PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.


CLIKREV.

3 posters

Go down

CLIKREV. Empty CLIKREV.

Postaj by vlatkomitev ned 4 sij 2015 - 2:55

VAZNO!!!!:  Svako koj bude moj DR na ovu stranicu dobija REFBACK 60% od toga sto je zaradio za mene i toa na PayZa EgoPay PM svoim Akauntu i toa svake nedelje ce biti ispata
PRIDRUZIE I ZARADI 60% VISE



Nova stranica koja treba poceti da radi za 2 dana 13 casova 9 min i 54 sekunde
Budi prav priklucise i zaradi prvi i zaradi na pocetku  .. Tema za stranicu sutra
CLIKREV. 29kz6l1
Budi prv priklucise pre sih


Zadnja promjena: vlatkomitev; uto 3 oľu 2015 - 15:55; ukupno mijenjano 5 put/a.
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

CLIKREV. Empty Re: CLIKREV.

Postaj by eastsideTZ ned 4 sij 2015 - 18:43

Vlatko imas li vise informacija o sajtu i nacinu rada ? Ako je ovo tipicni revenue share (a cini mi se da jeste) ja ne bi ulazio, poucen skorasnjim iskustvom na Adsharenet-u gdje sam kihn'o 20$ u vrijeme najveceg hype-a, a u stvari investiro sam ni u sta CLIKREV. 2801859990
eastsideTZ
eastsideTZ

Broj postova : 74
Join date : 15.11.2014
Age : 33
Lokacija : Tuzla

[Vrh] Go down

CLIKREV. Empty Re: CLIKREV.

Postaj by vlatkomitev pon 5 sij 2015 - 0:09

eastsideTZ je napisao/la:Vlatko imas li vise informacija o sajtu i nacinu rada ? Ako je ovo tipicni revenue share (a cini mi se da jeste) ja ne bi ulazio, poucen skorasnjim iskustvom na Adsharenet-u gdje sam kihn'o 20$ u vrijeme najveceg hype-a, a u stvari investiro sam ni u sta CLIKREV. 2801859990
Sutra ima celi info i uvod
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

CLIKREV. Empty Re: CLIKREV.

Postaj by vlatkomitev sri 7 sij 2015 - 2:22

Poceo sa radom malo sam sam ga razgledao ej to da moras ulzoiti za da mzoes dobijati pare minimalni ulog je 5 dolara i toa preko EGOPAY i PAYPAL i mislm jos jedan
na dan ima 6 rekalma i pri kunju paketa a za 5 dolara dobijas i 5000 poena i js neke benificije ali nada se da cu sutra sve prouciti i sve detal iznesiti
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

CLIKREV. Empty Dnevnik stranice

Postaj by vlatkomitev sub 17 sij 2015 - 11:14

VAZNO!!!!:  Svako koj bude moj DR na ovu stranicu dobija REFBACK 60% od toga sto je zaradio za mene i toa na PayZa EgoPay PM svoim Akauntu i toa svake nedelje ce biti ispata
PRIDRUZIE I ZARADI 60% VISE



Stranica se pojavila pocetkom januara ali pocela je sa radom 13 januara ovde cu vam opisati strukturi stranice i nacin rada ovoj stranici koja je kombinacija PTC stranice i stranie koja je sa passivan nacin rada (moras da ulozis pa da pocnes zaradzivati).Admin je najavio a i to stavari da i oni koi ne kupu AdPacks ali je zaradnja veoma mala. Jas sam poceo testirati stranicu i zatoa sam ulozio i za evo vec 5 dana rezulta je sledeci ima 2,6$ sto zanci da za 8 do 10 dana cu povratit moj ulog od 5 dolara i plus nesto zaraditi (Nadajmo se da nije sve prevara)

.

Struktura stranice

Dashboard

CLIKREV. K4j8uv

Na slici se vidi kako izlgleda pocetna stranica ( radna sto ove strnice) i mozemo zapaziti da ima na gornjem delu meni a i sa desne stran jos jedni pomosni meni.  Meni sa desne strane sluzi kako pomocni meni gde mozes vidit svoje banere i sve sto ste radili i sto mozete raditi da vidite kako rade DR i slicen stvari. Gorni mene je osnovi meni za rada na ove stranice i njega ce  mo objasniti detaljnije.

evo kako izgleda gornje meni
Dashboard   Buy AdPacks   View Ads  Cashout  Contact Us

Buy AdPacks - ovaj dio nam daje opciju za ulaganje evo kako izgleda kada odaberete ovja dio menija

CLIKREV. 2d1ls8p

A date pakete mzoete kupiti na nekoliko nacina i od svoj balans i od vece poznatih Proseori evo toa mozete bolje sami videte na sledecu sliku

CLIKREV. 23tmaue

View Ads - Ako odaberete ovaj meni mozete pogledati reklame ne vise od 6 na dan tacnje placaju se 6 evo to mozete pogledati na ovu sliku

CLIKREV. 5mwvwm

Cashout - Preko odabira ovog dela menija ce te moci zatrazit  da vam ispalte zaradzeni novac minimum je 4$ viditi to bolje na ovu sliku

CLIKREV. 21kb0ps

a koj metod za isplatu je izboru vidite na sledecu sliku

CLIKREV. 2cp2mpf


Contact Us - Ako imate bilo kakvih pitanja izaberite ovaj deio menija i postavite svoih pitanja Adminu

To je u sustin sve za strukturu , dizaj ove stranice i sto mozete gde naci Dostupan sam vam za sva pitanja mozete dati svoj kometar ovde ili preko privaten poruke u pm na sledecem linku PRIVATNA PORUKA PM Cekam vas!!!
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

CLIKREV. Empty Re: CLIKREV.

