PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.


Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

+6
vlatkomitev
eastsideTZ
saleso
zuti5
bimba
triglavmojdom
10 posters

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by limun čet 4 pro 2014 - 18:29

Kako nema nikog kompetentnog na ovom forumu da bi napisao konkretnu profitabilnu strategiju ( tako mislim jer još nitko nije postavio strategiju i matematičke projekcije ) morati ćemo se snalaziti "pješke" je napisao/la:

Mislim da oni matematički proračuni koje je kolega Žuti, ja mislim, postavljao, samo mogu da zbune ljude. Matematika je kudikamo jednostavnija.

Pod uslovom da je stranica ok i da nije "navlakuša" - mada joj mnogo stvari ne ide u prilog da joj se pretjerano vjeruje. Počev od samog ownera koji je već imao nekakve slične stranice tipa, uplatiš i dobiješ 150% ništa ne radeći, pa toga da kad postavis svoj DigAdz link na neka mjesta, dobiješ opomenu da i nije baš najsigurnija stranica, pa do toga da sami smišljamo teoriju zavjere tipa "kako baš sad da se popravlja PaidVerts kada je ova stranica krenula sa radom, a svi imaju odlična iskustva sa prethodnom? Da li je PaidVerts bio samo priprema da se ljudi opuste i pomisle da je ponzhi shema ostvariva beskonačno? Da li će ovaj DigAdz naplatiti sve ono što smo zaradili na PaidVertsu,itd,itd,....

Suština je da kad vidite prvu isplatu da je bila na stranici, "oplačete" nekih svojih 10-20 dolara i uplatite na stranicu i kupite reklame. Za 10$ ćete dobiti 15000 poena, što je protivvijednost 15$.
Sve što naklikate, ponovo kupite reklame i dobićete još 7500 pena više nego prvi put (sada za 15$ dobijate 22500 poena) kada to naklikate, isplatite svojih 10 da budete na nuli, pa se onda zajebavajte sa njihovim parama. sve što bude preko toga je plus, a ako i ne bude ne boli mnogo. Još ako Vam i Kitty vrati određeni procenat, eto bogatstva Laughing Laughing

Ja sam danas uplatio 5$ i isti dan dobio reklame za 4,20 , a ostalo mi je jo nekih 3000 poena. Odmah sam kupio još reklama za 4$ i dobio još 6000 poena. Sada imam oko 9000 poena (to je oko 9$ kada dobijem reklame), tako da je teoretski već sutra mogu povući svoje ulaganje, i još da mi ostane 4-5 dolara u poenima ili parama, pa da sa tim nastavim.

Hoću reći, ako stranica bude plaćala, a nema razloga da ne plaća bar u startu, jer je ozbiljan trud uložen u njeno pokretanje, veoma brzo možete vratiti svoje ulaganje, a nakon toga početi zarađivati. Poslije šta god bude, nije ni važno, mislim da ćemo uspijeti u startu nešto i zaraditi, i za kitty i za sebe Cool

E to ti je bimba najjednostavnija matematika, bez ikakvih viših operacija i varijabli i ko zna još čega... Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 1181136740
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by bimba čet 4 pro 2014 - 18:35

Kytty !  


Vrlo sam ponosan na tebe !    cheers

Ne na info koji si postala, već na tome što si ovladala postavljanjem slika na forum.
Bitan napredak i vrlo potreban u budućem radu.

... a info !     Nešto sam naučio   Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 1711876859



limun !

E to ti je bimba najjednostavnija matematika, bez ikakvih viših operacija i varijabli i ko zna još čega...

Ovaj post je upravo ono što svaka tema treba imati.
Tema bi trebala biti svijevrstan dnevnik događaja svakog registriranog u toj zajedničkoj temi.

Upravo si nam dao uputu što treba učiniti da bi ostvarili profit.
I ja sam mišljenja da bi ovaj sajt mogao trajati duljke od 30 dana i da bih mogao pokupiti nešto dolarića.

Na svakoj stranici je strategija, uloži koliko smatraš da možeš izgubitii, kreni, pokupi ulog, zarađuj reinvesticijama uz konstantne isplate ( 50 % izvlačiti, 50 % reinvestirati )

Najvažnije !

Siguran sam da nam je svima jasno kako je to bila vrlo dobronamjerna uputa, bez želje da se koga navede u zlo i nitko nema pravo optužiti te za nešto na što nemaš utjecaj i u čemu učestvuješ zajedno sa nama.

