PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.


Novi koncept

+5
eastsideTZ
saleso
korisnik11
limun
triglavmojdom
9 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by eastsideTZ uto 13 sij 2015 - 20:52

Pa dobro Vlatko nisam mislio toliko brutalno Smile ali princip testiranja nema pretjeranog smisla jer ako znas da ce prvih mjesec dana svaka 'ozbiljnija' ptc stranica platiti najbrze clanove onda se namece zakljucak sta dobijamo registracijom na takvu stranicu (nakon sto smo je istestirali). U redu je da imamo pa hajde recimo par takvih 'sa strane' na koje bi se cisto znatizelje radi, registrovali grupno preko necijeg linka ali ozbiljan prihod je tesko praviti u ovakvom momentu ekpanzije i navale kojekakvih scammera.

Ja idalje tvrdim da je isplativije registrovati se na stabilnu stranicu (npr. Buxberry i Stair) i iscrpiti je dok bude u pogonu, nego ganjati jednu takvu (a to bi svakako mogli raditi i kao vec registrovani clanovi na ovim) pa se demoralisat u toj potrazi (koja bi se neminovno oduzila).

Meni je recimo super stvar i krajnje kolegijalna, ovo sto Limun radi unazad par dana (Paymentbux i Trafficmoonson), kad naleti neko od nas na neku instant priliku za zaradu predlozi svima i svi pocopaju koji cent.

A bimba je u pravu kad truni o 'tvrdoglavosti' i licemjerju forumasa, pa samo da smo klikali na skracene linkove (tinyurl) mogli smo skupiti poneku mrvu $ ali ko ce to ba kliknut, moze ne do bog kolega forumas zaradit 0,00000nesto Rolling Eyes

Da se razumijemo, ja sam idalje zainteresovan za zajednicku saradnju jer koliko god da zaradili pojedinacno vise cemo napravit timski ali da cu se previse naprezat oko toga, ne. Pogotov sto je sad ovo otislo u rac krasni, upalio se ego (kod vecine) i.. Smile
eastsideTZ
eastsideTZ

Broj postova : 74
Join date : 15.11.2014
Age : 33
Lokacija : Tuzla

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by vlatkomitev pon 12 sij 2015 - 7:06

eastsideTZ je napisao/la:Hajde da porazmislimo o sljedecem. Posto od ovih PTC vanago i nemamo neke koristi (pa i sa ulozima, na kraju na 50$ uzmes 70$ ako imas srece, 80-90% slucajeva i ne vratis ulog) hajmo se skoncentrisati na druge izvore zarade. To moze biti jedan od silnih poslova, na duze staze, koji se uveliko eksploatisu ili jos bolje da sami pronalazimo nama interesantne stvari.

Sustinski ostajemo raditi PTC na nacin da preko njih, ko i do sad svako za sebe, kupimo pocetni kapital (cuj kapital Laughing ) a da onda te novce ubacimo u ozbiljan poso. Tu bi opet morali igrat na povjerenje ljudi (saradnika) jer bi se u svaki posao ukljucivali preko necijeg ref linka a onda bi dijelili plijen.

Ljudi nema svrhe testirat nesto sto je osudjeno na propast Neutral tako da tu ideju a priori odbacujem. Umjesto toga, ako vec zelimo igrati zajedno na PTC stranicama pa zar ne bi bilo kud i kamo bolje da se registrujemo na prvih 5 najboljih stranica sa drugim nalozima (izmajmunisacemo ako treba i promjene IP adrese) i sigurno uzet po 10$ ili i vise, nego da se vrtimo u krug. Rolling Eyes
U sustini se slazem sa tobom u celosti ali onaj dio zasto da testiramo za nesto sto zanmo da ce umerti e toa se ne slazme jer iz tog testiranj je ispalo puno dobrih stvari koi ne umiru lako bar za sada i jas bi ti odgovorio testovi su nepohdni je sa testom ce mo utvrditi koj umire sporije bar ja mislam da su testovi potrebn a nacin ankoj se testira i sto se testira to je drugo nesto uskoro cu napisati jedan post za toa koje stranice bi se mogli testirati nadam se da ces dati svoj komentar na tome
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by eastsideTZ ned 11 sij 2015 - 17:37

Laughing zanimljivo u najmanju ruku..
eastsideTZ
eastsideTZ

Broj postova : 74
Join date : 15.11.2014
Age : 33
Lokacija : Tuzla

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by bimba ned 11 sij 2015 - 13:56

80-90% slucajeva i ne vratis ulog

Vratit ću se na svoj raniji post ...

Ladykraven koja je reklamirala stranicu, vjerovatno u potrazi za neregistriranim Referralima na stranici gdje nema neregistriranog Referrala.
Nakon nekog vremena će i ona smatrati da se večinom ne može povratiti ulog.

Od svih programa za zarađivanje preko interneta, PTC program je za mene najsigurniji i najprofitabilniji oblik zarađivanja.
Osobno sam se u to uvjerio i teško da me tko može uvjeriti u suprotno.

Sa organiziranjem male grupe ljudi, PTC program može biti još bolji i profitabilniji.

Tko koristi logiku, matematiku, psihologiju, informatiku i marketinška pravila može uspjeti samostalno.
Ladykraven nije jedna od tih. Novi koncept - Page 2 1332752312
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by eastsideTZ ned 11 sij 2015 - 12:59

Hajde da porazmislimo o sljedecem. Posto od ovih PTC vanago i nemamo neke koristi (pa i sa ulozima, na kraju na 50$ uzmes 70$ ako imas srece, 80-90% slucajeva i ne vratis ulog) hajmo se skoncentrisati na druge izvore zarade. To moze biti jedan od silnih poslova, na duze staze, koji se uveliko eksploatisu ili jos bolje da sami pronalazimo nama interesantne stvari.

Sustinski ostajemo raditi PTC na nacin da preko njih, ko i do sad svako za sebe, kupimo pocetni kapital (cuj kapital Laughing ) a da onda te novce ubacimo u ozbiljan poso. Tu bi opet morali igrat na povjerenje ljudi (saradnika) jer bi se u svaki posao ukljucivali preko necijeg ref linka a onda bi dijelili plijen.

