PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.


White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

+6
radnaskelans
eastsideTZ
korisnik11
triglavmojdom
lpijanac
bimba
10 posters

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by bimba pon 29 ruj 2014 - 20:24

Sorry I`ll pass .

Nisam raspoložen za nešto komplicirano.
Više sam za - klik i gotovo Smile
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by saleso pon 29 ruj 2014 - 20:40

nije nista komplikvano cak sta vise jednostavnije nego 99% stranica na kojima klikces, jedino sto su trazili je da da se posalju slike licne karte i nekog racuna
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by bimba pon 29 ruj 2014 - 21:26

jedino sto su trazili je da da se posalju slike licne karte i nekog racuna

... e upravo mi je to kenja !

Od zime do sada nisam riješio istu stvar sa bankom u Americi jer mi je komplicirano odraditi kompletnu stvar.
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by saleso pon 29 ruj 2014 - 21:28

ok ja sam generalno mislio na samu stranicu sta treba odraditi, ja trenutno imam dnevno da izaberem 4 slike koje mise vise svidjaju i to je to Very Happy
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by korisnik11 sub 4 lis 2014 - 22:59

Jesu sad presli na novu domenu?
www.trend-setter.org

Gledam taj njihov plan zarade i donekle me podsjeća na shemu iz starog programa justbeenpaid. Način na koji stvari "sazrijevaju" i onda nestaju, kako moraš ponovo ulagat da bi nastavio zarađivati.

Čovjek dobije prvog dana kad se registrira 111 Meilenstand (milja) što su poput nekakvih bodova. Milje + vaš dnevni rad = "Provision in €" tj. bodovi koji ste zaradili taj dan.
Količina bodova koju možete u jednom danu zaradit ovisi o količini "milja" koju već posjedujete.
111-170  + dnevni rad = 2 milje
170-253  + dnevni rad = 3 milje
253-324  + dnevni rad = 4 milje
ide i dalje....

Štos je u tome što nakon 90 dana svog rada "milje" sazriju i tada nestanu. Ono što su vam donijele je dnevna zarada koja se povećava uz svakodnevni rad. Ako uzmemo da osoba radi SVAKI dan i nema referala (nikakvih dodatnih milja), nakon 90 dana će imati 306 milja i dnevnu zaradu od 4 milje (od čega se oduzimaju 2 milje dobivene prije 90 dana). Također, svoju dnevnu zaradu milja u tom trenutku možete zamijeniti za novac (eure), ALI onda očito nećete više ulagati i s vremenom će bodovi otići na nulu.

Prema njihovoj tablici nakon 90 dana:
- ako direkt vadite svih 4 eura, brzo vam se bodovi smanje s vremenom pa ne možete više zarađivati. Sveukupno nakon 155 dana ste na nuli s bodovima, ali imate za izvuć oko 140 eura.
- sve ostale kombinacije, daju nešto veću zaradu tokom sve dužeg vremena, ali na kraju s vremenom i dalje bodovi idu na nulu.

Ak sam dobro shvatio, ako čovjek želi bar nešto zaraditi bez referrala I nastaviti pritom zarađivati, treba radiiti svaki dan i ulagati nazad dok ne dođe do nekih 128 dana rada i 420 "milja". Tada dobivate 7 milja na dan, i možete prebaciti jedan bod u euro, a sa ostalih 6 ići dalje. Imati referale naravno poboljšava situaciju.
Tko zna koliko puta će pritom izmjenjivati taj plan.

korisnik11

Broj postova : 63
Join date : 19.08.2014

[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by saleso ned 5 lis 2014 - 13:50

korisnik11 je napisao/la:Jesu sad presli na novu domenu?
www.trend-setter.org

Gledam taj njihov plan zarade i donekle me podsjeća na shemu iz starog programa justbeenpaid. Način na koji stvari "sazrijevaju" i onda nestaju, kako moraš ponovo ulagat da bi nastavio zarađivati.

Čovjek dobije prvog dana kad se registrira 111 Meilenstand (milja) što su poput nekakvih bodova. Milje + vaš dnevni rad = "Provision in €" tj. bodovi koji ste zaradili taj dan.
Količina bodova koju možete u jednom danu zaradit ovisi o količini "milja" koju već posjedujete.
111-170  + dnevni rad = 2 milje
170-253  + dnevni rad = 3 milje
253-324  + dnevni rad = 4 milje
ide i dalje....

Štos je u tome što nakon 90 dana svog rada "milje" sazriju i tada nestanu. Ono što su vam donijele je dnevna zarada koja se povećava uz svakodnevni rad. Ako uzmemo da osoba radi SVAKI dan i nema referala (nikakvih dodatnih milja), nakon 90 dana će imati 306 milja i dnevnu zaradu od 4 milje (od čega se oduzimaju 2 milje dobivene prije 90 dana). Također, svoju dnevnu zaradu milja u tom trenutku možete zamijeniti za novac (eure), ALI onda očito nećete više ulagati i s vremenom će bodovi otići na nulu.

Prema njihovoj tablici nakon 90 dana:
- ako direkt vadite svih 4 eura, brzo vam se bodovi smanje s vremenom pa ne možete više zarađivati. Sveukupno nakon 155 dana ste na nuli s bodovima, ali imate za izvuć oko 140 eura.
- sve ostale kombinacije, daju nešto veću zaradu tokom sve dužeg vremena, ali na kraju s vremenom i dalje bodovi idu na nulu.