Ako smo izgubili mi zbog tvoje upute, bogami i ti si Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 1332752312
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by Gost čet 4 pro 2014 - 18:53

bimba je napisao/la:
limun je napisao/la:
kytty je napisao/la:niti sanja se mi ne

Ne razumijem baš šta želiš reći Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  , pa što si je postavljala? drunken

Ja sam pokrenuo temu, ali sam upozoren da je tema več otvorena.
kako su tada bila postavljena pravila, svoju temu sam morao maknuti zbog prava na prvenstvo.
Kytty vodi temu i mogao bih je ostaviti na vjetrometinu pitanja kakve si upravo postavio, pa da sama na svojoj koži shvati što znači biti voditelj teme.

Budući da mi je želja naučiti svakog aktivnog suradnika, naročito one koji nemaju iskustva, sudjelujem i pomažem u temi koliko znam i mogu jer je kytty jedna od najboljih klikera na forumu, a praksom kroz, njoj potrebno, vrijeme će postati samostalna.

Dokaz tomu su silni screenovi Direktnih Referrala u kojima je vidljivo da je kytty vrlo aktivna svakome bez razlike i samim time zaslužuje svaku podršku koju može dobiti od svih nas.

Budući da nisam majstor za stranice ovoga tipa, koristim se informacijama koje mogu dobiti od kompetentnih.
Kako nema nikog kompetentnog na ovom forumu da bi napisao konkretnu profitabilnu strategiju ( tako mislim jer još nitko nije postavio strategiju i matematičke projekcije ) morati ćemo se snalaziti "pješke".

Srečom, nismo bedasti i možemo sami shvatiti kako se igra ova igra    tongue

pozz

Bimba trudim se kako znam i mogu.Ako nešto neznam...neznam.Ako pravo kažem ni neznam kako če se tu obračunavat provizija,kolko sam uspjela pogledat po DIGADZ je za svaki klik svoj obračun...tek smo napravili par klika pa je več 58 unosa...hočemo nekako.
Bimba ako ti nije teško bi mogao napisati kako se naprave baneri akademije i kako jih uopšte staviš na digadz.
Hvala
lp.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by Gost čet 4 pro 2014 - 18:57

Bimba hvala,nisam videla komentara,jer sam pisala tu Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by bimba čet 4 pro 2014 - 19:40

Bimba ako ti nije teško bi mogao napisati kako se naprave baneri akademije i kako jih uopšte staviš na digadz.

Sutra ću pokušati napraviti postupak jer ću krenuti sa ulaganjima pa ću to i dokumentirati.

Ovog trena izgledam ovako Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 3675869112 , a imam još par stranica za naklikati.
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by limun čet 4 pro 2014 - 19:58

Bimba trudim se kako znam i mogu.Ako nešto neznam...neznam.Ako pravo kažem ni neznam kako če se tu obračunavat provizija,kolko sam uspjela pogledat po DIGADZ je za svaki klik svoj obračun je napisao/la:

Odmah da ti kažem da će ti to biti nemoguća misija.. affraid

Ako obećaš svojim referalima % refbacka, moraćeš voditi ličnu evidenciju svaki dan. To ti i neće biti veliki problem sa 5-6 referala, ali sve preko 10 će ti biti veliki problem, jer sama stranica to nije još uvijek najbolje regulisala u svojoj evidenciji. Svaki ozbiljniji referal će ti svaki dan kliknuti po 20,30 a možda i di 100-ak reklama, to još ne znamo kako će se stvari odvijati. Ali ako bude kao na PaidVertsu, što postoje velike šanse, imaćeš veliki problem. Referalovi klikovi (imaš 5% od svega), plus svakodnevna reinvestiranja u reklame (imaš 10% od toga) puta broj referala i to tako svaki dan.. Shocked Shocked

Problem je što na stranici možeš za svakoga ponaosob vidjeti samo ukupna ulaganja u reklame, ali ne i prinos od klikova. To ti je sve posebno za svaki klik. Isto tako je i na PaidVertsu i mnogo je komplikovano. Sve ovo ti pričam, zato što je moguće da dođe do različitog tumačenja, koliko kome treba vratiti i kako Rolling Eyes , te apelujem na tvoje referale da ne prave pretjeran problem ako se pojave razlike u računanju refbacka, jer je to stvarno ekstremno zeznut posao (bar je tako na PaidVertsu)

Ako ovo bude bar upola profitabilna stranica kao što je PaidVerts, mislim da će svi biti zadovoljni onim što dobiju i da neće biti nesuglasica. Kitty, sretno ti i da se dobro uplusaš, a mi ćemo ti u tome pomoći (i normalno i sami sebi to isto želimo... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy )
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by Gost čet 4 pro 2014 - 20:25

bimba je napisao/la:
Bimba ako ti nije teško bi mogao napisati kako se naprave baneri akademije i kako jih uopšte staviš na digadz.