Ljudi nema svrhe testirat nesto sto je osudjeno na propast Neutral tako da tu ideju a priori odbacujem. Umjesto toga, ako vec zelimo igrati zajedno na PTC stranicama pa zar ne bi bilo kud i kamo bolje da se registrujemo na prvih 5 najboljih stranica sa drugim nalozima (izmajmunisacemo ako treba i promjene IP adrese) i sigurno uzet po 10$ ili i vise, nego da se vrtimo u krug. Rolling Eyes
eastsideTZ
eastsideTZ

Broj postova : 74
Join date : 15.11.2014
Age : 33
Lokacija : Tuzla

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by bimba ned 11 sij 2015 - 10:22

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kada bih išao pisati kakav komentar na ovo, opet bih bio uvredljiv ... zar ne ?

bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by vlatkomitev ned 11 sij 2015 - 1:35

Svaki pocetak je tezak ali najtezi je onaj novi pocetak kada vec jedno si proaso pocetak i popet se vrati i neznas koj put pri pocetuk ovaj put da primeni da izaberes kuda ce biti tvoj novi pocetak ..... jas sam imo p[uno ovakvih pocetaka nikade se ne predeajme idem dalje pocinem iz pocetka samo onja ko se otkaze ne uspe u nisto samo onaj ko ne pokusa nezan sto ce da bude Hade drugar prijatelju Bimba evo ti moja ruka ti je ispruzena za pocetka da pocenmo ja i ti pa da vidimo TKO? ce nam se pridruzite ko ce prihvatiti ima jos ljudi ludine na ovo svetu ja uvek verujem u to doci ce pravi ludi da iskoristimo nassa iskustva i da stvorimo tvornici tvrtku da stvorimo imperiju PTC Akademiju cev kopiraju mnogo ljudi na svoim blogovima na svojim stranicam .. da prsirimo sa idejom sa idejom koj si dao da napravim nov kostim i uspescemo
P.S. dao sam komentra za ta ideja sa bankom za pomoci pocetnicima ja odlicn ali moram da stvorimu nasu imperiju da ona zazivi
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by bimba sub 10 sij 2015 - 23:46

Vlatko !

Dao si velikog truda da napišeš svoju ideju.
Hvala !
Uistinu sam impresioniran Shocked


Svojevremeno sam pisao kako bi akademija funkcionirala kao jedna tvornica.
Sve si dobro osmislio, jedino je ostalo pitanje - TKO ?

Preko 200 registriranih članova u ovaj forum nije imalo volje biti aktivno.
Sudjelovati i Adfly, testiranju i tematskim raspravama.
Od nas petnaestak aktivnih, neki otišli ... drugi došli ... tako da nas je optimalno bilo desetak.
Razredili smo se na gomili stranica od kojih su 80 % bile ništ koristi.

Testirati stranice bez 10 DR - Nema smisla !
Optimalni broj Suradnika je 25.
To nije nasumce odabran broj , već rezultat matematičkih izračuna.

Ovo je moje drugo Iskustvo sa vlastitim forumom koje nije uspjelo iz istih razloga.
Velike želje sudionika da baš njegov baner bude prvi za testiranje.

Koliko god mislili drugačije, činjenica je da to više nije bilo moguće zaustaviti.

Svi (kao) priznaju autoritet, a ignoriraju komunikaciju .
Evo ! Opet 3 dana čekam da netko odgovori na moju zadnju ideju
No sada me to ne muči jer nisam autoritet Novi koncept - Page 2 1332752312

Zaključak !

Upravo kakav smo imali na početku limun i ja, ali ipak sam optimistično smile na 2 probao i Novi koncept - Page 2 2801859990
Ne može se trojica dogovoriti za roštilj, kamo li 25 za klikanje.
To je meni osobno, dva puta dokazana činjenica.

-" Od sto glasa glasa čuti nije ! "




pozz
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by saleso sub 10 sij 2015 - 21:12

vlatkomitev veoma zanimljiva idja ali se slazem a i ako bilo ko ima vecu odgovornost mislim da ce i vise truda da ulozi da to sve bude sto bolje i uspesnije
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Moja Ideja za rad Akademije

