PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.


TNT bux

2 posters

Go down

TNT bux Empty TNT bux

Postaj by eastsideTZ ned 4 sij 2015 - 19:44



Ne znam da li je bila ili je jos uvijek (ne radi mi search opcija na forumu) otvorena tema za ovu stranicu ali sam se usprezao da je pokrenem jer sam bio skeptik. Medjutim iznenadio sam se kada mi je isplacena 1 zarada i to nakon sto me admin na vlastitu inicijativu opomenuo da mi je paypal racun 'blokiran' (mijenjao sam karticu pa je bilo problema) te mi je nakon 3 neuspjela pokusaja isplatio (sto opet ne znaci da me nekad u buducnosti kad se nakupi ozbiljniji iznos, nece zavalit) Smile

TNT bux Ai4Ma64

Ali salu na stranu, momak je korektan za sada.  Sto je najbitnije vrlo je aktivan na forumu i ekspeditivan je po upitu porukama ili support ticketom.

Sto se tice same stranice, koncept je kao i na vecini, s tim sto je ovdje  rijec o kombinaciji reklama focus i non focus tipa.
To zapravo izgleda ovako (s tim sto sam ja na ovoj slici vec poklikao) i vrlo brzo se obavi.
TNT bux MguSNeC

slovima 4x0,001 30s (focus), 1x0,0005 15s (focus), 15x0,0001 5s (non focus)
TNT bux MguSNeC

vrijednosti su smanjene i to primjetno, u vrijeme kada sam se regovo sve su bile sa 1 nulom manjka  Smile  ali novost je da su ubaceni poeni za svaku reklamu se dobija i 1 poen = 0,001 $ . S obzirom da imamo (na standard clanstvo) 20 reklama + 20 grid polja, dnevno dobijamo 40 poena = $0.04
a te pare mozemo ulagati u purchase balance i kupovinu robota. Tako da je time kompenzovo barem one pocetne vrijednosti najvecih reklama (4 Fixed Ads = $0.01)

Kad je rijec o reffovima iznajmljuju se zbirno (kao na slici)
TNT bux StSpdZB

Ja sam uzeo 3 probna i njihova statistika TNT bux 2h1haGH

Zakljucak, mislim da se isplati uci u ovo jer se vec za prvu sedmicu, bez uloga, moze zaraditi prvi bot a onda je sve lakse. Ko zeli neka upadne preko banera u vrhu ili putem ovog linka http://tntbux.com/index.php?ref=eastsideTZ

PS: da najavim, polako pravim zaokret sa PTC na druge sigurnije a prije svega ozbiljnije izvore online zarade, tako da cu uskoro podijeliti par stvari U isto vrijeme itekako raspolozen za savjete i medjusobnu saradnju Wink
eastsideTZ
eastsideTZ

Broj postova : 74
Join date : 15.11.2014
Age : 33
Lokacija : Tuzla

[Vrh] Go down

TNT bux Empty Re: TNT bux

Postaj by limun pon 19 sij 2015 - 17:17

Već sam dugo na ovoj stranici, nije mi nešto baš profitabilna jer sam Standard i nemam referala , ali sve pohvale za izgled i mogućnosti same stranice.... preporučujem svima koji je nemaju....

TNT bux 1711876859
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.