PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.


Pričaonica !!!

+8
eastsideTZ
robik1
zuti5
korisnik11
saleso
zocko66
limun
bimba
12 posters

Stranica 1 / 16. 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by saleso ned 17 tra 2016 - 19:20

pozzz za ekipicu
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by nesa33 ned 17 tra 2016 - 19:18

bimba je napisao/la:Pozdrav klikeri !!!


Ima li vas živih ili je forum  Pričaonica !!! 600173634

pozdrav Bimba.
nesa33
nesa33

Broj postova : 22
Join date : 16.08.2014

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by limun pet 15 tra 2016 - 20:35

bimba je napisao/la:Pozdrav klikeri !!!


Ima li vas živih ili je forum  Pričaonica !!! 600173634

Gdje si @bimba... jesi živ??? Very Happy
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by bimba čet 7 tra 2016 - 19:03

Pozdrav klikeri !!!


Ima li vas živih ili je forum Pričaonica !!! 600173634
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by saleso sub 21 vel 2015 - 16:04

bimba je napisao/la:@saleso, radi se o clix2015.


ma da on je pukao vidi se po broju reklama standardno ja ga odradjujem jos da nakupim 5$ za reklamu i odo
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by bimba pet 20 vel 2015 - 23:13

@saleso, radi se o clix2015.

@limun, došao sam do pred prvu isplatu i kao pravi glupan uložih 2.00 $ da požurim stvar ... treći dan nakon ulaganja sam odustao od sajta.
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by limun čet 19 vel 2015 - 20:20

"http://www.extantbux.com/?ref=Ivanic"


... @bimba je ovu stranicu postavio prije 2 mjeseca, i da ti pravo kažem, ne znam zašto sam još uvijek na njoj.. Shocked

Možda je ne napuštam jer imam 28 referala (od kojih nemam koristi) ili što sam napravio već jednu isplatu (30% mi otišlo na fee Mad ), ili što mi je žao ostaviti nekih 5000 -6000 tih Etxant poena, ili kako se već zovu, ali mislim da se tamo samo vrtim u krug, ... što se kod nas kaže "..vodu varim, ...volu ladim.." Very Happy
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by zuti5 čet 19 vel 2015 - 19:59

[You must be registered and logged in to see this link.]

.*. Start ad compaign from $1 & get $1.50 cash ads
.*. @5% direct referral click on each ads, even its value is high.
.*. @10% purchase commission
.*. Rentening referrals (active)
.*. Instant payments for all the members
.*. High value ads
.*. Low cost advertising plans

What ad pack deliver?
Every $1.00 ad pack deliver 3,000 Extant Bonus Coins (EBC) that's convert into cash ads ASAP.
One Ad Pack Delivers
Extant Bonus Coins (EBC) = 3,000
Websie Credits = 200 (Unique user visits for 30 Sec).
Banner Ads = 1000 (Ads impressions).

How we get cash ads?
Cash ads are delivered daily into your account at 00.00 Server Time. You have 24 Hours to click on these ads.


High value Bonus ads
All the members receive high value bonus ads every day which depends on your Extant Bonus Coins(EBC).
More EBC, more high value ads.

What is Value of Extant Bonus Coins (EBC)?
1 Extant Bonus Coin (EBC) = $0.0005
3,000 Extant Bonus Coin (EBC) = $0.0005 X 3000 = $1.50

Ono sto nevalja su FOCUS reklame

Isplate na PM, Payza, Ego i Payee

Grupe slično kao Paidverts.


EBC Group 1 ........ 2500 to 15000
EBC Group 2 ........ 15000 to 30000
EBC Group 3 ........ 30k to 50k
EBC Group 4 ........ 50k to 100k
EBC Group 5 ........ 100k to 200k
EBC Group 6 ........ 200k to 400k
EBC Group 7 ........ 400k to 800k
EBC Group 8 ........ 800k to 2m
EBC Group 9 ........ 2m to 4m
EBC Group 10 ....... 4m to 8m
EBC Group 11 ....... 8m to 25m
EBC Group 12 ....... 25,000,000+
EBC Group 13 ....... 50,000,000+
EBC Group 14 ....... 100,000,000+
EBC Group 15 ....... 500,000,000+