Postaj by vlatkomitev sub 10 sij 2015 - 18:30

Evo kakva je moja ideja
Zasnovan je na moje radno iskustvu u privatnom zivotu.
Svaka dobar biznis ili svaki uspesan proekt nemoze da zvrsi jedna covek tacnije da napravi jedna covek.Znaci za bolji uspeh mora biti vise ljudi koi ce ih kordinirati ili jedan covek ili grupa ljudi. To zavis od oni koi pokrecu proekat i kako se odluciti oni.Ja cu ovde iznesi proekat i organizaciju i naci rada koi mislim da donosi uspeh mnoguim ljdima i koj ce se kopirati a osnava ovog proekta e Bimbina ideja.
Znaci naci organizavanja kao i kod svekoj dobroj firmi ima svoj vrv a to je generalni direktor ili sopstveni firme u nasem slucaj Admin bimba
On bi mora postaviti dvoje ljudi koi ce mu biti odgovorni za sve tacnije jedan za tehnicku podrsku i organizcaciju foruma a drugi za marketin foruma.
Tehnicka podrska i organizacija foruma: Ovaj covek je odgovora za odrzavanje foruma i razvivanje foruma.
On mora da napravi tim od najmanje 3 ljudi i toa zaduzien po konkretnih sekotora i to ovde ce biti smestenje sledeci sektori
- sektor tehnicke podrske koi se direkto radite obaveze povezane  sa servisiranje foruma prebacvanej postova reoganizaciju foruma rediznairanje foruma i pomoc korisnicima koi imaju tehnicke probleme)
-sektor za edukaciju novih clanova ovaj ce setor biti sprem da odgovarati  na pitanjam i davati upustva novim clanovima  i sa samim razvojom ovoja  ce sektor organizirati edukacija ili izdavati postove koje ce im pomoci da se oni koi su na pocetku i onima koi trebaju tu pomoc
-sektor za testiranej PTC Stranica ovaj sektor je najbita jer preko nega ce se ostvarivati osnovan ideja ovok proekta evo kako ce se to otaviati
Prvo mora ima odabrane licnosti koi ce ovaj posao raditi i da ti ljudi ne rade nista drugo na forumu osvi ovo ali moraju da daju isvestaj namaje 2 put u tjedan i da odgovarja na svaki post koj ce biti psotaljen na delu gde se stranica testira.Znaci ako imao 5 strranice koi se testiraju odan potrebno ej 5 ljudi za taj posao koi ce se celosno posveti tome.
Ali jos bitniej je da ima pravilnik koje strane bi se mogle testirati i kako izgleda jedan zavrseni test.
Imaolo je jedna pravilnik i pre ovog i mozemo nega koristiti. Ali jas sam imo zabelsku na jednu stvar kako se  izvrsava testiranje i mislam da je imalo puno stranica koi smo testirale i zati krato poselm toga su propale i ja sam mislo da je to bio glavni problem oni koi su uscetvovali u ovom testiranjeu da pomogu da se ubrza proces ni su dobili nista i to ih je demoraliziralo i poslem ni su ni ucetvovali ili su pokusale sami da ponudu svoju stranu za testiranje i to je dovelo do haosa i neuspeha. I iz tu pricina evo konkretno jas predlazem da  ima pravia koja stranica moze da bude testirana i kako ce se izvesti test.
Kako ce se izvesti test jas mislam da jedna uspesan test bi trebao izgledati ovako:
- Prvo onaj koj testira strnicu mora se proverit sve sto nudi stranica i toa kako funkcionora standart clan, kako funkcionira premium clan, kako rade RR i kako rade DR (ovo ce dobiti od PTC Akademije)
-Test mora da bude brz i efikasan i da ne treje duze od 14 dana ako u toku u 14 ne zavrsi uspesno test stran se mice od test liste i zamenju je se za novo.Ako jedan tester ima u roku na 3 meseca  3 neuspenih testovaa onda se mora povuci od ovaj posao.
- Kada zavrsi test tester savlaj novu stranicu  na tesiranje  najkasnie 7 dana poslem zavrsenok testa
- Tester reklamira stranicu i pravi svoju strategiju za reklamiranje stranicu koju testira
-Tester pre pocetka testiranja daje svoju strategiju kako ce izvrsite test
Koje stranice moze da se testiraju
- Mozda je tesko da se oderediti koja stranica ja dobra a koja ne ali zato i testrei stranica treba da budu iskusni
- Sranica na koju se u stadart clastvu RR sami isplacaju bar na pozitivnoj nuli
-Stranice koje donose od klikanje dnevo 0.04-0.08$
- stranica koja iam izbor pocesoriaj bar 3 paypal, payza egoPay i...
- stranica moze da udze u tes ako imao inforamcija za nju neog admina i slicen stvari koj je promet na stranic tacnije koliko ljudi otvaraju tranice i slicne stvari

Marketing foruma: Ova licnos treba da se brine za reklairanje foruma i odrzavanje tog dela foruma i ona mora da napravi nekoliko tima i sekora da bi uspela u tome
- Informaticki sektora za reklamiranje foruma
Izradu banera splas stranica gifovi videa i slicno karakteristicne za PTC Akademii,
- Sektor za internet reklamiranje a za dalje zdravlej boze i drug nacin reklmiranja
mora da se brie da je PTC akademija prisutan sa svoim banerima na sviom stranicam koj testiramo ili radimo cime bi privukli vise ljudi i tako bili uspesnii
- Sektor odrzavanja finasija foruma blaganja
Da se bire o finasijam kopi ovaj forum stvara i da ih pravilno raspredeli ( pozelno je da ovaj sektor rakovodi sa acautina Paypal Payza egopay i sl koi bi se trebalo otvorit za PTC Akademii
- Sektor komunikaciju foruma ( ovaj sektor moze da pripaden i tehnickim delu)
Ovaj sektor je vemo vazan i zato mora da radi beprekorano. Sta poduhvata to evo u kratkim crtam
- dobordlsici novi celnovima sa kratkimupastvima
- izvetivanja novosstima svim clenovima u PM
- izvestivanja o vaznim stavriam koi se desavaju na foruim
- izvestivaje o dogovorenim satancima svm sektorima
To bi bilo u kratkim crtama organizacisi dio ovog foruma.

Za da bi se sotavira osnova ideja potreba je i nagrada svima ama bas svima koi ucestvuju u to tacnije savakome spored ulozenog truda. Evo vako
Testeri stranica su u predosti oni dobijaju DR preko Akademije a to ima donosi novac a oni ipak imaju odgovorni posao i vemoa bi bili zauzeti pa bi im presmeteke za refbeck sada radili u blagajni za sto bi osven vracanja svoim DR morali dati i 10% od dobienok i u balgani i nema da ima nemogu neznam i slicno dovoljo ja da daju na kraj meseca samo sliku o stanju DR u balgajni i blaganaj ce ima dati preracun kome koliko treba da ispalte a isti izvesec blaganaj praca i sektoru za komunikciju i ina informira sve koi ce im od koristi biti ta informacija.Testeri sami odlucuju koliki je refback ali ne sme biti manje od 50%
DR ili clanovi koi ucestvuju u testiranju stranica dobivsaju svoj refback ako uscetvuju u testiranju do kraja a pri toam da ne izostaju od klikanja vise od 3 dana. Ako se neko od nih otkaze ili ne kika vise od 4 dana ona mu blagan presmeta 10% manj iznos.
Najuspesni DR dobija nagadu od 10% od zaradzeni Refback plus mogucnos za krostenaj benificija koi ce dati Akdemija i 3 banera izradeni sepcijano za nega, a ko ce da bude kvartlni pobedni dobija i svoj blog+5 banera a koj ce biti pobednik na godisnje nivou dobija svoj web + 10 banera i edukaciju i sve benificije koja daje Akademija
Sistem nagradivanja mozemo razraditi i bolje i kreativnije ali evo za sa to je bila moja osnovna ideja
Ovo je moja ideja i ako malo proracunamo za ostvsaivanje ideje potrebni su na namanje 9 do 10 ljudi koi su spremni i svako strucan u svom sektoru
CEKAM VASE KOMENTARE Basketball sunny Embarassed




vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Dobra ideja

Postaj by vlatkomitev sub 10 sij 2015 - 11:34

bimba je napisao/la:Budući da smo počeli komunicirati, predložio bih prvu ideju koja je ovisna o vama.

