PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.


[solved]Imam pitanje tj post za Vas!

Go down

[solved]Imam pitanje tj post za Vas! Empty [solved]Imam pitanje tj post za Vas!

Postaj by Gost čet 4 ruj 2014 - 8:16

Evo, samo ću kopirati svoj post na dr temu.
Želim da ga vidite pa bi ga postala i ovdje u Pričaonica ako nemate ništa protiv!?
Slušaj dok čitaš! Smile Smile ako ne ovo nešto drugo! Wink
[You must be registered and logged in to see this link.]

Slijedi post:


baš čitam topic i postove po prvi puta... ajde, hvala bogu da ja na jednom site-u nisam gubila vrijeme već sam saznala ovdje! već osjetim pravu funkciju ovoga foruma odnosno neke rezultate. Ako ništa dr kontaktiram sa ljudima koji misle slično kao ja pa možda u budućnosti dođemo i do kakvog boljeg rješenja za zaradu i možda kakve bolje taktike na dobrobit svih nas!
Mislila sam na kupnju credita na traffic exchanges!! na bulk!! to je važno.
Možda Kutleu i Konzumu!? EasyHits4U se ćini zanimljiv već nekim našim proizvođačima a i telecom. kućama i raznim portalima, jutros vidim makedonski 24sata na mislim WorOfClicks ili PaidVertzs-u!
John is click track profit i Rhodney sa Legacy-a i SAS-s su baš o tome govorili u nekoliko navrata na onim njihovim hour ima!! Wink Spremni su prodavati na bulk, na veliko kredite!
Mislim da nitko nije dovoljno iskoristio te mogućnosti.

I ne kopirajte bez dozvole! Ovo je zaštićeno! Wink




Treba Kutlea uvijeriti da mu je to jeftina i dalekosižna reklama!! A i je!
On za $100 reklamira mjesec dana ako mu ja kupim na "bulk" - na više! na nakim TE i
više- duže!!!
Ima tko kakvu ideju kako doči u kontakt sa pravim ljudima iz tih firmi!? Preko linkena sam mislila ali ne želim žuriti - srljati u to. Valja dobro razmisliti, napraviti plan....

[You must be registered and logged in to see this image.]

Trebam Vašu pomoć!

Pametniji smo i sposobniji nego što si mislimo. Treba samo naći način i pravu osobu.
Dvije stvari, ostalo imamo!!!!

Pozdrav.

Cherry

Broj postova: 32
Bodovi: 42
Join date: 19.08.2014

i malo muzike i prometa na Ad.fy! Wink
[You must be registered and logged in to see this link.]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

[solved]Imam pitanje tj post za Vas! Empty Re: [solved]Imam pitanje tj post za Vas!

Postaj by bimba pet 5 ruj 2014 - 8:44

Pozz cherry !

Prvo da odgovorim na Eurythmicis sa Annie Lenox - [You must be registered and logged in to see this link.]


Podatak o Kutli ... on je u zatvoru smile na 2

Traffic Exchange je koristan onima koji žele umjetno napumpati svoj web site posjetama iz raznih razloga, jedan mogući razlog je prodaja web stranica sa originalnom domenom.
Osobno nisam imao nikakve koristi sa TE.
Nisam regrutirao niti jednog DR ikada tim putem.

Tvoj prijedlog da se teške biznismene vuće za rukav u svrhu reklamiranja po PTC stranicama ...
Svaki takav biznismen ima firmu u kojoj postoji markentiški odjel u kojem bi se vjerovatno smijali toj ideji, iako ideja nije blesava.
U marketinškim odjelima rade ljudi jednake svijesti kao i državna birokrcija.
Ne razumiju ništa drugo, što izlazi iz okvira njihovog shvaćanja marketinga.
To su visoko obrazovani ljudi koji na fakultetu nisu učili o PTC industriji.
Slijedeće potrebno je registrirani žiro račun na ime neke firme ( NE HVALA ! bio sam takav i nikada više !)

Moguče se varam, ali vjerujem da od toga ne bi bilo ništa.

U krajnosti ... to nije za nas već za vlasnike PTC stranica koja se oslanja na garantirane oglašavače, odnosno PTC igrače .

Vlasnik PTCircle je krenuo tim putem pa kako je završio, u jednoj uređenoj i civiliziranoj zemlji.
Sada zamisli kako bi to funkcioniralo u plemensko rodovskim zajednicama kao što su svaka od zemalja na prostorima Ex Yu ...

bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.