Sutra ću pokušati napraviti postupak jer ću krenuti sa ulaganjima pa ću to i dokumentirati.

Ovog trena izgledam ovako   Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 3675869112  , a imam još par stranica za naklikati.

Na istom smo Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by Gost čet 4 pro 2014 - 21:26

limun je napisao/la:

Odmah da ti kažem da će ti to biti nemoguća misija.. affraid

Ako obećaš svojim referalima % refbacka, moraćeš voditi ličnu evidenciju svaki dan. To ti i neće biti veliki problem sa 5-6 referala, ali sve preko 10 će ti biti veliki problem, jer sama stranica to nije još uvijek najbolje regulisala u svojoj evidenciji. Svaki ozbiljniji referal će ti svaki dan kliknuti po 20,30 a možda i di 100-ak reklama, to još ne znamo kako će se stvari odvijati. Ali ako bude kao na PaidVertsu, što postoje velike šanse, imaćeš veliki problem. Referalovi klikovi (imaš 5% od svega), plus svakodnevna reinvestiranja u reklame (imaš 10% od toga) puta broj referala i to tako svaki dan.. Shocked Shocked

Problem je što na stranici možeš za svakoga ponaosob vidjeti samo ukupna ulaganja u reklame, ali ne i prinos od klikova. To ti je sve posebno za svaki klik. Isto tako je i na PaidVertsu i mnogo je komplikovano. Sve ovo ti pričam, zato što je moguće da dođe do različitog tumačenja, koliko kome treba vratiti i kako Rolling Eyes , te apelujem na tvoje referale da ne prave pretjeran problem ako se pojave razlike u računanju refbacka, jer je to stvarno ekstremno zeznut posao (bar je tako na PaidVertsu)

Ako ovo bude bar upola profitabilna stranica kao što je PaidVerts, mislim da će svi biti zadovoljni onim što dobiju i da neće biti nesuglasica. Kitty, sretno ti i da se dobro uplusaš, a mi ćemo ti u tome pomoći (i normalno i sami sebi to isto želimo... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy )

Hmmm...o tome sam ja prije pisala...ne znam kako ču to izvesti.Proučit ču još malo stranicu pa da vidimo Sad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by bimba pet 5 pro 2014 - 9:46

Pozdrav društvo.

Analizirao bih poruku ove slike.

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 TH3cPVF

Uložiti novac možete jedino preko trećerazrednih platnih procesora, dok je Payza i Paypal samo za kupovinu reklama.

Ono što ja vidim u toj poruci jest ...

Za slučaj nevolje nema načina podići spor/dispute.

Dakle admin je oduzeo i zadnju frontu obrane od krađe uloženih para.
Dakle ulagač treba imati povjerenja u admina koji je tako postavio stvari .


Hvala - NE !


ALI ... !   Zato na svom računu treba imati novaca sa kojima ste se unaprijed oprostili.     cer

Taj novac služi da se pokrenem  i pokušam ga što prije vratiti natrag.

Tko zna ?  Možda stranica i potraje neko vrijeme    thinking


Dakle ... idem uplatiti 5,00 preko Egopay i vidim 0.70 feee ... ubija cry2

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Uc75was

Pitam se ... moram li sad promjeniti glavni procesor u Egopay ?



pozz
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by bimba pet 5 pro 2014 - 10:18

Nisam uspio uložiti 5.00, već 4.00 jer mi je falilo 20 centi.

Situacija ...

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 JNyxJ34

Kliokom na Purchase Ads i dem u šoping po reklame.

Što je pametnije ?         Kupiti odmah 4 reklame ili dnevno jednu ?

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 EjgFear

Klikom na CREATE ... idem postaviti spremne banere zadanih veličina.
Na žalost poradi vremena imamo samo dva banera.

Traže vas da pročitate pravila igre i klikom potvrdite da ste pročitali .

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 7XEyVJD

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 VgF2l5f

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 LvX4aqs

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 PMQa5PF

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 AtunIb2

Ovdje trebate uploadati banere sa svog kompa.
Zato najbolje povucite slike sa foruma na vaš desktop.

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 X4dcPbe

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 7ZXa2YR

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 BWaBh6w

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 PTWfd7k

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Wuq3f8x

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 PYC3VIJ

... i to je to.