Naime, ne želim vaše bodove odnosno novčanu vrijednost koje imaju.
Ne na ovaj način ! Želim ih se riješiti.
Rado bih ( u duhu ideje nekadašnje "Akademije" ) taj novac dao " najslabijem igraču" na PTC Stairu, uz obavezu da taj novac vrati proslijedivši ga drugome potrebitom da napravi jednak break through u slijedeći level na najsigurnijoj stranici u ovom trenutku.
Drugim riječima, neka taj novac cirkulira na opće dobro novim igračima i bude koristan.

Početnici na toj stranici bi trebali pokazati svoju situaciju, odnosno dokažu da su dobar kandidat za članstvo ili RR.

Zašto baš PTC Stair ?

Mislim da ćete se složiti sa mnom u tvrdnji da je PTC Stair, uz BuxBery, najsigurnija ulagačka PTC stranica u ovom trenutku i da slobodno možemo vjerovati u njeno trajanje slijedečih 30 dana.
Drugi razlog je moje poznavanje tog sajta, budući sam od samog početka tamo, što me čini kompetentnim da uz taj novac dam i strategiju kako najkorisnije utrošiti taj novac.

Bilo bi lijepo kada bi svi zainteresirani bili jednako uključeni u diskusiju ovakvog tipa, na korist i prosperitet članovima foruma.

Napominjem da ova ideja nije rezervirana samo za moje DR, već za sve članove koji imaju bar 10 napisanih postova .

Predlog je dobar i svakom pocetniku bi bilo veoma dobar potstrek veoma dobar vetar u ledza i mislim da ovo mozem koristiti i kod drugih stranica (stranice koje ce istestirati PTC Akademija) Tacnije bar mislim da si mislio na toa ili ne ali jas mislim da umestot refback moemo onaj koi je nosilac strane sva novac koi su mu stekli DR da ulozi u nekog clana tacnije studenata PTC Akademija kao kredit i da se tako stvori fond koi ce pomoci novim clanovima da se razvijau brzo i da ostvarimo glavnu ideju a toa ja da skuplajmo vise novca od PTC stranici. Ali za sve ovo moram stavit pravila igre ko bi moga dobit taj nova a toa mislam da ja nabolje ovako:
- Istrazitelj ili glevni tester stranica pravi listu svoih DR sprema nedelnjom ucinkom
- Potencijalni korisnik ovog kredita treba da ja clan Akademije
- Potencijalni korisnik ovog treba da je aktivno uklucen u testiranju stranica u najmanje 70% od aktuelnih testiranih stranica i aktivno ucestvuje
- Potencijalini korisnik da je aktivan na forumu i da nema napravljeni niti jeda prekraska pravila
-Potencijalni dobitnik da preklamira PTC Akademiju sa njenih oficijalnim banerima bar na tri stranice koje koristi
- Korisnik kredita moara vratiti u optek na isti nacin 10% svog kredita pri prvoj isplti
To su minimum pravila koj bi ovu ideju uspeli da naprave produktivnim bar jas mislam tako.
Ovo bi bilo veoma dobar postrik za da ljudi aktivno ucestvuju u testiranju stranica i svako bi se borio za toa
Ovo je moje misljen molim vas dajte svoje komentre da razvijemo i ovu ideju pozz
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by vlatkomitev pet 9 sij 2015 - 0:25

bezvredno je gubiti vrema na prazne diskusije i praviti sud i kazivati ko je sto zgresio jer to nas drzi u mesto i tu ce nas zacimentovati dok je jos zeko zelezomoze se obradzivati, a u sve ove duskusje ni sam video nista drugo vec balkanski mentalitet na taj se nacin raspla i nasa bivs juga pa svi a najvise oni koj davaju takve diskusije pokazuvaju svoj balkaski mentalite.... limune ne slazem se da se neka ideja ne mzoe ostvariti ne postoi ideja koja se nemoze ostvarite i kad ej nikola tesla ostvarivao svoeideje to im se videlo nemoguce ali on je znao pravi naci realiziranje svoje ideje ideja se nestvarjue ako ne odberes pravi naci i ako se od nje otkazes i vices to ej nemoguce bar jas tako mislim moje e zivoto iskustvo poazalo mnogo puta to.. mozda sam jas naslabii clan koj je radio na PTC stranica i ima namalje uspeha u ovome ali nadoa sam se da ce me ova idej preporodite i jas verujem da je to moguce a i ima svoj stavi i svoj nacin kako da se to ostvari .. i izlozicu je ovde izvinite na moj los srpsko-hrvatski
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by bimba čet 8 sij 2015 - 21:30

limun je napisao/la:Bojim se @bimba da da ovaj forum ode niz brdo

Imaš li koju friškiju vijest ? Novi koncept - Page 2 1332752312

Mislim da bi ovaj forum trebao ostati

Zar nismo to riješili ?

Što se održivosti foruma tiče, znamo obojica da to uopšte i nisu tolika ulaganja

Ovako kako jest, uopće nema ulaganja.
Vidim imaš nekih ideja i vjerujem da članovi, koji su dali podršku forumu ( oni znaju koji su ), će se uključiti u respravu i dati svoje prijedloge.

tvoje impulsivnosti i poganog rječnika u tim situacijama, te mislim da im duguješ izvinjenje...,

Kome treba neiskrena isprika ?
Da se ispričavam što sam forum shvatio preosobno, ili što sam se "istovario nakon dugoročno bolnih grčeva i šarafljenja u želucu."
Znaš taj osječaj? Šteta što se desilo "usred punog autobusa"
Daj mi pusti ovaj trenutak olakšanja i nirvane.
Neču si dopustiti takav trenutak sigurno. Časna pionirska Novi koncept - Page 2 705276559

Džaba ti ona Google statistika i hipotetička cijena foruma, kada imamo samo 20-30 aktivnih članova.

