PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.


[solved]Imam pitanja

Go down

[solved]Imam pitanja Empty [solved]Imam pitanja

Postaj by Gost sri 10 ruj 2014 - 8:56

... ovih dana imam nekih privatnih obaveza sa školom, upisi i to! Wink mislim ne ja već sin! Wink
Ne želim se više baviti tim svim stranicama!!
Bacam se na Lynkar, Stair i Bery, možda ptcGEM jer ovo sve dr je gubljenje vremena. A imam ih i dosta! Ove navedene + PaidVerts, ctpbux, Probux, Neobux, WorOfClix, ...evo pokušavam se svih sjetiti...
Mislim da ovo klikanje za badava odnosno kao free memb nema smisla jer sada na ovim nekim PTC str. može se upgrade-tati za $10!!!!!
Neznam, neki kažu da nemogu i možda je tako trenutno ali problem je u tome što uopće ne razmišljaju o tome!! ?? Ne kužim. Zato ova industrija i nejde naprijed, svi bi neš za niš.  [solved]Imam pitanja 4035897123  gaah
Neznam htjela bi još negdje nešto upgrade-ti ali ... Čekam u biti, da vidim šta će to biti sa Probux-om.
Ima li tko kakve nove informacije!?

i da! zašto ljudi ne vide FeederMatrix!??? Tu nema prevare!!! Zašto se ne koncentrirati na nešto i stvarno zaraditi!??? Tu svatko uplaćuje direktno drugome na PayPal!
Firma nema ništa sa tim i nemože te opljačkati. Meni je išlo super ali moji nepoznati referali su zahebali i sad nemogu dalje bez još jednog upgrade-a i ulaganja u reklamu na koju nitko ne reagira!!! Sad(((((((((  [solved]Imam pitanja 3675869112
ps. skroz dr je stvar ako se ide osvojiti neku nagradu, natječaj!! ..ali kako vidim sve su te stranice vrlo upitne!
Daj ajmo ljudi zaraditi neke ozbiljne novce!!!!!!!!!!
Ovo sve dr je čisto šibicarenje i ciganluk, ne želim biti dio toga.  [solved]Imam pitanja 3368192702

Gost
Gost


[Vrh] Go down

[solved]Imam pitanja Empty Re: [solved]Imam pitanja

Postaj by Gost sri 10 ruj 2014 - 9:00

Imam dvije godine iskustva u ovome poslu i nitko ne može garantirati za nove stranice bez obzira na dobru nakanu vlasnika, sve može poći po zlu zbog sto dr stvari. Zaradila sam oko $2000, koliko ste Vi?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

[solved]Imam pitanja Empty Re: [solved]Imam pitanja

Postaj by Gost sri 10 ruj 2014 - 9:08

Možda sam ispala malo pregruba ali nekima treba "šus u guz" da se pokrenu! Wink [solved]Imam pitanja 401228077 [solved]Imam pitanja 600173634 bum

Jesmo i ovdje da se igramo ili da zaradimo!? ..a zarada može biti i te kako zabavana! [solved]Imam pitanja 2562198399 wave angel

Gost
Gost


[Vrh] Go down

[solved]Imam pitanja Empty Re: [solved]Imam pitanja

Postaj by bimba sri 10 ruj 2014 - 10:08

Cherry je napisao/la:Imam dvije godine iskustva u ovome poslu i nitko ne može garantirati za nove stranice bez obzira na dobru nakanu vlasnika, sve može poći po zlu zbog sto dr stvari. Zaradila sam oko $2000, koliko ste Vi?

Cherry wave


Postoje dva načina odgovoriti .

Blog kolege limuna ! priča kako smo svi počeli.
Tema se zove "Moze li se zaista zaraditi klikanjem ?"... priča kako smo svi počeli.




limun je napisao/la:Da rezimiram, da bi mogli razmisljati o iole ozbiljnijoj zaradi, morate ulagati i novac u sve ovo.
Ulagati treba u kupovinu clanstva i iznajmljivanje referala (gdje ta mogucnost postoji).
Stvar je izbora da li cete odmah ulagati vlastiti novac, ili ga prvo zaraditi na malo tezi nacin, klikanjem kroz neko odredjeno vrijeme (iskreno bih preporucio ovaj drugi put), pa se onda "igrati" tudjim parama.


U zadnjih nekoliko mjeseci, nestankom profitabilnih stranica, sam izgubio preko 900.00 $
Koji me poznaju od ranije, uvijek sam iskazivao sklonost prema članstvu i Rentanim Robotima.
Pojavila se serija PTC stranica koji su navukli ulagače i popapale pare. Sada ih više nema ili su u postupku nestajanja zajedno sa našim parama.


Zaradila sam oko $2000, koliko ste Vi?

Nisi postavila vremenske gabarite ...

Krivo postavljeno pitanje, jer važnije je koliko smo izgubili.
Osobno ... nisam zaradio upola tvojega, ali i izgubio tri puta više od tebe, kroz dugi perid kojim se bavim ovim poslom.

Takvih nas ima previše i PTC Akademija je nastaje upravo zbog takvih iskustava.

Želim pokazati drugačiju strategiju, koja traži određene radnje da bi prestali biti ovisni o ulaganjima, i suočavati se sa posljedicama.
Ta strategija se zasniva na Direktnim Referralima i svaki ozbiljniji PTC igrač sebi daje truda da ih sakupi u što većem broju.
Pročitaj nove postove u forumu za početnike i nadam se da sam razumljivo opisao strategiju i razloge.

Mislim da ovo klikanje za badava odnosno kao free memb nema smisla jer sada na ovim nekim PTC str. može se upgrade-tati za $10!!!!!

Ti ako želiš negdje nešto ulagati, ja ne znam što čekaš ?
Nitko ti ne brani raspolagati vlastitim novcem kako želi, zar ne ?
Želiš li uložiti, učini kako misliš da treba, informiraj nas o tome, daj neke dnevnike ... postavi ih na svoj forum sa što konkretnijim informacijama.
Tomu privatni forumi služe.


Neznam htjela bi još negdje nešto upgrade-ti ali ... Čekam u biti, da vidim šta će to biti sa Probux-om.


I mi bi apgrejdali, ali ne znamo u što ... i mi čekamo Probux, Fuse, Zap... circle ...


Daj ajmo ljudi zaraditi neke ozbiljne novce!!!!!!!!!!


Imamo knjigu za svaki suvisli, smisleni i općeprihvačen prijedlog.
Svatko je slobodan iznijeti mišljenje i otvoriti raspravu o prijedlogu ili ideji.


Ovo sve dr je čisto šibicarenje i ciganluk, ne želim biti dio toga.

Uzvratit ću jednako uvredljivim -" Ajde bok !"


Ovo je igra za strpljive, koji su shvatili da nema mlačenja para preko noći, ali i iskusili realnu mogućnost dostojanstvenog mjesečnog priliva u kučni budžet.
Koliki je taj priliv, ovisi samo o našoj aktivnosti po protokolu koji traži struka.
Iz tog razloga nastavljam forum VODIČ ZA POČETNIKE da bih vas informirao, pokazao,dokazao i objasnio sve o navedenom protokolu.

pozz



bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

[solved]Imam pitanja Empty Re: [solved]Imam pitanja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.