slati na mail ili pogledati zašto ne funkcionira kako bi trebalo?
lp. Sad
triglavmojdom
triglavmojdom

Broj postova : 498
Join date : 30.08.2014

[Vrh] Go down

[solved]zaporka Empty Re: [solved]zaporka

Postaj by bimba pet 3 lis 2014 - 17:47

Bojim se da ne razumijem pitanje.

Što ne funkcionira kako bi trebalo ?
O kojoj zaporki je riječ ?
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[solved]zaporka Empty zaporka

Postaj by triglavmojdom pet 3 lis 2014 - 18:11

Pozdrav!
Opet ću puno pričati, eh. Nakratko: sve oko stranica radim na tablici, na PTC Akademiju sam automatsko logirana (zapamćena zaporka). Na većem bratu, gdje imam priključen printer, nemam automatski login, pa nisam mogla vidjeti upute koje je danas slala Apocalypso i htjela sam ih isprintati, da ih imam pred sobom kod vježbe. Poslala sam poruku 2 puta, da je zaporka zaboravljena ali ništa mi nije došlo na email. To je to, samo želim znati svoju zaporku ili da se mi dodeli nova.
lp.Sad
triglavmojdom
triglavmojdom

Broj postova : 498
Join date : 30.08.2014

[Vrh] Go down

[solved]zaporka Empty Re: [solved]zaporka

Postaj by bimba pet 3 lis 2014 - 18:27

Moram priznati da mi je to tehnička nepoznanica !

Ja nikako ne mogu znati koja je tvoja lozinka.
Ne znam gdje bih u panelu to potražio ...

Vidim da si uredno ulogovana i da sve radi kako treba.
Ima jean trik kako saznati lozinku.

Idi na tools, zatim page info ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kada se otvori prozor - page info, klikni na security pa na saved pesswords...

[You must be registered and logged in to see this image.]

I otvoritće ti se novi prozor sa zapamčenim zaporkama.



bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[solved]zaporka Empty Re: [solved]zaporka

Postaj by triglavmojdom pet 3 lis 2014 - 18:52

Ti ćeš me još naučiti hekati... No, ne pali. Išla sam kako što si rekao, pronašla lozinku, išla na laptopu u login, nije mu se sviđala, išla ponovo kao da sam je zaboravila i send, a on meni napisao (na PTC Akademija stranici):
Info
The security 'Disallow admin to send new password' is active in Admin Panel
Šta bi to značilo? Da ne mogu biti upisana na jednom i tražiti lozinku na drugom ili imaš ti zakjučano?
lp. Very Happy
triglavmojdom
triglavmojdom

Broj postova : 498
Join date : 30.08.2014

[Vrh] Go down

[solved]zaporka Empty Re: [solved]zaporka

Postaj by bimba pet 3 lis 2014 - 19:06

Evo pokušaj sada .
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[solved]zaporka Empty zaporka

Postaj by triglavmojdom pet 3 lis 2014 - 19:22

Ne ide. Očigledo se neću moći prijavljivati nigdje osim sa tablice. Dali RQ za novu lozinku nije došao do tebe?
Molim javi šta da napravim sa BuxVisom, slala sam ticket (suport je na dnu stranice) i začuda tamo su prepoznali moj email te mi je bila slata obavijest da će odgovoriti u 48 sata. Ako bude nešto čudno ću zamoliti da se piše na forum (ja mogu samo čitati), može?
lp. Sad
triglavmojdom
triglavmojdom

Broj postova : 498
Join date : 30.08.2014

[Vrh] Go down

[solved]zaporka Empty Re: [solved]zaporka

Postaj by bimba sub 4 lis 2014 - 22:38

triglavmojdom !

Bojim se da te ništa ne razumijem !

Očigledo se neću moći prijavljivati nigdje osim sa tablice.

Sa koje tablice, prijaviti gdje ?

Nisam dobio nikakav request .

Molim javi šta da napravim sa BuxVisom, slala sam ticket (suport je na dnu stranice) i začuda tamo su prepoznali moj email te mi je bila slata obavijest da će odgovoriti u 48 sata. Ako bude nešto čudno ću zamoliti da se piše na forum (ja mogu samo čitati), može?

Što bi trebalo raditi sa Buxvisom ?
Ako plačaju u preporuke, ako ne u scam.

Malo sam pogubljen od tolikih postova posvuda, pa više ne razumijem tok događaja.