Budi iskren i odgovori, bi li ti bilo drago imati tvoj blog na drugom mjestu Googlove ljestvice pretrage ?
Napominjem da je rezultat pretrage po najbrojnijim tagom - "ptc"
Podsjetit ću te da sam moderirao Tomin forum, koji se nalazi nekoliko pretraga iza Akademije.

Ovo nije ona priča -" hvalite me usta moja, kada nitko drugi neče." , već razlog moje sramote.
Uspio sam "naguziti" dva foruma visoko na ljestvicu, niti jedan da sam uspio progurati program Embarassed .

Obzirom da je ovo tvoj forum i imaš pravo da radiš sa njim šta hoćeš,

Zar nismo to riješili ?


pozz
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by limun čet 8 sij 2015 - 20:00

stick
Bojim se @bimba da da ovaj forum ode niz brdo... Sad  , izgubili smo mnogo kvalitetnih članova zbog tvoje impulsivnosti i poganog rječnika u tim situacijama, te mislim da im duguješ izvinjenje..., a ti vidi da li ćeš, i na koji način to uraditi..
Mislim da sam ti jasno objsnio da zbog same koncepcije ptc svijeta i samih stranica, tvoja ideja je jako teško ostvariva, da ne kažem neostvariva, pa bi po meni, trebao da svoja razmišljanja pokušavaš usmjeriti na drugu stranu, ili na istu stranu, ali na drugi način.. Wink

Mislim da bi ovaj forum trebao ostati zbog razmjena jako kvalitetnih informacija iz ptc svijeta, edukacije svih novih članova koji su još u ranoj fazi klikanja i tek se upoznaju sa svim tim, kao i onih mnogih koji će sigurno u budućnosti dolaziti, pritisnuti sve većim siromaštvom i bijedom u društvu i sveopštom krizom.
Treba da postoji disciplina, ali nije neophodno da se radikalizuje način disciplinovanja...

Što se održivosti foruma tiče, znamo obojica da to uopšte i nisu tolika ulaganja, koja se mogu riješti sa par kozmetičkih promjena, tipa kupovine članstva, mjesečne mogućnosti postavljanja signature bannera za $1, rotacije velikog 728x90 bannera na vrhu po nekoj smiješnoj cijeni od 2-3 dolara na mjesec..
Upgrade članovi (mjesečno ili 6-mjesečno) bi imali mogućnost postavljanja linkova i svojih dijelova foruma, svi ostali mogu sve komentarisati i učestvovati u radu foruma.... Time bi se izbjeglo prošenje u vidu donacija i pomoći, što je po meni jako mizerno...

Džaba ti ona Google statistika i hipotetička cijena foruma, kada imamo samo 20-30 aktivnih članova. Mislim da nema potrebe da se brišu oni koji nisu bili aktivni zadnjih 15, 30 dana. Nikad ne znaš kada će kome zatrebati kakav savjet, kada će se neko nakon lutanja i pokušavanja nečega drugog vratiti na klikanje...

Moje razmišljanje je još od davno bilo, a ti se toga možda i sjećaš sa onog foruma, da više vrijedi svega par dobro edukovanih referala, nego stotinjak onih koji nemaju pojma i koji će prestati klikati za cca 10-ak dana.. Wink

Obzirom da je ovo tvoj forum i imaš pravo da radiš sa njim šta hoćeš, ali i obzirom da si isto tako imao one loše osobine (bez uvrede) što se na selu kaže, dobre muzare. Cool  ... džaba što daš 25 litara mlijeka, kada mahneš repom i to sve prospeš... ostaje ništa..., mislim da trebaš radikalno da promijeniš svoje ophođenje sa članovima i ponašanje. Da se nekim ljudima možda i izvineš... i malo sputaš sujetu..., i prestaneš da sve gledaš iz najgore perspektive..
Izvini na ovim , možda teškim i ružnim riječima, ali vjeruj mi, mislim da to sebi mogu dati za pravo jer ti ovim želi dobro i da sve ovo okreneš u pozitivnom pravcu...
Misli da će se u budućnosti otvoriti mnogo nekih drugih mogućnosti za razvoj foruma, kao i tvoje zarade, ako uspiješ od ovoga napraviti jedno prijatno mjesto za komunikaciju i razmjenu iskustava...

jbg, ja toliko, pa ti sad razmisli.... lol!
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by bimba čet 8 sij 2015 - 13:10

Limun ! Zanimljiva ura pisanja posta Shocked
Je si li ti to bio u lovu na traffic ads-e ? Novi koncept - Page 2 1332752312

Od tebe, očekivano, objektivan post.
Sve je rečeno.
Ne znači da se u svemu slažem, ali na to se ne treba kalemiti ništa.

limun je napisao/la:- bez obzira koliko mi se svidjela sama ideja, u samom startu sam ti rekao da je neostvariva na ovim našim prostorima,

Od ideje nisam nisam odustao.
Prezentirat ću je na jednostavniji i jasniji način u tempu koji meni odgovara i bez opterečenja koja me miču iz kolosijeka.


Budući da smo počeli komunicirati, predložio bih prvu ideju koja je ovisna o vama.

Naime, ne želim vaše bodove odnosno novčanu vrijednost koje imaju.
Ne na ovaj način ! Želim ih se riješiti.
Rado bih ( u duhu ideje nekadašnje "Akademije" ) taj novac dao " najslabijem igraču" na PTC Stairu, uz obavezu da taj novac vrati proslijedivši ga drugome potrebitom da napravi jednak break through u slijedeći level na najsigurnijoj stranici u ovom trenutku.
Drugim riječima, neka taj novac cirkulira na opće dobro novim igračima i bude koristan.

Početnici na toj stranici bi trebali pokazati svoju situaciju, odnosno dokažu da su dobar kandidat za članstvo ili RR.

Zašto baš PTC Stair ?

