PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.


Novi koncept

+5
eastsideTZ
saleso
korisnik11
limun
triglavmojdom
9 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by bimba uto 10 vel 2015 - 21:03

@bimba, stvarno mi je žao zbog svega što ti se dešava, i ako postoji mogućnost da ti pomognem, tu sam.. Uzeću opet sebi slobodu da te malo savjetujem, da razmisliš i shvatiš da si ti jedini kovač svoje sudbine, a ne neka kosmička sila ili šta ti ja znam već šta. ne dešava se tebi ništa zbog tamo nečega, već se ti sam sebi dešavaš, tako da što prije to shvatiš, više ćeš imati vremena da to popraviš.. Wink Shvati ovo kao najdobronamjerniji savjet od svog druga.

Ne bi vjerovao koliko dobronamjerno prihvaćam tvoj post, i uistinu nema greške u zakljucima.
U ovom trenutku mi nitko ne može pomoći, nego sam sebi.
Izlaz ne vidim u ovim klikalicama već u razvoju konkretnog ilegalnog ( jer legalnog za mene nema od 2004. god.) posla, koji počinje od ovog proljeća.
Ove klikalice su samo sredstvo do cilja.

Nije mi prvi puta da započinjem život iz početka, no prvi puta je da počinjem kao jebeni pedesetogodišnjak.
Umjesto da se čovjek u tim godinama umiri i uživa u svemu što je stvorio ... jbg, opet sve iz dna Novi koncept 2801859990

Teška je činjenica da se ne snalazim u ovim novokomponiranim vremenima, niti se mirim sa kompromisima.
To je razlog moje vječite margine.

Kada čovjek te dobi višekratno doživi tešku izdaju od najbližih, koje tegli cijelo vrijeme, onda je stvarno vrijeme za stati i razmisliti - što ne štima.

Trpim beskrupuloznost najbližih koja je postala nepodnošljiva.
Stoga je vrijeme da i sam postanem takav.
Dosta je brige za najbliže !
Vrijeme je da se pobrinem za najbližeg kojeg imam, a to sam sam sebi.
Kako ? Novi koncept 1332752312 ... maštovit sam čovjek i ima u meni još snage.

@bimba između redova konstantno proziva,

Grešiš !

Ne prozivam te za svoj gubitak u kojem sam apsolutno sam odgovoran.
Utrčao sam kao hokejaš na led i najebao.
Nitko tomu nije kriv nego ja osobno.
Žrtva sam vlastite odluke, a odluku sam donio prema okolnostima koje su postojale u tom momentu.


pozz
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by limun uto 10 vel 2015 - 19:54

Novi koncept 4189110968

Pozdrav ljudi. malo ću Vas sada udaviti sa svojim pisanjem, ali jednostavno osjećam potrebu da vam to kažem.
U ranijoj raspravi sa @bimbom sam spomenuo da mislim da je velika šteta za ovaj forum već učinjena, tako da nisam optimista da se stvar može pokrenuti sa mrtve tačke. naročito što još uvijek pokušavate da istrajete u svom naumu testiranja stranica i gubljenja vremena na formu, dok suštinu zanemarujete...


Pokušajte već jednom da shvatite - nisu ovo nikakvi investicioni fondovi ni berzanske akcije da bi ih mi testirali i odlučili koji su najbolji. jednostavno, nema se vremena za takvo što... Novi koncept 2631902038 Ovo su u velikoj mjeri prave gluposti koje ne mogu dugo potrajati, pa treba iskoristiti sve mogućnosti koje vam se pružaju da na brzinu zaradite. Nekada je ta brzina samo mjesec-dva, a nekada i po par mjeseci do godine dana, ali je i svima Vama već jasno da su sajtovi koncipirani tako da ne mogu da dugo traju, ovim načinom poslovanja.


Šta uopšte znači testirati stranicu? Pa sve one se u svom početku trude da imaju što više skupih reklama, što bržu isplatu, što bolji avg RR, što bolju podršku. Neki admini to rade iz najbolje namjere, maštajući da će napravit imperiju i strašno zarađivati, a oni drugi, malo iskusniji tako "navlače" što više investitora, da bi što više zaradili gurajući stranicu u scam.... 85% stranica će proći ovo naše testiranje, i Vi ćete reći: "Ok, to je to, ovdje vrijedi ulagati novac i tražiti referale...", a to je upravo ono o čemu svaki admin mašta... Rolling Eyes


Već sam ranije pisao o svojim idejama i razmišljanjima kako bih ja koncipirao ovaj forum, i kako bi se organizovali, ali to nije naišlo na nekakav prijem, pa se neću sada ponavljati. Forum po svom sadržaju i namjeni služi za razmjenu informacija, traženje i pružanje pomoći, pa ga u tom pravcu treba i razvijati.
Ja sam se stvarno trudio da svoje iskustvo podijelim sa svima, pogotovo sa novim članovima i ljudima koji  su tek zalutali u ovaj način zarađivanja. Zašto sam se trudio i zašto mi je toliko stalo da svima objasnim šta i kako? Zato jer znam da nikoga dosada nije natrerala da se zajebava sa ovim klikalicama, već u velikoj većini slučajeva - nužda i bespomoćnost svim ovim što se oko nas dešava. Kojem čovjeku od 30-40 godina (i starijima u mnogo slučajeva), treba da sjedi kao majmun za računarom i klika reklamu za stoti ili hiljaditi dio dolara ????? Mislim da se niko od nas ne hvali ovim što radi i kako pokušava da zaradi bilo kakav dodatni izvor prihoda za sebe i svoju porodicu, ili šta ti ja znam koga već...  Embarassed  Embarassed