Ako imaš problem ili pitanje, molim te da mi pomogneš da shvatim o kakvom problemu je riječ.


pozz
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[solved]zaporka Empty Re: [solved]zaporka

Postaj by triglavmojdom ned 5 lis 2014 - 6:32

Dobro jutro, bimba,
na BuxVis se ne mogu upisati več od naše diskusije 3.10., jer su mi zaključali dostup. Malo sumnjam, da zbog posta, koji sam stavila na forum. Ako danas do popodneva ne odgovore otvorit ću disput na Paypal, ipak sam uplatila $ 26.-, dobila tek $ 4,57 + u pendingu imam $ 11,03. Ako svi ostali nemate problem sa upisivanjem, onda je krivac ovaj post (jer bi valjda trebala znati uvijete, ha.). 3.10. sam zamolila da neko postavi pitanje na forum (recimo bug repport) zašto se ne mogu logirati ili da šaljete ticket, no, ako bolje razmislim, to bi moglo rezultirati tome, da bude suspendiran još koji od mojih DR, a to ne želimo.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Oko zaporke na Akademiji samo to, da kad je zaboraviš, sistem ne šalje novu, malo provjeri ako sve funkcionira.
lp. Very Happy
triglavmojdom
triglavmojdom

Broj postova : 498
Join date : 30.08.2014

[Vrh] Go down

[solved]zaporka Empty Re: [solved]zaporka

Postaj by bimba ned 5 lis 2014 - 10:58

Istraživao sam no ne mogu naći postavke da forum automatski odradi što treba.

Sada da razjasnimo neke stvari.

Vidim i čitam tvoj post pod tvojim nickom i tvojim avatarom.
To znači da si bila ulogovana u ovaj forum.
Ako ne znaš zaporku, ne bi se mogla ulogirati Zar ne ?
Koliko sam shvatio na kučnom računalu imaš zapamčenu zaporku i logiraš se bez problema, dok na laptopu trebaš upisati zaporku koju si zaboravila.  ( ili je obrnuto - svejedno )

Da bi riješila problem sa zaporkom, pokazao sam ti način kako ćeš saznati svoju zaporku, ali tu radnju trebaš učiniti na računalu koji je zapamtio tvoju zaporku i gdje se redovno i svakodnevno logiraš.

Dakle ...

 Klikni na tools ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

... otvorit će ti se padajući izbornik gdje klikneš na - page info .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon što si kliknula na - page info, otvorit će ti se novi prozor u gornjem lijevom čošku ekrana gdje trebaš kliknut na iconu - security.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon klika na ikonu - security u istom prozoru će ti se otvoriti novi sadržaj gdje trebaš kliknuti na - view saved passports.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Klikom na - view saved passports otvoriti će se treći prozor sa username podacima, a da bi saznali što je tvoje računalo zapamtilo kao tvoju zaporku trebaš kliknuti na - show passwords

[You must be registered and logged in to see this image.]

Klikom na - show passwords otvorit će se četvrti konfirmacijski prozor u kojem vas pita da li ste sigurni da želie vidjeti svoje zaporke.
Naravno da želite i kliknite na yes.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Klikom na yes dobit ćete sve passworde koje ste dali nalog svom računalu da zapamti.

[You must be registered and logged in to see this image.]

TO JE TO ! Problem riješen !


Ako ti je jedno računalo zapamtilo zaporku, onda je ovo način da na ISTOM računalu pronađeš zapamčenu lozinku.
Nije moguće da na računalu koje je zapamtilo zaporku ne nađeš kombinaciju koje je računalo zapamtilo.


Buxvis

Ne znam što si pisala po forumu Buxvisa da bi te admin suspendirao ili učinio bilo što da ti onemogući pristup.

Ako danas do popodneva ne odgovore otvorit ću disput na Paypal

Ako misliš da si zakinuta u nečemu, ne čekaj previše već piši dispute ( i to učini javno ).
Svaki korak pisanja dispute Paypalu opiši u ovom forumu, kako bi svi imali neki obrazac, jer mislim da ćemo svi otvarati dispute za ovu stranicu.


Divim se tvojoj hrabrosti da ulažeš u neprovjerene nove stranice.
Imajući na umu da 70 % najnovijih PTC stranica krenu sa naumom da prevare i pokradu korisnike u samome startu, uložiti u njih više od 20.00 $ je u najmanju ruku - SMIONO    Shocked

Ja sam imao 10.00 $ viška za ulaganje i ravnajući se dostupnim informacijama na nekoliko mjesta u ovom forumu, ohrabrio sam se na ulaganje - i pogriješio !
Bio bih sretan da mi se vrati taj ulog, ali kako stvari stoje ...   pričekat ću još koji dan da Buxvisu dam priliku da me isplati prvih 4.00 $

Bojim se da je ovo nesretan način otkrivanja i testiranja novih PTC stranica, jer nas previše košta.
Radije bih se vratio prvobitnom programu testiranja, ali moraš prestati se registrirati na svaku PTC stranicu koja je tek izašla jer od tebe nema koristi.