Mislim da ćete se složiti sa mnom u tvrdnji da je PTC Stair, uz BuxBery, najsigurnija ulagačka PTC stranica u ovom trenutku i da slobodno možemo vjerovati u njeno trajanje slijedečih 30 dana.
Drugi razlog je moje poznavanje tog sajta, budući sam od samog početka tamo, što me čini kompetentnim da uz taj novac dam i strategiju kako najkorisnije utrošiti taj novac.

Bilo bi lijepo kada bi svi zainteresirani bili jednako uključeni u diskusiju ovakvog tipa, na korist i prosperitet članovima foruma.

Napominjem da ova ideja nije rezervirana samo za moje DR, već za sve članove koji imaju bar 10 napisanih postova .

bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by korisnik11 čet 8 sij 2015 - 2:55

Ja se slažem da koncept zarađivanja mora imati prvo nekakvog smisla na papiru prije nego si čovjek otvara forum i poziva ljude.
Što ćeš uvoditi stotine ljudi na testiranje tisuće stranica, ak vidimo da je teško voditi refback za nekoliko ljudi na par stranica?
Pa tko će to raditi? Vidimo da taj koncept stvara sve veće poteškoće i iscrpljenost onoga koji će voditi tu dokumentaciju.
Možda je bolje fokusirati se na stranice sa većim potencijalima i držati ih se tih stranica. nešto poput paidverts i sl.

Napisao sam i sam da bimba nije kriva ak ljudi odustanu kad vide da na kraju mjeseca od svih stranica imaju svega za kikiriki.
Nije tu kriv jedan forum. Nek odu, šta ćeš. Nije da pucaju od sreće dok odlaze, ali su prisiljeni okolnostima.
Ne treba ih se onda u svemu tome još i bičevati, i lomiti im na leđima neuspijevanje foruma. Ko da su ga namjerno urušavali jer im je to išlo u nekakvu korist. ??
Malo razumijevanja ipak. Nije samo adminu dosta, i drugima je teško, al ih se onda još i bičuje jer nisu izvršili sva svoja vojnička naređenja.

Osobno mislim da je dobro imati forum za razmjenu informacija, čak ak nismo na njemu konstantno, već kad možemo.
Ako netko želi biti cijelo vrijeme, pa nek bude. Ak netko baš želi voditi refback za neku stranicu, nek vodi. Otvori thread i vodi. Al ne trebamo sada kolegu s foruma ići razapeti na križ ako on ne želi dio neke nove PTC stranice ili refback projekta.

korisnik11

Broj postova : 63
Join date : 19.08.2014

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by limun čet 8 sij 2015 - 1:01

Pošto vidim da uglavnom svi iole aktivni članovi ovog foruma iznose svoje mišljenje o nastaloj situaciji, uzeću i ja sebi malo slobode da prokomentarišem cjelokupnu situaciju, jer se smatram dovoljno kompetentnim za to, obzirom da sam bio sa @bimbom u kontaktu prilikom lansiranja ove posljednje verzije foruma... Razz

"Obilježja PTC Akademije sam obrisao jer to ovaj forum nije, i ne mogu stajati iza parola tipa -" mi smo ... nešto" jer smo ništa.
Već duže osjećam sramotu zbog neuspjeha jedne veće ideje, koju ionako ne bih mogao izvesti sam."


Prvo bih se obratio kolegi @bimbi i podsjetio ga na našu konverzaciju na samom startu svega ovoga, nadam se da se sjećaš šta sam ti govorio..!?
- prvo razmisli o načinu monetizacije cjelokupnog projekta (i tad mi se činilo , a sada mi je potpuno jasno da - ili nisi imao jasnu predstavu o tome, ili si imao sasvim iskrivljenu sliku slijedeći svoju ideju.. [You must be registered and logged in to see this image.]
- bez obzira koliko mi se svidjela sama ideja, u samom startu sam ti rekao da je neostvariva na ovim našim prostorima, iz prostog razloga da je jako teško na duži period zainteresovati veću grupu ljudi da se bavi ovakvim vidom zarade. Iz ličnog iskustva znam, da veliki broj ljudi napušta klikanje nakon jako kratkog vremena (bez obzira kako ti njima i šta objašnjavao i potkrijepio dokazima), jedan dio se zadrži malo duže, mjesec-dva, pa i oni prestanu, jer vide da se tu radi o stvarno malim iznosima. Jako mali broj tu ostaje duže, što se može vidjeti i po aktivnim članovima na ovom forumu, jer stvarno treba imati i malo sreće i upornosti, da bi čovjek mogao biti zadovoljan rezultatima.


Možda su neki i primjetili da sam ja ovde na forumu najduže (osim @bimbe Very Happy ), i da sam dugo bio obilježen crvenim slovima kao admin, ali nisam baš mnogo učestvovao u uređenju, discipliniranju i testiranju foruma. Jednostavno, nisam tako vaspitan da na "tuđem" forumu (pri tome mislim na to da ga je neko drugi smislio, kreirao i pokrenuo), lovim referale na svoje iskustvo. Od samog starta sam se trudio da svojim iskustvom pomognem svakome ko je lutao i tražio odgovore na mnoga pitanja (kao što sam i sam u samom početku). Mnogo puta sam progutao neke stvari prećutao Mad , što mi je po nekada teško palo jer sam i sam poganog jezika. Savršeno mi je jasno da ljude koji su potražili ovakav vid zarade, na to nije natjerala dosada i zajebancija, već stvarno okrutno i majmunsko vrijeme i prostori na kojima živimo. I sami ste primjetili da su tu ostali uglavnom ozbiljniji ljudi srednjih godina koje je muka natjerala, da se zajebavaju sa nekim adminim, klincima iz Pakistana i Sri Lanke, pokušavajući zaraditi koji dolar....
Takvim ljudima, moj ti dragi @bimba, nije potrebno još i tvoje povremeno , stvarno bezveze (da ne kažem , majmunsko) ponašanje i omalovažavanje nekoga ko je mislio, radio ili predlagao drugačije. Nekad to ljudi rade i iz neznanja (većinom), a rjeđe (moje lično mišljenje) iz samo bezobrazluka ili loših namjera. Najprije će to biti i nevaspitanje , možda nedostatak kulture, ali..., nismo svi ni isti, niti bi to bilo dobro.