Zbog svega toga, meni je zaista jako, jako drago ako mogu ikome da pomognem da shvati način kako se može zaista zaraditi. nisam želio da pokrećem svoj forum, jer nemam suviše vremena, pa sam se trudio na svim mogućim forumima da objasnim svakome koga je šta zanimalo, a ja sam to znao. Gadilo mi se kada su ljudi koristili tu muku novih članova, da bi im pričali svakakve gluposti o basnoslovnim zaradama, a sve u cilju da uhvate još jednog referala... Mad Samo zbog toga sam se dugo zadržao na ovom @bimbinom forumu, jer sam vidio da je to nešto drugačije, a ne lov na nove "klikere"
I ovde na forumu, nisam postavljao svoje linkove kao lud, a obzirom na rejting, mogao sam za svaku stranicu privući mnogo referala. Postavio sam link samo ako mi se učinilo da zaista stranica vrijedi i da se može zaraditi...


Ako pogledate moj post o ClixPay, vidjećete da sam odlično skenirao stranicu, uradio pretpostavke i dao savjete. Svi koji su uradili kao ja i kupili upgrade po $29 tada, i dan danas mogu zarađivati na RR, obzirom da je cijena upgrade skočila na $80. imao sam pravo kada sam rekao da je to drugi PTCSolution, jer se ispostavilo da su se iste stvari dešavale i na ovom ClixPay.  Wink


Za Passive-earner za koji me @bimba između redova konstantno proziva, ako bolje pogledate šta sam pisao, sam rekao da se meni lično sviđa i da ću ja rizikovati i baciti $10 da to probam. Nisam nikoga pozivao da to uradi, niti sam ja taj koji je zaradio na toj stranici. još uvijek smatram da je to stranica velikih mogućnosti, a vrijeme će pokazati koliko sam i da li sam u pravu....


Za Paidverts sam rekao da je bio period nakon BAP swap koji treba iskoristiti. Nije mi jasno da Vam je bilo draže voditi rasprave u nedogled, nego da reagujete. Ja sam samo u januaru, sa Paidvertsa isplatio oko 430 dolara. rekao sam da nisam emotivno vezan ni za jednu stranicu, ali za sada jako dobro koristim svaku priliku da zaradim, a to se trudim da podijelim sa svima ovde...


Trafficmonsoon je nešto najbolje što se pojavilo u posljednje vrijeme i ja sam ga odmah prepoznao, prije nego je krenula pomama za njim, tako da ste mogli svi reagovati na vrijeme. I sa te stranice sam u vrlo kratkom vremenu isplatio preko 160 dolara...


Nisam sve ove stranice postavljao ovde da bih Vas izvarao i imao za referale, već da podijelim sa Vama informacije za koje sam mislio da vrijede.Ja sam za svaku od svojih stranica u jako kratkom roku uspio da sakupim po 100-ak i više referala, tako da ne mislite da mi ovaj forum služi za referale. u posljednjih 4-5 mjeseci mi se zarada sa ptc stranica ustabilila i iznosi izmađu 400-600 dolara svaki mjesec (toliko isplaćujem sa PayPala), plus još 50-100 dolara na drugim procesorima koje koristim za druge svrhe. Uzimajći u obzir sve ovo, smatrao sam da imam pravo uzeti sebi slobodu da nekome dijelim savjete šta i kao raditi na ptc...  Shocked

                    [You must be registered and logged in to see this image.]   lol!


Ja ću još uvijek biti ovde na forumu da pomognem ako kome zatreba kakav savjet ili pomoć, ali smatram da ako ne promijenite način razmišljanja i koncept, nema neke svijetle budućnosti.. Morate malo i da se pomaknete od svoje sujete, a to važi za malo "iskusnije" klikere. nije ovo jedini forum gdje se taj problem pojavljuje, svuda gdje sam imao prilike pisati i učestvovati, javlja se isti problem. svi koji su isplatili preko 100 dolara, misle da su Bogom dani da dijele svima savjete i da su oni najpametniji (pa tako isto i ja vjerovatno), i uglavnom zbog sujete ne slušaju savjete drugih. Ljudi, ipak je ovo red veličina 0.50 , 1 , 2 ili tako nešto sitno dolara, tako da nema mjesta velikoj filozofiji, već treba gledati da se zaradi sve što može na ovaj način i da se to podijeli sa svim ljudim sa ovih prostora, jer je meni super kada neki tamo balkanci zarađuju pare na internetu po bijelom svijetu...


@bimba, stvarno mi je žao zbog svega što ti se dešava, i ako postoji mogućnost da ti pomognem, tu sam.. Uzeću opet sebi slobodu da te malo savjetujem, da razmisliš i shvatiš da si ti jedini kovač svoje sudbine, a ne neka kosmička sila ili šta ti ja znam već šta. ne dešava se tebi ništa zbog tamo nečega, već se ti sam sebi dešavaš, tako da što prije to shvatiš, više ćeš imati vremena da to popraviš..  Wink Shvati ovo kao najdobronamjerniji savjet od svog druga.



