PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

NivilBux

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

NivilBux

Postaj by vlatkomitev on ned 5 tra 2015 - 13:32

Nova stranica koja je pocela sa radom 3 april 2015

Stranica je pocela da radi Apr 03 2015 jas sam se prikljucio Apr 05 2015 iznajmi sam  20 RR koi kosta 4$ (jedan RR kosta 0.2$) a ukupno sam ulozio  5$ preko Payza. evo kako izgleda pocetna strana

Reklame pozete gledati ako izaberete na glavni meni Earn Money i imate ovde pod meni View Ads i reklame (Ads) su podeljen na dva dela i toa Fixed Ads gde ima 7-10 sa vrednoscu od 0.0005 reklama i Standard Ads gde imate 4 reklama po 0.0025$ evo vam to niz sliku

Rented Referrals (u produzetku teksta  koristicemo umesto Rented Referrals RR)  ne rade bas dobro tacnie 25% od nih rade profitabilno 25% se siplacujeu a 25% jedva se isplacuju a 25% ne rade ail sa obzirum da stranica je imala problema sa hotingom mislim da ce se toa podobriti ali u globali po dan donse 0.2$ 20 RR evo vam sliku kako rade moi RR

Direct Referrals (DR) - Jos nema nadam se da ce te se prikljuciti da ubrzaom test i da vidim kako rade DR koi se unapredzuju od 1 do 7 levela.

Withdraw Your Earnings Cashout - Min je 2$ jas sam za 7 dana zaradi 0.7$ evo vam u slici

Upgrade Account - Podelen na tri nivoa i to Stadart free Golden 50$ i Ultimate je 450$ za godinu dana su svi evo detaljnie za svi posebno u slici

Convert points - i za razliku od svih stranica ovde koliko i da imate poena moezete ih knvertirati a 1500 poena je 1$ evo vam to niz sliku

Advertise On NivilBux- evo kako izlgleda to niz sliku

Izbor je vas to je sve od ove stranice

vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Re: NivilBux

Postaj by vlatkomitev on ned 12 tra 2015 - 13:53

TEST 1 Poceo sam da radim na stranici Apr 05  ulozu sam 5$ na Apr 07 2015 i za 4$ iznajmio 20 RR i za ovih 5 dana sam zaradio 0.7$ Test 1 je sa duzinom od najvise 10 dana sada sam na pol od duzine testa. Pridruzite se da ubrzamo test

VAZNO!!!!:  Svako koj bude moj DR na ovu stranicu dobija REFBACK 60% od toga sto je zaradio za mene i toa na PayZa EgoPay PM svoim Akauntu i toa svake nedelje ce biti ispata
PRIDRUZIE I ZARADI 60% VISE i to nije sve moj nabolji DR u toku za mesec dana  dobija jos i jedan baner koi ce biti izradzen samo za nejga i to velicni po negovim izborom

vlatkomitev
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by vlatkomitev on sub 9 svi 2015 - 8:13

Admini ove stranice podmetulisu jedan Ads sa -4,9$ i kada ga klines uzme ti od tvoj balans sto pokzuje da ja stranica SCAM i sada ce biti prebacena tamu. Izgovor admina je kao taj ADS dodat da se zastiti od robot kliker tacnij da nema malverzacije ali to ne dri stranica ima mali broj reklam

vlatkomitev
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]