Zadnja promjena: bimba; pet 5 pro 2014 - 11:01; ukupno mijenjano 2 put/a.
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by limun pet 5 pro 2014 - 10:42


Na žalost poradi vremena imamo samo dva banera. je napisao/la:

-Uzmi ovu Bundle Ads za sva 4 $ , onaj veliki baner 798x60 moraš imati u toj veličini (ubaci mali u photoshop pa ga povećaj)
- Pazite kada birate payment processor - koji u startu izaberete, to je to. Mislim da nema opcije da imaš više procesora, ako ne griješim
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by bimba pet 5 pro 2014 - 11:05

limun je napisao/la:


-Uzmi ovu Bundle Ads za sva 4 $ , onaj veliki baner 798x60 moraš imati u toj veličini (ubaci mali u photoshop pa ga povećaj)
- Pazite kada birate payment processor - koji u startu izaberete, to je to. Mislim da nema opcije da imaš više procesora, ako ne griješim

Već postoji 798 x 60 u izvornoj veličini.
Mali baner se ne može povečati zbog pixela same slike.
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by limun pet 5 pro 2014 - 11:13

Mali baner se ne može povečati zbog pixela same slike je napisao/la:

Ma vjeruj da može, i ne primjeti se ništa na rezoluciji, probaj u photoshopu 8a ne u paintu ili tako nečemu prostom gdje se poremete pixeli Wink
Vrijedi za reklamiranje onih stranica gdje nema taj veliki banner u ponudi.
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by vlatkomitev sub 6 pro 2014 - 17:57

Imam nekoliko Pitanja u vezi sa ovoj stranici
Procitao sama sve postove na ovoj stranici i po sve napisano zanci treba da se ulozi za da se dobije bar sam jas tako razumeo.Dali je u istini tako i dali ako se ne ulozi moze se dobiti novac?
Jas klikam i do sakda ni sam dobio reklame za kelikanje koje donose novac dobivam poene i neki bonus kojeg klikam ali nema vrednost sa vrednosti nula
kada cu poceti dobijati reklame koje imaju vrednost ?
Dali jas engde gresim ili samo toa sto nisam ulozio necav znaci da nemogu da dobijem reklame sa novcane vrednosti?
Za sada toliko molim vas odgovor na ova pitanja
Hvala unapred
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by Gost sub 6 pro 2014 - 18:03

Pozdrav Vlatkomitev
Da bi dobio plačane oglase moraš imat najmanje 800 bodova.
Pripremam temu a ne ide tako brzo.Ake te još nešto zanima pitaj
Lp.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by saleso sub 6 pro 2014 - 18:14

Danas opet malo radi malo neradi Mad
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by Gost sub 6 pro 2014 - 18:18

Izgleda,da ne radi nikome Sad

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 23rvfxl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by saleso sub 6 pro 2014 - 21:20

Konacno uspeo da odradim iz treceg pokusaja, bonus reklame svaka dala od 20 poena do 0.095$ kojih je bilo 3 Very Happy
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by Gost sub 6 pro 2014 - 21:22

mala sugestija, pripazite na stanje svojih pointsa, dolara i inih valuta...

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 1q5nhl

Danas su mi skinuli 2 puta po više od 6000 pointsa a nije bilo niti jedne reklame.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by Gost sub 6 pro 2014 - 21:29

Više njih se žale,da su jim skinjeni poeni,a reklama nisu dobili.Na tickete još nije odgovora.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by vlatkomitev ned 7 pro 2014 - 14:49

kytty je napisao/la:Pozdrav Vlatkomitev
Da bi dobio plačane oglase moraš imat najmanje 800 bodova.
Pripremam temu a ne ide tako brzo.Ake te još nešto zanima pitaj
Lp.
Ok danas cu naverovatnije dobit tu sumu poena hvala znaci ne mora se ulagati
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by Gost ned 7 pro 2014 - 14:59

Vlatkomitev ako dopuniš danas 800 bodova onda dobijaš reklame tek sutra.Priporučujem ti,da kupiš bar jednu ili dve reklame.
lp.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by vlatkomitev ned 7 pro 2014 - 15:01

kytty je napisao/la:Vlatkomitev ako dopuniš danas 800 bodova onda dobijaš reklame tek sutra.Priporučujem ti,da kupiš bar jednu ili dve reklame.
lp.
A kako bih i kupijo je treba uloziti to me je interesiralo
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by Gost ned 7 pro 2014 - 15:07

Nije potrebno ulagati,ako nečeš...ide malo sporije ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by Gost ned 7 pro 2014 - 15:15

kytty je napisao/la:Više njih se žale,da su jim skinjeni poeni,a reklama nisu dobili.Na tickete još nije odgovora.

kytty, možeš li mi molim te dati link gdje pratiš te informacije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty - Page 3 Empty Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.