Novi koncept 4074804709
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Testiranej stranica

Postaj by vlatkomitev uto 10 vel 2015 - 9:01

Ovo ni sam naveo i zato cu sada da navedem mooje mislejne za to.Jas sam i prakticno napoisao u vezi stim u mojoj temi za EviBux kako bi trebalo da izlgleda testiranej stranica tu sam imo srece jer je premium gratis i nisam ulozio mnogo para a i stranica je izvrsno brza i brzo sam vratio ono sto sam ulozio.Znaci Test stranica mora da ispunjava odredzene uslove da zaradzuej od klikanja 0.05$ namanje da dobro rade RR i da se dobro zaradzuej od DR, jos na sve to i da se silaca prava nadogradnja.Ako ispunava ovoe uslove onda je dobra stranica.
Test treba da se odvija u tri faze :
Test 1-Prva faza do prve isplate i ako ej ispalta instant brza odna idemo na sledecu fazu
u ovom testu onaj koj testirta mora ulozit novac u RR za da ispita kako rade i mora dati detalji opis stranice za sve ama bas za sve.Ova faza ne sme da traje vise od 10 dana
Test 2-Stici do dugu isplatu i proverit dali je poet isto sa isplatom
Ovde se samo sukplaj novac i poslem ovog testa Tester moze da prveri dali je u mogucnosti isplacivati reffback i koj procent ova faza ne sem da traje vise od 10 dana
Test 3 je ulaganej u nadogrdnju i izgradzivanje isplatljivok binisa
A ovde svako odluciva kako ce graditi svoj biznis i ova faza ne sem da traje vise od 15 dana
I poslem svih 3 testa ako stranica ispuni uslov moze se rece da je stranica dobra.
A sto se tice to da se ulaganu novci za onaj koj testira to meni se nedopada a i nije dobro evo zasto:
Ako neko plati za da testira stranicu onda on radi kako hoce i sta hoce skupi DR sa foruma i negovo ej pravoi sta ce da radi, ali ipak ima ovde mesta za zaradzivanje za forum a to sam napisa kada sam predlaga moj model za razvoj foruma da se ne duplira isto u svakom slucaju zuti5 mislam da je ovaj tvoj predlog los.
Evo i jos jednu ideu ako mi testiramo stranice u zatvoreno krugu onda istestirane stranice mzoem da prodajemo kako strategiju za sigurnu zaradnju prime paket od 5 stranica koje su preveren da kostaju 2,5$ sa upstvom kako i sta raditi za brzi profit .. ovo je moje misljenje nemozemo prdavati nesto sto ni smo sigurni dali radi zar ne
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by zuti5 pon 9 vel 2015 - 21:32

Mislio sam ako neko postavi stranicu na testiranje tj. reklamiranje na forumu maora da plati 1000 poena ($1), da bi se mogao isplačivati refback. I za svakih 1000 poena može da postavi jednu stranicu na testiranje. da ljudi koji dodju i regaju se imaju sigurnost da če biti ispalčeni.
zuti5
zuti5
Admin

Broj postova : 207
Join date : 01.10.2014

http://www.najboljeptcstranice.n.nu/paidverts

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by vlatkomitev ned 8 vel 2015 - 23:20

zuti5 je napisao/la: Svako ko hoče reklamirati stranicu mora da plati odredjeni iznos za svaku stranicu koju reklamira. Ja preporučujem $1 za svaku stranicu radi vračanje refbacka. a ko voli i vjeruje u stranici naka izvoli.
Ne razume ovaj dio sta si htio reci gde bi se rekalmirao ako se rekamira negov je izbora dali ce da napravi reffback i sta ce radit sa samo stano i ako daje pare za reklamiranje nemora da daje i reffback..
zuti5 je napisao/la:Prvo eastsideTZ je upravu gdje sada nači i prepoznati dobru i profitabilnu stranicu
Zato i se organiziramo neko ne moze da nadze ali neko moze da nadze i zato svao ke imati ulogu u koi bi se moga najvise naci zato i pramidalini naici organiziranje ako neko misli kako sto je rekako eastsideTZ on moze biti i ima vreme da bude samo pratioc DR zato sam se i trazio od vas da se svako izjasni i razmisli gde bi se njabolje naso kako bi on navise pridone za razvoj ovog foruma
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by zuti5 ned 8 vel 2015 - 22:04

Slažem se sa svima.
Prvo eastsideTZ je upravu gdje sada nači i prepoznati dobru i profitabilnu stranicu. Rješenje: Svako ko hoče reklamirati stranicu mora da plati odredjeni iznos za svaku stranicu koju reklamira. Ja preporučujem $1 za svaku stranicu radi vračanje refbacka. a ko voli i vjeruje u stranici naka izvoli.

Drugo vlatkomitev dobra zamisao. Admin-direktor (bimba), direktori i moderatori 6kom članovi uprave i ostali radnici.

Treče bimba refback treba da ostane jer samo tako možemo da privučemo nove a i stare članove da rade u ovoj firmi, jer samo prezentiranje neče donijeti nove referale. Ja bih išao sa 70% refbacka i 90% za najboljeg u mjesecu, o tome je vlatko pisao i prije. Jer bolje je imati više referala i manju zaradu od njih nego 5-6 referala i 50% i time bi bili zadovoljni i referali i nosioci prava na stranicu. Obavezno izvještavanje od vlasnika stranice najmanje jednom sedmično kakvo je stanje DR i kakva je situacija sa stranicom.

Još jedna stvar, trebalo bi razmišljati i o internacionalnom forumu jer izgleda da naši ljudi nisu toliko zainteresirani (naši misle kako se može odmah zaraditi brdo para) ili čak Indijskog jer znamo kako su oni najbolji radnici na PTC stranicama Novi koncept 610636890 .