Kao što sam se u startu i bojao da to neće baš moći funkcionisati kako si zamislio, tako mi je još lošiji utisak ostavljalo tvoje sve jače i na momente nevaspitano insistiranje na načinu testiranja sranica. Pogotovo kada vidim da se treba testirati neka idiotska stranica, za koju se iz aviona vidi da će bit scam za par dana.. Vremenom se testiralo sve što se svakodnevno pojavi u ptc svijetu. Veliki broj članova je to ispoštovao, ali su i oni vremenom postali zatrpani nepotrebnim stranicama. Ja sam već pisao o tom problemu kad se onaj mali @AnGeL ili kako već, žalio na to kako moderatori testiraju svaku stranicu..
Tada sam stao na dečkovu stranu, jer sam i sam mislio da to nije pošteno. Šta uopšte znači da smo istestirali stranicu ?? Admin napravio isplatu nakon 5,6 ili 7 dana??? Pa svaka stranica koja se pokrene isplaćuje svoje članove u samom startu, oni postavljaju dokaz o isplati, drugi potrče da kupe članstvo i referale, i stranica propada, admin bježi sa parama. I priča... ok, istestirali smo stranicu, @limun je dobio isplatu, temu prepušta xy. Šta to znači? Koga će sada xy naći za referala,kada se cijeli forum uključio u testiranje preko @limuna ???

Suština svega je - previše drila (vojnički izraz za disciplinovanje vojske), previše loših emocija, previše sujete za jako, jako malo para....
Ja bih razumio takvo ponašanje da se ovde radi o forexu, trgovanju dionicama nafte, zlata,...bla,bla.... Da se radi o ozbiljnijim investicijama i ozbiljnijim projektima, ali ovde se radi o ptc stranicama, na koje se ne ulaže ništa i ako se baš, baš strašno dobro organizujemo, jedam od moderatora isplati 4-5 dolara...
I kad smo imali priliku da se pojavi stranica na kojoj se može nešto napraviti - DigAdz, ništa se nije desilo. Možda će stranica brzo propasti, možda i neće, ali tada se organizovati, svi uložiti po 10-20 dolara, @kitty Vam vraća refback, svi imaju šansu lijepo početi zarađivati...., šta se dešava... Od 10 postova, 8 ih bude u fazonu- evo ga propao je, scam, ovo je prevara, ..bla, bla... Uglavnom šuplja priča.

Ja i kad sam postavljao opise nekih stranica, sugerisao sam šta i kako bi bilo dobro uraditi. Kako ulagati, koliko ulagati, šta predviđam. PaidVerts je i dalje najbolja stranica koja se ikada pojavila, vjerujam da će i DigAdz biti jako dobra neko izvjesno vrijeme. ClixPay sam govorio da bi bilo dobro uzeti Golden jer je jako jeftin, a na godinu je dana, i strašno me podsjeća na PTCSolution. Ispostavilo se da je vjerovatno to isti admin, koji radi iste poteze. Sada je članstvo 80$ na godinu, a onaj ko me poslušao ga je kupio za 29$ i već je vratio svoje pare i počeo zarađivati....
Nije mi cilj da se pravim pametan, već da kažem da se trudim da dajem savjete i predlažem zaista one stranice na kojima mislim da se može zaraditi..., pa zato kada u sekciji za testiranje vidim neki bux-host sajt, momentalno dobijem alergiju.... Mad


Stvarno bih imao još jako puno za reći, i vjerovatno bih i trebao, ali očekujem neku konstruktivnu i kvalitetnu repliku, pa ću nastaviti... Razz Razz Razz
Uglavnom, suština - narod je zavolio ovaj forum, treba im zbog mnogih kvalitetnih rasprava i informacija, ne može proći ovaj koncept kako je zamišljen, jer je ovo takva oblast, koje sutra već možda neće biti kada se konektujete na net. Sav se strasem kada čujem izraz - ptc industrija (bem ti takvu industriju)
Forum nije poput hiljada drugih sa bezveznim reklamiranjima svega i svačega. Treba se prilagoditi i naći način da se samofinansira, i naći način da svaki od članova može po nešto zaraditi, a prije svega naučiti kako da zaradi.. Moramo bit svjesni da mi svi ovde u prolazu, čekajući da ubodemo neko pravi i ozbiljniji posao na internetu. Nikad se ne zna ko će od nas prvi "pronjuškati" neki nov i dobar način zarade, pa povući i sve ostale...

nastaviće se..... drunken
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by Gost sri 7 sij 2015 - 23:23

bimba je napisao/la:
To možeš i sama, imaš tu opciju i funkcionira.
Kitty je iskoristila tu opciju.


NE MOGU!
Kroz CP ne ide jer dobijem poruku da ne mogu izbrisati Admina.
Kad sam maknula status administratora, onda sam u profilu dobila opciju da izbrišem račun i da će uslijediti mail za potvrdu.
Klikom na link iz maila - dobijem ovo
[You must be registered and logged in to see this image.]

prema uputama da se obratim administratoru...obraćam se sa molbom da se izbriše moj account

lp i hvala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by vlatkomitev sri 7 sij 2015 - 22:35

Konacno sa radosan konaco dva dobra kometara i ljudi koi zele da ovaj projekt ova ide opstane  moi istomisljenici to me veoma raduje pozdrav zuti5 i eastsideTZ ajmo zajedno da ozivimo ovaj forum
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by eastsideTZ sri 7 sij 2015 - 21:27

Fakat djecija posla Smile oplakasmo zivog mrtvaca.. Umjesto sto se ovako na 'supljaka' svadiste, mogli smo se koncentrirat na spasavanje ovog projekta jer zaista vrijedi. Samo kad se pogleda profil ljudi koji su vrijedni (to se vidi i na statistici) onda je jasno da imamo ogroman potencijal. I sad umjesto sto pljuste djecije prepiske 'nisam ja kriv, ti si' moglo se otvoriti prostora za nove ideje. Ne kazem da ih ja imam (bar ne trenutno) ali siguran sam da medju clanovima, koji se jos uvijek nisu razbjezali, ima konstruktivnih prijedloga.
eastsideTZ
eastsideTZ