[You must be registered and logged in to see this link.]
zuti5
zuti5
Admin

Broj postova : 207
Join date : 01.10.2014

http://www.najboljeptcstranice.n.nu/paidverts

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by limun čet 19 vel 2015 - 19:47

limun je napisao/la:
limun je napisao/la:Dugo već gledam reklame za ovu stranicu, ali nisam obraćao pažnju zbog , po meni, zaisata ružnog izgleda, ali mi je kolega pokazao kako radi, koliko isplaćuje i kako rapidno raste, pa sam je uzeo da probam i kupio odmah jedan paket za $25.. Uopšte mi se ne sviđa kako izgleda, ali isplaćuje kao luda, i što je najbolje, kada kupiš neki paket, traje ti vječno, ne može da istekne. Nekakva im je glupa priča da prodaju mobilne aplikacije, pa da od zarade dijele procenat članovima, eto mi na drvetu živimo i banane samo jedemo...  Razz  Razz , ali šta nas briga, ako se može dobro zaraditi. Mislim da bi je trebalo iskoristiti dok je u ekspanziji i zaraditi nešto para, a kasnije vrtiti sa njihovim parama, pa dok ide....   Wink
Svaki dan ti na balans dolazi oko $1 - $1.50 , i ne moraš ništa da radiš...
Postoji i zarada od referala u 3 levela (10%,5%,5%) od njihove kupovine paketa...
Min isplata je $10

                                              [You must be registered and logged in to see this link.]

     
         
                                                      [You must be registered and logged in to see this link.]


EDIT: za prvi dan, za manje od 24 sata sam dobio $1.65 na balans....  drunken
 

lol!

EDIT: za nepuna 3 dana imam $4.68 na balnsu... drunken

UPDATE: ..a evo i isplate, došla za sat-dva od zahtjeva...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Evo da zaokružim priču sa dokazom o isplati...
lol!
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by saleso čet 19 vel 2015 - 15:33

bimba je napisao/la:[You must be registered and logged in to see this image.]

a sajt je?
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by bimba čet 19 vel 2015 - 12:15

[You must be registered and logged in to see this image.]
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by saleso uto 17 vel 2015 - 19:52

[You must be registered and logged in to see this image.]

kome je ovov poznato i vraca u secanje na neke stare sajtove koji su otisli u scam Very Happy
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by saleso uto 17 vel 2015 - 19:46

Piroska je napisao/la:molim vas, da ne bih listala svih 19 stranica, da li je vec pisano o [You must be registered and logged in to see this link.]

ima li neko iskustva? funkcionise li?

Hvala!!! Rolling Eyes

Pozzz koliko se secam nije ali cisto sumnjam da placaju, ko je jos lud da placa 150$ po mejlu, ali ako imas vremena probaj ako je free, tako mozes izgubiti samo vreme i nista drugo Smile
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by saleso uto 17 vel 2015 - 19:44

ma da danas sam pokupio preko 20000 satoshia, trenutno najbolji faucet i sto je najbolje placaju Very Happy
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by zuti5 uto 17 vel 2015 - 19:30

saleso je napisao/la:@zuti5 dobra je ali je pocela da baguje kad treba da prebacis kes u balans, bar je tako kod mene Smile

Ne pokazuje uvijek da se para skupljaju, ali svakih minutu ili tako nešto slobodno prebaci i biti če u redu
zuti5
zuti5
Admin

Broj postova : 207
Join date : 01.10.2014

http://www.najboljeptcstranice.n.nu/paidverts

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty izvinjavam se

Postaj by Piroska uto 17 vel 2015 - 17:41

molim vas, da ne bih listala svih 19 stranica, da li je vec pisano o [You must be registered and logged in to see this link.]

ima li neko iskustva? funkcionise li?

Hvala!!! Rolling Eyes

Piroska

Broj postova : 3
Join date : 14.02.2015

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by saleso uto 17 vel 2015 - 10:09

Hvala limune, kad sam napisao tek sam onda video da si sve napisao Smile
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by limun pon 16 vel 2015 - 23:50

limune daj napisi koliko si kupio paketa i kakvi su za sada utisci, inace i meni je zanimljiva stranica pogotovo zato sto ne isticu paketi


Napisao sam već, kupio sam jedan paket od $25. Vjerovatno se ne bih sam odlučio, jer mi izgled stranice ne uliva povjerenje.. Very Happy Very Happy Very Happy  , ali mi je kolega pokazao dokaze o isplati i kako to brzo funkcioniše...