Toliko za sada od mene, pa nastavljamo dalje.
zuti5
zuti5
Admin

Broj postova : 207
Join date : 01.10.2014

http://www.najboljeptcstranice.n.nu/paidverts

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by vlatkomitev ned 8 vel 2015 - 21:37

eastsideTZ je napisao/la:jbm ga, ja ne nailazim vise na takve sajtove s toga necu nista ni da preporucujem Neutral Ali ponovicu tu sam za uskakanje na pozicije direktnog referala Wink
Hvala puno znaci imas vreme i zeles da se ujkucis u novi koncep rada foruma
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by eastsideTZ ned 8 vel 2015 - 20:22

jbm ga, ja ne nailazim vise na takve sajtove s toga necu nista ni da preporucujem Neutral Ali ponovicu tu sam za uskakanje na pozicije direktnog referala Wink
eastsideTZ
eastsideTZ

Broj postova : 74
Join date : 15.11.2014
Age : 33
Lokacija : Tuzla

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by vlatkomitev ned 8 vel 2015 - 13:02

bimba je napisao/la:Pozdrav društvo !

Možete računati na mene sve dok Internet stick ima punu brzinu od 236 kbps.
Da vam predočim koliko je to ...   kučni kabelski priključak ima 1.4 Mbps, odnosno 6 x brže.
Nakon što potrošim 2 Gb prometa, brzina mi se smanji na 70 kbps.
Za ilustraciju ...  jedva da otvori jednostavniju stranicu u nekoliko minuta.
Iz tog razloga sam ostao na 5 profitabilnih stranica koje klikam skoro cijeli dan    Sleep
Sa tom brzinom nisam ni od kakve koristi jer mi brzina ne dozvoljava da pošaljem post ili obavim nešto ozbiljnije.

Ovaj posao moram raditi dalje, htio ili ne htio, jer socijala od 100 eura nije dovoljno za život samca.
Moji trenutni rezultati ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

... govore da trebam nastaviti sa klikalicama, međutim ne smije biti više " pušinga " sa ulaganjima u sumnjive stranice ili govna u kojima zaradi jedino prvi u piramidi ( poput passive earnera i tomu sličnome) .

Preporučio bih da se forum ne reklamira sve dok konceptualno ne bude savršeno uređen.

Za početak bi bilo dobro da se napuni LISTA LEGITIMNIH I PROFITABILNIH PTC STRANICA forum.
Svi prisutni i zainteresirani bi trebali staviti po jednu temu dobre i profitabilne stranice u taj forum na način koji smo prakticirali, i da budemo ažurni sa dopunjavanjem tih tema jer je to izvor najnovijih informacija o dešavanjima na PTC sceni.
Što smo bolje informirani, tim manje ostvarujemo gubitaka.   ( to smo već dokazali, zar ne ? )

Pitanje je ... želimo li zadržati politiku 50 % refbacka za ( isključivo ) Suradnike ?
Time bi ( kroz buduće vrijeme ) stvarali grupu o kojoj sam tupio cijelo vrijeme.

Dakle !

Preporučam da se pokrene forum sa dobrim, stabilnim i profitabilnim PTC stranicama za registracije .

Ne trebamo se oslanjati da će ove, trenutno na sceni, potrajati.


Pozz
Slazem se uvezi sve sto je rekao Bimba da ne treba da reklamiramo dok ne sredimo i napreavimo kncem u celosti ali sam 100% da ovaj forum ima pootencijala da nam zaradi puno novca i da bude profitabila i samodrzljiv ajdemo javite se duskutirate
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by bimba ned 8 vel 2015 - 12:50

Pozdrav društvo !

Možete računati na mene sve dok Internet stick ima punu brzinu od 236 kbps.
Da vam predočim koliko je to ... kučni kabelski priključak ima 1.4 Mbps, odnosno 6 x brže.
Nakon što potrošim 2 Gb prometa, brzina mi se smanji na 70 kbps.
Za ilustraciju ... jedva da otvori jednostavniju stranicu u nekoliko minuta.
Iz tog razloga sam ostao na 5 profitabilnih stranica koje klikam skoro cijeli dan Sleep
Sa tom brzinom nisam ni od kakve koristi jer mi brzina ne dozvoljava da pošaljem post ili obavim nešto ozbiljnije.

Ovaj posao moram raditi dalje, htio ili ne htio, jer socijala od 100 eura nije dovoljno za život samca.
Moji trenutni rezultati ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

... govore da trebam nastaviti sa klikalicama, međutim ne smije biti više " pušinga " sa ulaganjima u sumnjive stranice ili govna u kojima zaradi jedino prvi u piramidi ( poput passive earnera i tomu sličnome) .

Preporučio bih da se forum ne reklamira sve dok konceptualno ne bude savršeno uređen.

Za početak bi bilo dobro da se napuni LISTA LEGITIMNIH I PROFITABILNIH PTC STRANICA forum.
Svi prisutni i zainteresirani bi trebali staviti po jednu temu dobre i profitabilne stranice u taj forum na način koji smo prakticirali, i da budemo ažurni sa dopunjavanjem tih tema jer je to izvor najnovijih informacija o dešavanjima na PTC sceni.
Što smo bolje informirani, tim manje ostvarujemo gubitaka. ( to smo već dokazali, zar ne ? )

Pitanje je ... želimo li zadržati politiku 50 % refbacka za ( isključivo ) Suradnike ?
Time bi ( kroz buduće vrijeme ) stvarali grupu o kojoj sam tupio cijelo vrijeme.

