PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.


[solved]kako klikati za vrijeme godišnjeg

3 posters

Go down

[solved]kako klikati za vrijeme godišnjeg Empty [solved]kako klikati za vrijeme godišnjeg

Postaj by nesa33 sub 16 kol 2014 - 18:53

Interesuje me kako se pokriti na PTC sajtovima za vreme odmora (zbog referala)? I koja je taktika najbezbolnija ili pak ostaviti tih par nedelja bez klikanja.
nesa33
nesa33

Broj postova : 22
Join date : 16.08.2014

[Vrh] Go down

[solved]kako klikati za vrijeme godišnjeg Empty Re: [solved]kako klikati za vrijeme godišnjeg

Postaj by bimba sub 16 kol 2014 - 19:08

nesa33 je napisao/la:Interesuje me kako se pokriti na PTC sajtovima za vreme odmora (zbog referala)? I koja je taktika najbezbolnija ili pak ostaviti tih par nedelja bez klikanja


Dobrodošao nesa33 !  wave 

Bojim se da ne razumijem pitanje !

Ako me pitaš kako ćeš klikati za vrijeme godišnjeg, da bi držao Referrale aktivnim ...

Ja osobno imam "acera", laptopić malo veći od mobitela i internet stick.
Sve skupa stane u veći džep pa sam aparaturu nosio sobom.

Dok nisam imao aparaturu, prošle godine, koristio sam smartphone zbog Neobuxa i stvar je normalno funkcionirala.
To ne preporučam jer PTC stranice brane tablet i smartphone. Bilo bi šteta da izgubiš acc.
Bolje izgubiti na neaktivnosti referrala, nago cijeli Acc.   Zar ne ?

Pokušaj pronaći osobu od povjerenja koja bi odradila 4 klika po sajtu za tebe.

Btw ... napravio sam ti vlastiti podforum.



pozz
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[solved]kako klikati za vrijeme godišnjeg Empty Re: [solved]kako klikati za vrijeme godišnjeg

Postaj by Gost sub 16 kol 2014 - 20:01

nesa33 je napisao/la:Interesuje me kako se pokriti na PTC sajtovima za vreme odmora (zbog referala)? I koja je taktika najbezbolnija ili pak ostaviti tih par nedelja bez klikanja.

Pozdrav nesa33 i dobrodošli!
Ovisi za koje stranice pitate, jer neke dozvoljavaju takozvanu 'zamjenu' - da netko drugi klika umjesto vas, a neke ne.
U takvim slučajevima su neki Admini vrlo fleksibilni, pa kad im napišete support ticket i objasnite kakva je situacija, obično vam daju nekakav konkretan prijedlog kako da to napravite i dozvolu za zamjenu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

[solved]kako klikati za vrijeme godišnjeg Empty Re: [solved]kako klikati za vrijeme godišnjeg

Postaj by limun ned 17 kol 2014 - 12:55

nesa33 je napisao/la:Interesuje me kako se pokriti na PTC sajtovima za vreme odmora (zbog referala)? I koja je taktika najbezbolnija ili pak ostaviti tih par nedelja bez klikanja.

Na ovo pitanje nema baš jednostavnog odgovora. Postoji mnogo pitanja koja trebaš sebi (ili nekome) postaviti  Suspect 

Bimbi je jednostavno jer na odmor ide u vlastitu državu  tongue , ali šta se dešava kada ideš u drugu zemlju.
Da ne bih sada ovde pisao bajke, pokušaću ti dati par korisnih savjeta.
- Uglavnom rizikuješ da ti blokiraju account, ali ne mora to biti uvijek tako, ja sam klikao na par stranica koje su mi bile bitne i gdje sam imao mnogo referala i upgrade i sve je prošlo u najboljem redu (mada sam bio na moru u drugoj zemlji), samo pazi da ti se ne desi u istom danu da se loguješ sa različitih područja. Sve stranice to brane po svojim pravilima, ali samo neke ozbiljne će te stvarno banovati.
- Ako već klikaš, klikaj samo one reklame koje su ti potrebne da bi dobio klikove referala
- U principu je najbolje da na stranicama gdje si upgrade i imaš mnogo RR, pošalješ upit na support i objasniš da ćeš putovati i tako se ogradiš od nekih posljedica.
- Tamo gdje nisi upgrade ne gubi vrijeme, ipak si na odmoru  Wink 
- postoji mogućnost da nađeš nekoga ko će klikati za tebe, ali je dobro ako to radi sa tvoga računara. Sve opet zavisi koliko je stranica ozbiljna i kako ima postavljene filtere za prepoznavanje, mada lično sumnjam da ptc stranice koriste baš takve sisteme zaštite (osim po IP adresi, mogu te prepoznavati po MAC broju tvoga računara i slično, mada ne vjerujem).

Zaključak - mačak, hvataj se mora i pusti klikanje, to ćeš raditi kad se vratiš, ne vjerujem da će te tih nekoliko desetina centi ili par dolara što ćeš izgubiti za vrijeme odmora, puno popraviti u životu  wave
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

[solved]kako klikati za vrijeme godišnjeg Empty Re: [solved]kako klikati za vrijeme godišnjeg

Postaj by nesa33 ned 17 kol 2014 - 16:36

Hvala momci na brzim i detaljnim odgovorima kao i na podforumu. Bio sam u dilemi što se tiče IP adrese zbog prelaska na usb stick pošto za sajtove koje radim ne proveravaju MAC adresu (probano).
Uzgred drago mi je da vidim da se ponovo okupljaju ozbiljni igrači,
Pozz.
nesa33
nesa33

Broj postova : 22
Join date : 16.08.2014

[Vrh] Go down

[solved]kako klikati za vrijeme godišnjeg Empty Re: [solved]kako klikati za vrijeme godišnjeg

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.