Postaj by saleso sub 24 sij 2015 - 21:09

vlatkomitev reci kako ovi rade jel bilo isplata?
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

CLIKREV. Empty Test 1-Obavljen uspesno

Postaj by vlatkomitev uto 27 sij 2015 - 13:13

Obavlje Test 1 potrazena prava ispalta i ekspesno isplaceno evo zahtev i isplatu dokaza u sledece dve slike
Zahtev za isplatu
CLIKREV. Wlsqb6
isplata i mali fee 0.36
CLIKREV. 2lc0diq
Hajde sto cekate ulozite isplatice vam se sigurno Sledi dnevini pocetka Test 2 CLIKREV. 112534432
CLIKREV. 3573348255
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

CLIKREV. Empty Test 2 zavrsen

Postaj by vlatkomitev uto 3 oľu 2015 - 15:47

Test 2 je zavrsen ova stran je razlicita od drugih PTC stranica i ovde se kupi AdPacks koj kosta 5$ jas sam do sada kupio 3 AdPaks i sada ima jos 2 aktivnih sa kupnju ovih paketa dpbijas zaradnju tacnije za 5$ dobijas 7$. Osvin ovo imas 6 reklam koje zavisnos od koliko pakete imas kupljeno toliko je veca nihova vrednost sa 2 AdPacks dnevo od reklam se dobija 0.2$.Plus na svemu tome dobijas i ekstra reklame koje donose razlicnu vrednost od 0.01$ do 0.05$.Vidite da zaradnja je sa vise podrucja. Svaki DR ti nosi izvesnu svotu novca . Jas sam u ovaj Test 2 napravi nekoliko ispalta (min cashout je 2$) i povratio celi ulog. Evo sada cu u slike pokazati koliki je moi vlog koliko sam napravi isplata.

Ulozio sam 15$ evo sliku

CLIKREV. 23o9c8

Evo pregled svih isplata u CASHOUT HISTORY

CLIKREV. 2ibkqir

evo i sada svih poedinecnih ispalta u Testu 2 na Payza

druga
CLIKREV. 2lne792
treca
CLIKREV. 2itlue9
cetvrta
CLIKREV. Vhf1ph
peta
CLIKREV. 2e2iii1
sesta
CLIKREV. 2ho9v9h

evo kako je stranje moih 2 AdPacks osatalo mi je da mi oni donese jos nesto vise od 12$

CLIKREV. 33e0xvt

Pocinje Test 3 a Vi ocenite jas sam ovde za sve  informacij u vezi sa ovim sajtom a ovao je dole link koja vas direktno nosi na ovou stranicu

vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

CLIKREV. Empty Dnevnik stranice moja strategija i DR Akcija

Postaj by vlatkomitev uto 3 oľu 2015 - 15:55

Za sada stranica je odlicna donosi novac i redovno vrsi isplate i toa u roko na nekoliko sata, ja cu uloziti jos u 2 a mozda i jos 3 AdPacks i najdamo se da ce stranica potrajati, Bitno je napomenuti da pri kupnju AdPacks dobijas i BanerAd ( 10000) i mose reklamirati svoje stranice jas sam dobio 3 DR na  PTCSoul 2 DR na InternationalBux 2 DR na EviBux 2 DR odlicna sanas za veliki profit.Stranica jso radi iskoristite mogucnos priklucite se cekam vas imate sansu a plus i dobijate Reffback 60% i to mozet na sledeci link



Akcija DR koja glasi:
VAZNO!!!!:  Svako koj bude moj DR na ovu stranicu dobija REFBACK 60% od toga sto je zaradio za mene i toa na PayZa EgoPay PM svoim Akauntu i toa svake nedelje ce biti ispata
PRIDRUZIE I ZARADI 60% VISE

Evo momentalni status lista moih DR

CLIKREV. 4zw591

Sa ove liste jedino saleso je clan foruma i samo cu istaci za negov Reffback

1.saleso je mene donio 2.82707$ - reffback je 1.69$ ( javi mi se na mp)
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

CLIKREV. Empty Re: CLIKREV.

Postaj by saleso čet 5 oľu 2015 - 15:54

CLIKREV. 11tlov9
a skroz sam zaboravio na refback bas sam se lepo obradovao Very Happy
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

CLIKREV. Empty Re: CLIKREV.

Postaj by vlatkomitev čet 5 oľu 2015 - 18:41

saleso je napisao/la:CLIKREV. 11tlov9
a skroz sam zaboravio na refback bas sam se lepo obradovao Very Happy
Idemo dalje da skupimo jos i jos i jos vise novca iskoritete priliku i skupite nivca dog vam ga davaju a i plus imate i mene budite moj DR i skupite reffback 60% evo vam link
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

CLIKREV. Empty Re: CLIKREV.

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.