Dakle !

Preporučam da se pokrene forum sa dobrim, stabilnim i profitabilnim PTC stranicama za registracije .

Ne trebamo se oslanjati da će ove, trenutno na sceni, potrajati.


Pozz
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Evo Moj predlog

Postaj by vlatkomitev ned 8 vel 2015 - 11:10

Za da napravimo bilo kavu reorganizaciju na forumu potrebno nam je da se prebroimo. kOLIKO SMO KOI SMO I KOLIKO KO MOZE DA DA PRIDONES U TOME PA ONDA MOZE DA SE NAPRAVI OZBILJNA STRATEGIJA.
Ali evo ako smo 7 ljudi kako sto ja mislim da smo onad ovo je moj predlog za pocetnu organizaciju
Jedna glavni admin koi ce organizirati sve i kontrolirati
Zatim 2 admina jedan za tehnici dio foruma i jeda za finansije
Admin za tehnicki dio foruma ce imati dva moderatora koi ce mu pomagati u tome a admin za finasije ce imati 2 svoja moderatora koi ce mu pomagati oko reklamiranja i menadzirati finacije ovog foruma. Ovo je u kortkoj crti za kako bi mogili za pocetak da se pomiestim od mrtve tacke.
OCEKUJE KOMENTARE A I DA SE PRIJVE SVI KOI SU SPREMNI DA UCESTVUJU U ORGANIZIRANJE OVO FORUMA.
DA BUDEMO ISKRENI I DA SVAKO KAZE KOLKO SVOG VREMENA MOZE DA ODVOI ZA FORUM BOLJE JE RECI NE MOGU NEGO CUTATI ILI PRIHVATITI NESTO STO NEMZOETE ISTVARITI
CEKAM VAS
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by vlatkomitev čet 5 vel 2015 - 12:28

zuti5 je napisao/la:Prvo da kažem kako mi je žao za sve što se dašava bimbi i da se nadam da če nam se što brže vratiti sa puno elena i novih ideja. Što se tiče ostalih nadam se da če te pomoči da ovaj forum ponovo stane na noge. Zato bih zamolio sve čalnove da daju ideja kako bi što brže se digli iz ovog sivila. Zato bih zamolio Vlatka pošto vidim da prilično barata oragnizacijom da ako nije neki problem pokuša da napravi neki "radni statut" akademije da bi ostali članovi dali svoje mišljanje, prijedloge i amandmane da bi što prije krenuli sa ozbiljnim radom. Prva stvar koju bi trebali napraviti je da dovedemo što više novih članova i da im ponudimo dobar osnov da ostanu raditi u PTCAkademiji. Toliko od mene za sada.
Ok dacu jedan radni stauts ako en stigner u teku dana onda najkasnije sutra pozdrav uspicemo zazivicemo ovu odlicnu ideju pozdrav
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by zuti5 sri 4 vel 2015 - 19:28

Prvo da kažem kako mi je žao za sve što se dašava bimbi i da se nadam da če nam se što brže vratiti sa puno elena i novih ideja. Što se tiče ostalih nadam se da če te pomoči da ovaj forum ponovo stane na noge. Zato bih zamolio sve čalnove da daju ideja kako bi što brže se digli iz ovog sivila. Zato bih zamolio Vlatka pošto vidim da prilično barata oragnizacijom da ako nije neki problem pokuša da napravi neki "radni statut" akademije da bi ostali članovi dali svoje mišljanje, prijedloge i amandmane da bi što prije krenuli sa ozbiljnim radom. Prva stvar koju bi trebali napraviti je da dovedemo što više novih članova i da im ponudimo dobar osnov da ostanu raditi u PTCAkademiji. Toliko od mene za sada.
zuti5
zuti5
Admin

Broj postova : 207
Join date : 01.10.2014

http://www.najboljeptcstranice.n.nu/paidverts

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by vlatkomitev ned 25 sij 2015 - 10:24

bimba je napisao/la:Ovdje postoji novitet u uvjetima postavljanja svojih promotivnih banera.
Svaka izložena tema sa pripadajućim promotivnim banerom košta 2.50 $ .
Dakle, ako želite da vaša tema bude u drugom forumu, uplatite 2.50 $ na račun "PTC Akademije" i možete postaviti svoju temu.
- Slijedeći novitet bi bio vremenski rok vaše teme u ovom forumu.
U stvarnosti vremenski rok ne postoji, već kada dobijete 20 Direktnih referrala sa ovog foruma tada bi vaša tema istekla.
Time bi dali mogučnost drugome da sakupi 20 Direktnih referrala.
Tu funkcioniramo po povjerenju, i ažuriranim screenshoot listama DR
Ovoj je dobro a i cena je priladna za to sto se nudi ali ima jedna mali problem konkretnije za drugog treceg ... i.t.d. svi znamo da nekad neke DR koje smo dobili pri reklamiranje stranica po drugim PTC stranica samo su broevi DR ali ni su aktivni i ne rade i ako neko plati 2.5$ a za to dobije 20 DR i od njih sam 2 DR rade ona to ce da napravi antireklmu za nas i zato ovo moramo da razmislimo bolje da bide jos bolje za svi clanova foruma a i da sam forum pridonosi prihode.Jas sam izlozio jednu ideju kako bi mogao forum kako bi prikluplao novac za odrzaivanja ali ni sam siguran sta Bimba zeli i koi mu je cilj u vezi finasiranja foruma.Pre svega sta i da zelimo da uradimo mora da podbrimo komunikaciju i da reklamiramo sve vise i vise forum .... ali mora da napravi prov ovoja koncept Pozz nada se da ce neko komentirati je vidim da so ovo zaboravili
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by vlatkomitev čet 22 sij 2015 - 12:26