...ja sam odmah prvi dan, nakon 24 sata na balansu imao $1.68 ja mislim, a sada tačno 3 dana nakon kupovine paketa imam $4.78.
Nema pravila koliko ćeš tačno dobiti dnevno, ali navodno zavisi od toga, koliko tih aplikacija dnevno prodaju... Pričaonica !!! 265630589 Pričaonica !!! 265630589

Ne bih to komentarisao, ali mi se sviđa ta matematika, da uložim $25 , izvučem ih za nekih 15-20 dana, i nakon toga mi ostaje taj paket beskonačno (... do smrti stranice, bolje rečeno). Vjerovatno ću riziknuti i kupiti još jedan paket, čim napravim prvu isplatu, pa od ta dva , dnevno dobijati po 2-3 dolara, pa dok potraje.... vjerujem da će preživjeti neko vrijeme, obzirom da je nova i da se sve više ljudi kači na nju. Mislim da treba reagovati brzo, ko misli ulagati, jer će se vjerovatno morati na nekome kola slomiti... Pričaonica !!! 265630589 Pričaonica !!! 265630589 Pričaonica !!! 265630589 Pričaonica !!! 265630589 Pričaonica !!! 3069436723 Pričaonica !!! 3069436723

Još jednom napominjem, ko se nije spreman kockati sa svojih $25, neka ne uplaćuje....sada opet nastupa vrijeme ovih visokorizičnih stranica, ali sa velikom mogućnošću zarade....

lol!
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by saleso pon 16 vel 2015 - 22:28

limun je napisao/la:
limun je napisao/la:Dugo već gledam reklame za ovu stranicu, ali nisam obraćao pažnju zbog , po meni, zaisata ružnog izgleda, ali mi je kolega pokazao kako radi, koliko isplaćuje i kako rapidno raste, pa sam je uzeo da probam i kupio odmah jedan paket za $25.. Uopšte mi se ne sviđa kako izgleda, ali isplaćuje kao luda, i što je najbolje, kada kupiš neki paket, traje ti vječno, ne može da istekne. Nekakva im je glupa priča da prodaju mobilne aplikacije, pa da od zarade dijele procenat članovima, eto mi na drvetu živimo i banane samo jedemo...  Razz  Razz , ali šta nas briga, ako se može dobro zaraditi. Mislim da bi je trebalo iskoristiti dok je u ekspanziji i zaraditi nešto para, a kasnije vrtiti sa njihovim parama, pa dok ide....   Wink
Svaki dan ti na balans dolazi oko $1 - $1.50 , i ne moraš ništa da radiš...
Postoji i zarada od referala u 3 levela (10%,5%,5%) od njihove kupovine paketa...
Min isplata je $10

                                              [You must be registered and logged in to see this link.]

     
         
                                                      [You must be registered and logged in to see this link.]


EDIT: za prvi dan, za manje od 24 sata sam dobio $1.65 na balans....  drunken
 

lol!

EDIT: za nepuna 3 dana imam $4.68 na balnsu... drunken
limune daj napisi koliko si kupio paketa i kakvi su za sada utisci, inace i meni je zanimljiva stranica pogotovo zato sto ne isticu paketi
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by saleso pon 16 vel 2015 - 22:19

@zuti5 dobra je ali je pocela da baguje kad treba da prebacis kes u balans, bar je tako kod mene Smile
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by zuti5 pon 16 vel 2015 - 22:06

Bitcoin igra

Radi se o jednoj "igri" taj sistem naziva se BTC-flow, gdje vi čekate , a Bitcoin-i se skupljaju na vaš balance. Igra je vrlo jednostavna, samo treba čekati da se "kasica" napuni i vi ju ispraznite.

Evo slike:

1. objašnjenje rada
[You must be registered and logged in to see this image.]
2. upgrade leveli (8 levela)
[You must be registered and logged in to see this image.]
3. Još neki od levela...
[You must be registered and logged in to see this image.]
E sad da se vratim na onu sliku sa LVL 2 zaradom gdje ubacite 11.5$ , za 19 dana vi zaradite 0.18416 BTC što je u vrijednosti 43.44$ a pazite to je proračun da radite na toj igrici jako često tj. da praznite kasicu često da vam se ne zaustavlja zarada kad se postigne "max. capacity" za LVL 1 max. capacity se napuni za 4 minute , za LVL 2 sigurno za nekih 10 min i vi bi trebalo da svakih 10 min praznite kasicu što je nemoguće , zato bi neka razumna zarada sa LVL 2 bila 30$ i 30$ - 11.5$ = 18.5$ nije puno , ali to je za 19 dana što je prilično brzo , ja sam tu računao da niste stalno na tome pa sam stavio 30$ , možda netko od vas može i bolje , šta fali biti na mobitelu i to stiskati svakih 10 min pokraj toga kad Fejsate Tongue
Napomena : ona brzina po minuti nije stalna , mjenja se, nekad je veća nekad manja , ovisi o nekom opeterćenju.
za svaki referral vi dobivate 20% njegove zarade , pa eto vam mog linka ako netko želi , nikakva registracija , samo stavite svoju Bitcoin adresu i udri.
Link :http://btc-flow.com/r/a84bd478a2
zuti5
zuti5
Admin