Ak sam dobro shvatio, ako čovjek želi bar nešto zaraditi bez referrala I nastaviti pritom zarađivati, treba radiiti svaki dan i ulagati nazad dok ne dođe do nekih 128 dana rada i 420 "milja". Tada dobivate 7 milja na dan, i možete prebaciti jedan bod u euro, a sa ostalih 6 ići dalje. Imati referale naravno poboljšava situaciju.
Tko zna koliko puta će pritom izmjenjivati taj plan.
da izgleda da su to ti isti, ajde ako znas nesto vise napisi posto je ovo i dalje nepoznanica za mene
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by Gost ned 5 lis 2014 - 14:11

kao prvo, sve pohvale za tvoj uradak White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 1872960187

korisnik11 je napisao/la:Sveukupno nakon 155 dana ste na nuli s bodovima, ali imate za izvuć oko 140 eura.

...što je još uvijek dobra zarada u odnosu na neke klasične ptc stranice

Gost
Gost


[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by saleso uto 14 lis 2014 - 18:49

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 2regrhv
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by Gost uto 14 lis 2014 - 18:54

saleso, jel to znači da mi je sad konačno verificiran račun???

Gost
Gost


[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by saleso uto 14 lis 2014 - 19:51

upravo tako tebi i bojanu za lili znamo od ranije Very Happy
posto je ovo specifican nacin zarade ja sam kontao da svakome od vas kome verificiraju racun platim po 5 eura naravno kad me isplate Very Happy ako vi imate neki predlog slobodno kazite
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by Gost uto 14 lis 2014 - 20:06

Ti određuješ uvjete refbacka, kako ih odrediš i napišeš - toga se držiš


do isplate ima još barem mjesec dana, nek oni tebe plate to je najvažnije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by saleso sri 15 lis 2014 - 2:49

Tako nesto, hteo sam da cujem vase misljenje jel i vama ovo odgovara Smile
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Whitepins - 50% mojim DR by saleso

Postaj by Gost pet 24 lis 2014 - 19:26

Saleso kolko je ozbilna ova stranica?
lp

Gost
Gost


[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by saleso pet 24 lis 2014 - 19:53

nemogu nista da ti kazem za nekih 20tak dana imam pravo na isplatu, imas ih i na facebooku pa mozes tamo vise saznati
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by Gost pet 24 lis 2014 - 20:12

Pročitat ču na njihovoj uradni stranici.Baš mi se ona iz FB ne sviđa.Ako se odlučim uzet ču tvoj mail.A ti javi Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by saleso pet 24 lis 2014 - 20:41

ok hvala ti Very Happy
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by lpijanac uto 4 stu 2014 - 22:38

Ima li što novo o ovoj stranici?
lpijanac
lpijanac

Broj postova : 32
Join date : 19.08.2014

[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by saleso sri 5 stu 2014 - 3:50

nema jos uvek jos nekih 11 dana i trazim isplatu Very Happy
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by Gost ned 16 stu 2014 - 22:21

ima li kakav update za ovu stranicu???
ja ću za par dana zatražiti isplatu (nemam pojma kako se to radi na ovoj stranici) confused

Gost
Gost


[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by saleso ned 16 stu 2014 - 22:36

Ja sam danas zatrazio(mislim) ispod X se pojavi neka opcija sa procentima to sam postavio na 100% pa cemo da vidimo, ako sam dobro razumeo isplate su dva puta musecno 15 i kraj meseca valjda, poslao sam juce mejl gospodji preko koje sam se reg ali mi nista nije odgovorila valjda ce Smile
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Whitepins

Postaj by eastsideTZ pon 17 stu 2014 - 20:54

Pratim/o ishod, ja sam na stranici nesto vise od 30 dana ali jos nisam verifikovao profil tako da ako ne isplate da znam sta mi je ciniti Smile
eastsideTZ
eastsideTZ

Broj postova : 74
Join date : 15.11.2014
Age : 33
Lokacija : Tuzla

[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by triglavmojdom ned 23 stu 2014 - 18:13

Saleso, pozdrav! Sad sam došla do onih 7 na dan. Imaš koje novosti?
lp.
triglavmojdom
triglavmojdom

Broj postova : 498
Join date : 30.08.2014

[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by saleso ned 23 stu 2014 - 18:57

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Fjkoqr
ovo mi je trenutno stanje i cekam isplatu, ako sam dobro skontao bit ce sledeceg meseca Smile
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by triglavmojdom ned 23 stu 2014 - 18:59

bravo!
triglavmojdom
triglavmojdom

Broj postova : 498
Join date : 30.08.2014

[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by saleso ned 23 stu 2014 - 19:02

kad dodjete do isplate moj savet vam je da ne stavljate procenat na 100%, meni je potreban kes pa sam zbog toga stavio na 100%, to vam kazem da ne bi ostali bez milja brzo
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

White pins+    -    AKCIJA 50% mojim DR by saleso - Page 2 Empty Re: White pins+ - AKCIJA 50% mojim DR by saleso

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.