Napisao sam zasto smetam da mora da ovaj dio bude otvoren ali sa ogranicenjma na pristup tacnije sa ogranicenjima ko moze da testira a ko moze da prati toa testiranje. Motivacija da se prikluce DR: Mora postojati natecaj koj je nabolji DR i da se to nagradi i novcano i na drugi nacini i toa natecanje da traje cele godine a da ima i delimicno  tacnije progalsivanej  pobednka ili naj DR za svaki mesec. I pobednik godine . Nagrde mogu da budi novcane a i da budu u vidu izradzivanje licnih banera  slash stranica   blgo za onaj koj je naboli i web site  za naboljeg. Tacnie sve ono sto je potrebo za bolji uspeh u PTC svetu. i jas msilm da ako neka stranice ne da skupi puno DR onda ovi 20 samo se dodaju gde treba. Ali ima i nacin kako da se  skupe kolicina DR a toa je informiranje komunikacija  koja nam je najbitnija . I odna je uspeh neizbezan .. To je moje mislejnje za ovo.
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by vlatkomitev čet 22 sij 2015 - 10:28

bimba je napisao/la:Ovaj forum bi bio zatvorenog tipa .
Ovdje želim sakupiti grupu od 25 članova koji žele sudjelovati u testiranju novih PTC stranica. ( Cijelu priču već znate )
Moram osmisliti prihvatljivu motivaciju za članove koji žele biti u toj grupi.

Za da ima uspeh m,ora da imao puno ljudi i mora da ima visoki stepen komunikacije i organizacije. Jedan covek kao ni jedan vise ljudi trista cudi ....

Mislim da je to greska da forum bude zatvorenog tipa. Zasto? Mozda se poitate a mozda i ne, ali evo mog misljena u vezi navedenok:
Ako rok testiranje stranica treje najduze 10 dana zanic za mese dan bi trebalo istestirati najmanje 15 a navse 18 stranica zanci da bi svako koi ucestvuje u testiranju trebao za mesec dana raditi svaki dan na 18 stranica a to gubi efekat  u posvecivanjuu profitabilmnnih sajtova.
Ako se podelimo voako 5 ljudi testiraju stranice a 20 ih prate znaci svko od tih dvadeset bi mora da se regstria na svaku testiranu straniucu oda bih ti 20 ljudi morali da se registriraju na sve stranice zanci da nima bi se blokirao proces radnje, a nihove dobivke ce biti nula ili sica. Zato nam treba drugi sitem testiranja. Jas msilma da ima taj sitem ali mora forum da bude otvoren da se prikluce vise ljud u testiranju.
Moj sistem cu obrazloizti u posebnom postu za preglednije
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by vlatkomitev čet 22 sij 2015 - 8:59

Bimba je napisao/la:
Prvi forum bi bila lista novih stranica za testiranje.
Ne bi trebalo biti više od 5 tema u jednom trenutku.
Te stranice bi cirkulirale na način kako je jedna testirana, druga nova može doći.
Iznimno se može ubaciti šesta PTC stranica koja zaslužuje hitnost.
Vidim da limun predlaže stranice sa kojima se skuplja "kikiriki", što je vrlo dobro za reinvestiranja na sajtovima gdje sigurno zarađujete .
Takve stranice nam trebaju !
Ovo ej vec stari koncept koi smo imali do sada i vidima da vecina od tih koi su aktivini to i podrzavaju i ja cu dodati da se malo vise posveti na odabir strana koi se testiranju jer mislm da to je najbitnije i pri tome bi se trebalo strogo ograniciti vremenski duzina testiranja stranica.Zasto jer se pokazalo da ako se oduzi testiranje stranica niko nije u dobiti vec svi ce mo zagubiti i vrme i zivce ( takav primer je Paydoo ) i to nije merilo ali ipak je sigurnije ( imali smo primer gde se stranica brzo istestirale ali ipak su i brzo propale Electbux) Pa i radi ovog sam napomenuo da je najbitni odabir stranica za testiranje. Moramo imati neki pravilnik za odabir stranica i i sens za njih.Plus na svemu ovo i pravilnik za nacin testiranja stranica. Sve ovo u kompletu nosi uspeh .. moje misljenje - mozda sam u pravu a mozda i nisam vrem je pravi dokaza dali sam u pravu ili ne
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by eastsideTZ sri 21 sij 2015 - 21:20

Ja sam tu svakako, s tim sto moje puni angazma mozete ocekivati zavisno od ozbiljnosti poslova i vremena. Ali podrzacu bilo koju konstruktivnu akciju jer se mora poceti od nekud ali opet da to ima crvstu pozadinu.

@ lpijanac slazem se s tobom, mislim da bi nam u pocetnoj fazi bilo sasvim dovoljno da radimo na principu ptc (ili neki drugi oblik) stranica bez dodatnih komplikacija kako bi se sto prije formirala veca i cvrsca baza. Poslije se moze naglabati kako dalje razvijati projekat.