Broj postova : 207
Join date : 01.10.2014

http://www.najboljeptcstranice.n.nu/paidverts

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by limun pon 16 vel 2015 - 20:29

limun je napisao/la:Dugo već gledam reklame za ovu stranicu, ali nisam obraćao pažnju zbog , po meni, zaisata ružnog izgleda, ali mi je kolega pokazao kako radi, koliko isplaćuje i kako rapidno raste, pa sam je uzeo da probam i kupio odmah jedan paket za $25.. Uopšte mi se ne sviđa kako izgleda, ali isplaćuje kao luda, i što je najbolje, kada kupiš neki paket, traje ti vječno, ne može da istekne. Nekakva im je glupa priča da prodaju mobilne aplikacije, pa da od zarade dijele procenat članovima, eto mi na drvetu živimo i banane samo jedemo...  Razz  Razz , ali šta nas briga, ako se može dobro zaraditi. Mislim da bi je trebalo iskoristiti dok je u ekspanziji i zaraditi nešto para, a kasnije vrtiti sa njihovim parama, pa dok ide....   Wink
Svaki dan ti na balans dolazi oko $1 - $1.50 , i ne moraš ništa da radiš...
Postoji i zarada od referala u 3 levela (10%,5%,5%) od njihove kupovine paketa...
Min isplata je $10

                                              [You must be registered and logged in to see this link.]

     
         
                                                      [You must be registered and logged in to see this link.]


EDIT: za prvi dan, za manje od 24 sata sam dobio $1.65 na balans....  drunken
 

lol!

EDIT: za nepuna 3 dana imam $4.68 na balnsu... drunken

UPDATE: ..a evo i isplate, došla za sat-dva od zahtjeva...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: limun; čet 19 vel 2015 - 19:46; ukupno mijenjano 1 put.
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by limun sub 14 vel 2015 - 21:53

zuti5 je napisao/la:Ljudi situacija se promjenila tako da ostajem cheers što mi je mnogo drago, a nadam se i vama da se neče smrčiti što sam opet tu affraid

welcome back... Pričaonica !!! 1699221123
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by zuti5 sub 14 vel 2015 - 21:28

Ljudi situacija se promjenila tako da ostajem cheers što mi je mnogo drago, a nadam se i vama da se neče smrčiti što sam opet tu affraid
zuti5
zuti5
Admin

Broj postova : 207
Join date : 01.10.2014

http://www.najboljeptcstranice.n.nu/paidverts

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by limun sub 14 vel 2015 - 9:43

Dugo već gledam reklame za ovu stranicu, ali nisam obraćao pažnju zbog , po meni, zaisata ružnog izgleda, ali mi je kolega pokazao kako radi, koliko isplaćuje i kako rapidno raste, pa sam je uzeo da probam i kupio odmah jedan paket za $25.. Uopšte mi se ne sviđa kako izgleda, ali isplaćuje kao luda, i što je najbolje, kada kupiš neki paket, traje ti vječno, ne može da istekne. Nekakva im je glupa priča da prodaju mobilne aplikacije, pa da od zarade dijele procenat članovima, eto mi na drvetu živimo i banane samo jedemo...  Razz  Razz , ali šta nas briga, ako se može dobro zaraditi. Mislim da bi je trebalo iskoristiti dok je u ekspanziji i zaraditi nešto para, a kasnije vrtiti sa njihovim parama, pa dok ide....   Wink
Svaki dan ti na balans dolazi oko $1 - $1.50 , i ne moraš ništa da radiš...
Postoji i zarada od referala u 3 levela (10%,5%,5%) od njihove kupovine paketa...
Min isplata je $10

                                              [You must be registered and logged in to see this link.]

     
         
                                                      [You must be registered and logged in to see this link.]


EDIT: za prvi dan, za manje od 24 sata sam dobio $1.65 na balans.... drunken
 

lol!


Zadnja promjena: limun; sub 14 vel 2015 - 21:54; ukupno mijenjano 1 put.
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 16. 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.