Ako se samoinicijativno registriraš na sve i svašta, nisi naš DR već nečiji van foruma i za takav rad ti PTC Akademija nije potrebna.
Bez tebe smo neznatno sporiji, dok ti svojim ulaganjima u nepoznato gubiš pare.

Nas nekolicina testiramo stranicu bez ulaganja i trebamo tvoje klikove kako bi u što kraćem roku saznali legitimitet testirane stranice.
Ulaganja dolaze kasnije i postepeno, ovisno o svim prikupljenim podacima jer ne mora značiti da stranica koja plaća jest ujedno isplativa i profitabilna.


Suzdrži se od registriranja van ovog foruma, jer imamo dovoljno platišnih PTC stranica i uvijek će biti njih pet do deset u testiranju.
Rasporedi svoje vrijeme za klikanje, posjete forumima, izradi reklama i oglašavanju na drugim medijima - forumi, TE, društvene mreže, PTC stranice ...

Svaka aktivnost koja odudara od zamišljenog programa nas usporava i ne daje željene rezultate.

Naš cilj je klikati manje a zarađivati više !
To možemo postići jedino vježbom,radom, redom i disciplinom.



pozz

bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[solved]zaporka Empty Re: [solved]zaporka

Postaj by triglavmojdom ned 5 lis 2014 - 15:36

Bimba, pa ti si ma ne zlatan nego platinast! Šta bi ja bez tvoje šire perspektive...
1. zaporka: na tablici gdje sve to radim (tu imam zapamti me i ne trebam lozinku za logiranje) sam već prošli put pronašla lozinku, išla na laptop i tamo nije radila, zato sam slala sa stranice, da je zaporka zaboravljena i ti to nisi primio, kažeš, a ni ja nikakvu e-mail obavijest. Išla sam danas ponovo i opet ne radi. To je tehničko pitanje. Dali trebam prvo da se odjavim sa tablice da bi se mogla ulogirati na drugom kompu?
2. ovo oko zaporke je pomoglo, da neću slati disput, jer na BuxVisu nije bilo više automatskog logiranja nakon osvježavanja sistema sa strane Mozille i ja sam očigledo stavljala krivu lozinku, za što se iskreno izvinjavam, da sam te alarmirala. BuxVis je prošli put platio u 4 dana.
3. ne registriram se na svaku stranicu koju nađem, a za Akademiju sada radim na Liquidbux, Eaglesbux, Amorclix, Platinaclix, BuxWon i White Pins i ne možeš očekivati, da ću toliko stranica raditi po 0,04 ili malo više na dan, zato upgrejdam gdje mi se čini da će šta izaći. Akademija zbog toga sigurno nije na gubitku nego na dobitku (od upgrejda)- konkretno Platinaclix i BuxWon. I da nisam investirala u Ads-Globe ta bi stranica još bila u istraživanju. Isto ste imali moje klikove na mbuxu i greybuxu.
3.to sam željela već napisati ali uvijek zaboravim- da možda testiranje stranice samo do prve isplate nije dovoljno, je sreli smo ih, kada u prve daju, a onda postaje problem.
Bimba, nemoj se toliko ljutiti ako nismo svi kao ti, na kraju je to tvoja "firma" a mi radnici, koji sami raspolažemo svojim vrijemenom (i novcem), učimo polako, kako kažeš tek smo mjesec dana skupa, pa ne možeš očekivati čudesa.
lp i opet izvini za BuxVis, platit će oni skoro, sigurno, pa time frame im je 7 dana. Very Happy
triglavmojdom
triglavmojdom

Broj postova : 498
Join date : 30.08.2014

[Vrh] Go down

[solved]zaporka Empty Re: [solved]zaporka

Postaj by triglavmojdom ned 5 lis 2014 - 16:23

P.S.: možda možeš izraditi PTC Akademija avatar, koji bi svi upotrebljavali za forume na svim stranicama, na kojima radimo, bilo bi nas ko lišća i trave... kao što sam primjetila, mnoge stranice na forumima ne dozvoljavaju banere.
lp. Very Happy
triglavmojdom
triglavmojdom

Broj postova : 498
Join date : 30.08.2014

[Vrh] Go down

[solved]zaporka Empty Re: [solved]zaporka

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.