Kljucno je da svi budemo barem na 0 ako ne u pozitivi, a to se najvise odnosi na vlasnika foruma tj. bimbu Smile Ako se moze skupiti dovoljno novca za pokrivanje troskova foruma tako sto cemo se uvijek (ili u vecini slucajeva) regovati preko njegovog linka onda je to odlicna opcija za poceti sa radom odmah.

U suprotnom bojim se da cemo se raspliniti na hiljadu strana i 'ogaditi' sami sebi ovu avanturu.
eastsideTZ
eastsideTZ

Broj postova : 74
Join date : 15.11.2014
Age : 33
Lokacija : Tuzla

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by lpijanac sri 21 sij 2015 - 2:17

Ljudi tu ima svega.. Puno priče. Osobno nikada nisam volio forume. Cijela se priča vrti u krug. Ja sam za testiranje, ali kad bi sve bilo manje čitanja pobogu pa ne pišemo knjigu. Preporučene stranice i stranice za testiranje. Link prijava ja poklikam i to je to. Ako je stranica ok u preporuke ako nije u scam. Meni dovoljno. Radije se registriram pod nekim od vas nego nekog iz tunguzije (sad i ja roman pišem) Smile
Pozdrav svima.
lpijanac
lpijanac

Broj postova : 32
Join date : 19.08.2014

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by saleso uto 20 sij 2015 - 21:53

sto se nebi napravio profil na nekoj socijalnoj mrezi tipa tsu ili neka druga od tih sto navodno placaju i na taj nacin bi forum mogao da zaradjuje, naravno clanovi bi bili u obavezi da se reg kao referali, opet neplaca se nista a moze se nesto zaraditi?
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by saleso uto 20 sij 2015 - 21:16

tu sam i podrzavam sve sto je napisano, drago mi je sto se krenulo sa mrtve tacke i da se nesto desava, pored vas dvojice nema sta da dodajem Very Happy
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by bimba uto 20 sij 2015 - 21:11

Limun ! Novi koncept 112534432

Genijalan post ! Shocked Jedva čekam da se zainteresirani priključe.

Akademija svakako treba služiti svrsi i biti formirana za širu upotrebu bez razlike u članovima.
Kako limun reče, organiziranje će doći vremenom .

"kikiriki" stranice su su odlično "gorivo" za bržu izgradnju i formiranje profitabilnih PTC stranica u samoodržive ... pa dok traju.
Na njih treba obratiti veču pažnju i obilno ih koristiti.

preporučio da uvedeš jedan dio foruma za trgovinu,

Molio bih ako možemo polako rješavati moderiranje i formiranje foruma.
Ne bih htio da se odjednom razbacamo na masu ideja, već da rješavamo jednu po jednu, a prema potrebi kasnije modificiramo.

Prvo bih htio napuniti forum preporuka za reklamiranje, sa svim profitabilnim stranicama nakojima radite.
Htio bih krenuti u reklamiranje liste stranica što je prije moguće.
Iz tog razloga vas molim da raspravimo o ideji koju sam napisao za forume sa registracijskim temama, pa da idemo dalje u slijedeća moderiranja.

bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by limun uto 20 sij 2015 - 20:35

....ooooo dobrodošao domaćine.. cheers

Mislim da bi se prvo trebalo potruditi oko baze članova, jer svaka akcija i zamisao je u startu osuđena na propast sa 5-6 aktivnih članova.
Šta to znači? Znači još neko izvjesno vrijeme "light" varijanta sa omasovljenjem i razmjenama savjeta, upoznavanjem sa programom, bla,bla....
Tek nakon stvaranja baze od nekih 15-30 svakodnevno prisutnih članova, može se započinjati priča o organizovanju....
To isto tako znači, da se svakom novom članu na fin način objasni da će ovo funkcionisati na nekon malo drugačijem sistemu, pa da se navikavaju, a ne odmah oplesti po nekome, jer ne razumije da ne može tek tako postavljati linkove i banere, kao što je vjerovatno naučio....

Što se tiče "kikiriki" stranica, shvatio sam da su one izvrsne za prikupljanje sredstava na PerfectMoney račun, koji se može kasnije višestruko iskoristiti.
Naime, to je procesor sa jako malim "fee", tako da se preko njega mogu odvijati sve one transakcije, tipa refback, nagrade najboljim klikerima, razmjena bodova (ako je i na koji način bude) i slično.

Isto tako bih ti preporučio da uvedeš jedan dio foruma za trgovinu, gdje bi se članovi mogli direktno dogovarati o kupoprodaji: reklama i kredita na pojedinim stranicama, plaćanja za uslugu direktnih referala, plaćanja ako se osvoje neki novci na nekom kontekstu, za koji su bili pozvani svi članovi da učestvuju, pa su time pomogli onomu koji ih je pozvao, da novčanu nagradu i osvoji. Mogli bi se razmjenjivati bitcoinsi, TE krediti i svašta nešto, a članovi bi mogli direkno plaćati jedan drugome, kako se dogovore, pa i preko već spomenutog Perfectmoney računa.

Isto tako bi mogao otvoriti jedan PM račun samo za forum, pa kad se pojavi neka kikiriki stranica, svi se registrujemo preko linka foruma (@bimba) , pa se tako sakuplja neki fond za , šta ti ja znam šta...nagrade ili hosting, ili....

Mislim da bi trebao uvesti opciju signature banera, jer to ljudi vole i to ih motiviše da budu aktivniji i na forumu, ali uvesti tako, da signature banner košta $1 na mjesec dana, pa da i te pare idu u spomenuti fond, ili vlasniku direktno u džep, nema veze. Tako neće svi imat signature banner, već samo onaj koji na taj način pomaže forum....

