PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.


[solved]Moderiranje privatnog foruma

2 posters

Go down

[solved]Moderiranje privatnog foruma Empty [solved]Moderiranje privatnog foruma

Postaj by triglavmojdom pet 14 stu 2014 - 21:03

Pozdrav, može li se saznati kako se Einbux iz mog foruma našao na netu sa svim postovima među nama?
Molila sam, da se tema briše jer stranica ne postoji više,  a ne da ide na google.
[You must be registered and logged in to see this image.]
lp. Sad
triglavmojdom
triglavmojdom

Broj postova : 498
Join date : 30.08.2014

[Vrh] Go down

[solved]Moderiranje privatnog foruma Empty Re: [solved]Moderiranje privatnog foruma

Postaj by Gost pet 14 stu 2014 - 23:46

Svaka postojeća i registrirana [You must be registered and logged in to see this link.] pa tako i [You must be registered and logged in to see this link.] indeksirana je od strane googla i drugih browsera te zajedno sa cjelokupnim sadržajem prisutna na netu.
PTC AKADEMIJA NIJE TAJNA ORGANIZACIJA PA TAKO NI NJEN SADRŽAJ, VEĆ NAPROTIV SLUŽI U INFORMATIVNE SVRHE CJELOKUPNE INTERNET ZAJEDNICE
Nije mi jasno što tebi nije jasno confused
Moderatori osobnih foruma sami su odgovorni za sadržaj svojih foruma, o tome smo raspravljali već nekoliko puta. Ako želiš obrisati temu, postove...izvoli to učiniti.

a sad činjenice: 8.11. zatražila si da se tema prebaci u scam - i prebačena je u SCAM
[You must be registered and logged in to see this image.]
dva dana nakon toga da ide u kantu za smeće
danas da se briše
...sutra???

Gost
Gost


[Vrh] Go down

[solved]Moderiranje privatnog foruma Empty Re: [solved]Moderiranje privatnog foruma

Postaj by bimba pet 14 stu 2014 - 23:59

Pozdrav cure !

Jesam se dobro nasmijao [solved]Moderiranje privatnog foruma 265630589

Svaki vlasnik neke web stranice se trudi da mu sajt bude Google frendly, upravo da bi bili vidljivi na cijelom netu.


Što se brisanja tema tiče, trebala bi imati opciju da sama obrišeš postove i teme u svom forumu jer prema postavkama ti si ovlašteni moderator svog foruma.
Svakako ću istražiti to požljivije.
U međuvremenu potvrdi možeš li brisati postove i teme ili ne .


pozz
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[solved]Moderiranje privatnog foruma Empty Re: [solved]Moderiranje privatnog foruma

Postaj by triglavmojdom sub 15 stu 2014 - 7:28

Dobro jutro svima,
Apocalypso, več sam se jedanput žalila da nemam uvijek znak x za brisanje (kada ste tražili, da održavamo svoje forume uredne). Kod mojih postova imam mogućnost editiranja, a nema mogučnost brisati recimo tvoj post. To mi nije jasno kako se može onda od nas očekivati, da nešto brišemo ako želimo kada to ne možemo uraditi. Ili možda samo meni ne ide. Drugo je pitanje kad se zamoli da nešto ide u scam ide sa razlogom, kao što bi ti rekla informativne svrhe. Več sam vidjela tvoju reakciju kada su bimba i Saleso nešto brisali, pa ni onda nije bilo u redu. Tako da stavljam pitanje dali nešto što ne želimo na svom forumu brišemo ili ide scam stranica u scam sa tvojom pomoči?
lp. confused
triglavmojdom
triglavmojdom

Broj postova : 498
Join date : 30.08.2014

[Vrh] Go down

[solved]Moderiranje privatnog foruma Empty Re: [solved]Moderiranje privatnog foruma

Postaj by bimba uto 18 stu 2014 - 9:36

@ triglav ...

U pravu si ! Sorry Embarassed

Pregledao sam postavke i uistinu nemate ovlasti moderiranja svojih foruma.

Naime znam da sam vam postavio te ovlasti, ali je onda to bilo objavljeno u naslovu svakog foruma.
Budući da je to bilo vizualno ružno, na drugom mjestu sam to makao ali sam neznajući ujedno makao i vaše ovlasti.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bojim se da će Akademija morati trpiti, ako želimo da ste samostalni na svojim forumima.

Molim da primite isprike što smo bili u zabludi i nismo to ranije primjetili.


Triglav... molim te da mi potvrdiš svoje moderatorske mogućnosti na svom forumu sada nakon novih postavki.


Hvala i pozz




bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[solved]Moderiranje privatnog foruma Empty Re: [solved]Moderiranje privatnog foruma

Postaj by triglavmojdom uto 18 stu 2014 - 17:15

bimba, hvala, mislim, da će sada biti u redu; ako ne, opet ću jaukniti.
lp.
triglavmojdom
triglavmojdom

Broj postova : 498
Join date : 30.08.2014

[Vrh] Go down

[solved]Moderiranje privatnog foruma Empty Re: [solved]Moderiranje privatnog foruma

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.