PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.


[solved]da li je ptc stranica paid to click scam ili nije ?

Go down

[solved]da li je ptc stranica paid to click scam ili nije ? Empty [solved]da li je ptc stranica paid to click scam ili nije ?

Postaj by Gost uto 19 kol 2014 - 5:44

Pozdrav svima. Imam jedno pitanje ako iko zna odgovor molim da ga napiše : da li je ptc stranica paid to click scam ili nije ?, naime zatražio sam isplatu 30. 7. I još uvijek je na pendingu a piše da je isplata sljedeći radni dan. Hvala!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

[solved]da li je ptc stranica paid to click scam ili nije ? Empty Re: [solved]da li je ptc stranica paid to click scam ili nije ?

Postaj by Gost uto 19 kol 2014 - 7:41

Pozdrav djerdjbr!

Možeš li molim te napisati točan i puni naziv domene, pa ćemo pokušati provjeriti o čemu se radi?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

[solved]da li je ptc stranica paid to click scam ili nije ? Empty Re: [solved]da li je ptc stranica paid to click scam ili nije ?

Postaj by bimba uto 19 kol 2014 - 7:55

Dobrodošao djerdjbr  wave 

Paid to click ima više domena ...

[You must be registered and logged in to see this link.]

pozz
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[solved]da li je ptc stranica paid to click scam ili nije ? Empty da li je paid to click scam

Postaj by Gost uto 19 kol 2014 - 14:23

Pozdrav, mislio sam na [You must be registered and logged in to see this link.]
Molim odgovor ako iko zna, već sam se puno puta obraćao njihovom adminu i ostavljao upite ali ništa.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

[solved]da li je ptc stranica paid to click scam ili nije ? Empty Re: [solved]da li je ptc stranica paid to click scam ili nije ?

Postaj by bimba sri 20 kol 2014 - 7:05

limun je napisao/la:
kytty je napisao/la:Pozdrav svima

Jel možda ko zna šta se desava s ovom stranicom [You must be registered and logged in to see this link.]

Ja sam davno uspio napraviti isplatu, ali se nakon toga mnogo stvari promijenilo i mislim da je stranica već duže vremena scam, mislim da uopšte nemaš opcije za isplatu. Već nekoliko puta su pomjerali termine kada će biti moguća isplata. Jedino ako se šta nije promijenilo u posljednjih mjesec dana, ali sumnjam, non-stop su iste reklame, što znači da se niko od članova ne reklamira. Možda ne treba gubiti vrijeme..... Rolling Eyes

[solved]da li je ptc stranica paid to click scam ili nije ? 1181136740
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[solved]da li je ptc stranica paid to click scam ili nije ? Empty Re: [solved]da li je ptc stranica paid to click scam ili nije ?

Postaj by Gost sri 20 kol 2014 - 15:57

Ok, hvala svima na trudu, predpostavljao sam da je tako !!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

[solved]da li je ptc stranica paid to click scam ili nije ? Empty Re: [solved]da li je ptc stranica paid to click scam ili nije ?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.