Imao bih vjerovatno još pregršt ideja, ali će i implemantacija ovih zahtijevati promjenu kursa i @bimbinih zamisli, pa neću više nabrajati, već ostavljam da se i ostali izjasne o ovim prijedlozima..

P.S: Ovo bi sve trebalo uraditi sa ciljem omasovljenja i stvaranja veće baze članova, da bi tek nakon toga @bimba mogao svoje zamisli sprovoditi u djelo....
      ...ja toliko....

lol!
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by bimba uto 20 sij 2015 - 18:54

Pozdrav forumaši !

Napokon da se i ja aktiviram .

Krenuo bih sa moderiranjem "Akademije" i nadam se vašoj pomoći .
Naime, trebalo bi iznova posložiti kategorije, forume u kategorijama i teme u forumima kao što je bilo u početku.

Za početak bih moderirao forume sa registracijskim temama.

Prvi forum bi bila lista novih stranica za testiranje.
Ne bi trebalo biti više od 5 tema u jednom trenutku.
Te stranice bi cirkulirale na način kako je jedna testirana, druga nova može doći.
Iznimno se može ubaciti šesta PTC stranica koja zaslužuje hitnost.
Vidim da limun predlaže stranice sa kojima se skuplja "kikiriki", što je vrlo dobro za reinvestiranja na sajtovima gdje sigurno zarađujete .
Takve stranice nam trebaju !

- Ovaj forum bi bio zatvorenog tipa .
Ovdje želim sakupiti grupu od 25 članova koji žele sudjelovati u testiranju novih PTC stranica. ( Cijelu priču već znate )
Moram osmisliti prihvatljivu motivaciju za članove koji žele biti u toj grupi.


Drugi forum je lista regristracijskih tema.
Tu se nalaze naši promotivni i informativni materijali kojima želimo privući Direktne Referrale.

- Ovdje postoji novitet u uvjetima postavljanja svojih promotivnih banera.
Svaka izložena tema sa pripadajućim promotivnim banerom košta 2.50 $ .
Dakle, ako želite da vaša tema bude u drugom forumu, uplatite 2.50 $ na račun "PTC Akademije" i možete postaviti svoju temu.
- Slijedeći novitet bi bio vremenski rok vaše teme u ovom forumu.
U stvarnosti vremenski rok ne postoji, već kada dobijete 20 Direktnih referrala sa ovog foruma tada bi vaša tema istekla.
Time bi dali mogučnost drugome da sakupi 20 Direktnih referrala.
Tu funkcioniramo po povjerenju, i ažuriranim screenshoot listama DR smile na 2

Vjerovatno će se postaviti pitanje pa tko će se registrirati drugome ili trečemu... treba nas gomila članova ...

- Još jedna novost bi bila da bi se drugi forum konstantno vrtio po raznim PTC stranicama.
Time bi kolektivno reklamirali 20 - 30 stranica po cijeni jedne cijelodnevne reklame.
Mišljenja sam da bi ovakav unikatan način reklamiranja donio rezultate.
Naravno da će prvi najbrže sakupiti svojih 20 DR, dok će svakom slijedećem ići sve sporije, zato - požurite biti prvi Cool

Treći forum sadrži scam listu i takva je, kakva je.
Tu nema nikakvih promjena.

Molim vas, ne suzdržavajte se napisati neki odgovor .


pozz
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by zuti5 uto 13 sij 2015 - 21:10

eastsideTZ je napisao/la:
Ja idalje tvrdim da je isplativije registrovati se na stabilnu stranicu (npr. Buxberry i Stair) i iscrpiti je dok bude u pogonu, nego ganjati jednu takvu (a to bi svakako mogli raditi i kao vec registrovani clanovi na ovim) pa se demoralisat u toj potrazi (koja bi se neminovno oduzila).

Upravu si radimo provjerene stranice evo npr. Stair. Bimba je tu naš upline, zašto svi ne bi uplatili po recimo 10$ nas 10 na Akademiju da bimba kupi mjesečni upgrade i za ostatak po mojoj računici 425 RR. Na isplati plati refback DR-ovima izvadi što je njegova zarada od klikanja , a zaradu od RR-a podjeli zavisno učešču ili ponovo uloži u RR zavisno od dogovora i svi pa i Akademija na dobitku. To važi i za berry idr.

eastsideTZ je napisao/la:A bimba je u pravu kad truni o 'tvrdoglavosti' i licemjerju forumasa, pa samo da smo klikali na skracene linkove (tinyurl) mogli smo skupiti poneku mrvu $ ali ko ce to ba kliknut, moze ne do bog kolega forumas zaradit 0,00000nesto Rolling Eyes

I zato ima riješenje samo što bi ja prije toga uveo obaveznu solve media captchu na registraciji i obavezno klikanje barem 5 adfly linkova.
Jednostavno što nebi napravili "dioničko društvo" i prodavali dionice i dijelili dividende od zarade sa stranica primjer Stair, Berry itd.

Još nešto netreba bježati ni od novih stranica, ako imaju nisku mjesečnu pretplatu jer može se povuči pitanje disputa ako neplate a imamo dokaze, ako se nevaram.
zuti5
zuti5
Admin

Broj postova : 207
Join date : 01.10.2014

http://www.najboljeptcstranice.n.nu/paidverts

[Vrh] Go down

Novi koncept Empty Re: Novi koncept

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.