Broj postova : 74
Join date : 15.11.2014
Age : 33
Lokacija : Tuzla

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by zuti5 sri 7 sij 2015 - 19:54

Vidio sam svega i svačega u životu, ali ovako "velik-male" djece nisam. Ljudi bimba nam je dao extra dobar alat u ruke i nismo ga iskoristili, dali zbog neznanja ili slabije organizacije neznam ali znam da je bimba učinio veliki napor u pogrešno vrijeme i pogotovo na pogrešnom mijestu, ipak smo mi BALKANCI koji se nebi potrudili da pomognu drugom da pomogli sebi. Bimba ako misliš nešto uraditi na ovom teritoriju to se radi po principu velikog vodje i naredbe jer naš narod nezna drugačije. Krivo mi je što je ovome došao kraj i što su napori jednog čovjeka a bogami i jedne žene koju nikako nesmijemo zaboraviti u svemu ovome možda i otišli u vodu. Nisu otišli u vodu da odmah kažem, neznam za druge ali sam ja ovdje dosta naučio amislim i da su mnogi ovdje takodje nešto naučili. I samo na kraju da kažem bimba ovj forum neču brisati iz bookmark liste i svaki dan barem jednom ču navratiti da vidm da li se šta dešava novo i da li se radje novi Fenix. U svakom slučaju bimba ako ikad budeš trebao saradnika za neki novi projekat moj mail imaš negdje siguran sam, samo javi i ja sam tu. Za sve ostale nadam se da čemo se još dugo sretati na raznim PTC poslovima i da čemo saradjivati na obostranu korist iako ču možda manje biti ovdje a malo se više baciti na freelencing i pokušati napraviti nešto više na tom planu u svakom slučaju ako kome mogu pomoči ja sam tu. Vaš zuti5 Novi koncept - Page 2 1872960187
zuti5
zuti5
Admin

Broj postova : 207
Join date : 01.10.2014

http://www.najboljeptcstranice.n.nu/paidverts

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by bimba sri 7 sij 2015 - 19:07

Apocalypso je napisao/la:možda je samo trebalo reći...očekujem od tebe da napraviš to i to
Zar nisam ?
Rado bih i to dokazao, ( ja volim dokazati svoje tvrdnje ) ali dokazi obrisani.

i zato, dragi moj Bimba, lijepo te molim da za mene učiniš još samo jedan mali napor.
Molim te, molim te, molim te izbriši moj account sa ovog foruma...trešnjica je strunula.

To možeš i sama, imaš tu opciju i funkcionira.
Kitty je iskoristila tu opciju.

bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by vlatkomitev sri 7 sij 2015 - 17:52

netreba polivati uljem kada vatra gori to nije lepo a takodze i praljvi ves je za u ves masinu vozrasni smo ljudi ni smo deca
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by korisnik11 sri 7 sij 2015 - 17:27

O što smo svi nešto negativni ovih dana..., vidiš da te zafrkavamo Apocalypso. Šta ti ja znam ko je u svemu tome ispao voće, a tko nije.


Zadnja promjena: korisnik11; sri 7 sij 2015 - 17:59; ukupno mijenjano 1 put.

korisnik11

Broj postova : 63
Join date : 19.08.2014

[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by Gost sri 7 sij 2015 - 17:03

bimba je napisao/la:

Kao trešnjica na vrh šlaga dolazi poruka ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Od osobe koja jednako kao i ja može odraditi cijeli posao.


Poruku nisam shvatio negativno, niti želim kolegicu staviti u negativnu konotaciju ovim prikazom.
Želim pokazati da ste vrlo olako prihvatili moju ulogu u svemu ovome, bez da mi išta olakšate.
To je bio moj trenutak otkrivenja da više ne mogu.

Bimba, u nekoliko navrata sam od tebe tražila da jasno definiramo zadatke oko foruma da se ne dogodi dupliciranje posla.
Jasno smo se dogovorili da je tvoj posao vezan za control panel, a da ću ja brinuti o postovima i sadržaju foruma.
Datum te poruke je 22.12. Bimba znao si u kakvim se zdravstvenim teškoćama nalazim i ne mogu vjerovati da je to bio šlag na kraju.
Ali dobro, i to je nebitno.
Izvini što to nisam odradila, možda je samo trebalo reći...očekujem od tebe da napraviš to i to.
Smatram da sam dala svoj doprinos ovom forumu koliko god sam mogla i izvini bimba što ti nisam olakšala u većoj mjeri.
Nebitno više!

korisnik11 je napisao/la:Aha! Apocalypso je ta trešnjica! Svi smo mi to u biti, znali, ali je to samo trebalo napisati! Sad mi je brdo lakše kad se i taj dio riješio.

Voljela bi da to što ste svi znali kažete i meni jer očito ne mogu shvatiti o čemu se radi.
Iz ovoga mogu samo zaključiti kako mislite da sam ja uzrok i trešnjica na vrhu zbog koje se sve srušilo.
Hvala onima koji tako misle!

Iako sam veliki protivnik da se sadržaji privatnih poruka iznose javno, ovaj put ću napraviti iznimku i ukratko prepričati.
Prilikom zadnjeg ispada kad je bio angel u pitanju, u privatnim porukama smo bimba i ja razmijenili mišljenja o svemu.
Tada sam najavila da ću otići sa foruma ako se tako nešto ponovi. Neću ulaziti u detalje, onaj tko treba znati, znat će na što mislim.
Kada k tome dodam još i ovo saznanje koje je napisao korisnik11- samu sebe bi u top nabila i ispucala u ...

i zato, dragi moj Bimba, lijepo te molim da za mene učiniš još samo jedan mali napor.
Molim te, molim te, molim te izbriši moj account sa ovog foruma...trešnjica je strunula.






Gost
Gost


[Vrh] Go down

Novi koncept - Page 2 Empty Re: Novi koncept

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.