PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Stranica 4 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Digadz - Akcija 50% mojim DR by kytty

Postaj by Gost on ned 7 pro 2014 - 15:30

Tu si možeš pročitat,je grupa na engleskom jeziku https://www.facebook.com/groups/753255708045694/ i ima slovenačka grupa https://www.facebook.com/groups/484327061706267/.
Dok nije napravljen dnevnik stranice,si možeš ogledat kratke snimke o poteku rada na ovj stranici.
https://www.youtube.com/watch?v=L6aziuluttU
https://www.youtube.com/watch?v=4qtq4FS_QBw

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by vlatkomitev on ned 7 pro 2014 - 15:37

kytty je napisao/la:Nije potrebno ulagati,ako nečeš...ide malo sporije ...
Ma nije mi problem ulaganja .. vece dali da dofzem brzo do zarade je neophdno toa i koi bi spored tebe bio idealni minimum Pozz Hvala unapred
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Postaj by limun on ned 7 pro 2014 - 15:44

Meni su vratili tih 12 000 poena, tako da je sada sve ok. Još samo da dobijemo i Value Ads danas...

"Ma nije mi problem ulaganja .. vece dali da dofzem brzo do zarade je neophdno toa i koi bi spored tebe bio idealni minimum Pozz Hvala unapred"

Mislim da bi 5 ili 10 dolara bilo sasvim dovoljno, a i ako propadnu, vjerujem da ti neće promijeniti život Very Happy . Vrlo brzo bi trebao vratiti svoje ulaganje, isplatiti ga (ako admin bude raspoložen za isplate) i nastaviti raditi sa "njihovim" parama. Nakon toga, koliko god još isplatiš, to ti je plus..
Sretno...
limun
Admin

Broj postova : 234

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Postaj by bimba on ned 7 pro 2014 - 15:53

Ovako izgleda nagradica od klikanja po DIG BONUSES.

To su te reklame ...

bimba

Broj postova : 1064

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned 7 pro 2014 - 15:53

Ja sam uložila kad su namestili paypal 15$.Probam skupiti što više bodova,da dođem u višu grupu in sa time i
veču vrednost reklama.Što zaradim dnevno uložim u reklame da dođem barem do 7 ili 8 grupe.
A onda čemo vidjet dalje.Trenutno moje stanje izgleda tako....

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by bimba on ned 7 pro 2014 - 17:16

kytty je napisao/la:Ja sam uložila kad su namestili paypal 15$.Probam skupiti što više bodova,da dođem u višu grupu in sa time i
veču vrednost reklama.Što zaradim dnevno uložim u reklame da dođem barem do 7 ili 8 grupe.
A onda čemo vidjet dalje.Trenutno moje stanje izgleda tako....

Hrabro !  Nema što ...  Very Happy

Što se dešava kada bih platio 21.00 $ upgrade ?

da nadodam ...

Danas sam dobio reklame u vrijednosti 3.00 $ i to mi je oduzelo 3000 bodova.
Ponovnom reinvesticijom 2.00 $ ću dobiti 3000 bodova i 1.00 $ ostaje čistoga na računu.

Svaki dan do sada dobivam cca 3.00 $ reklama i tako sam došao do pokrića svog uloga od 4.00 $

Još nisam provjerio koliki je minimum jer idem ulagati i dalje.
bimba

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned 7 pro 2014 - 18:02

Bimba uplačeno imam 5 centi reciklirani oglasi i hunter za 3$.
Dobila sam 20 reklama

i to je stanje po klikanju oglasa

Evo tu se vidi kolko sam profitirala do sada sa upgradom.

One poene koje su mi skinuli nadomestit ču sa ovim što sam sada naklikala.5$ - 7500 poena.
Kao ste videli pala sam iz 4 razreda u 3.A sa zaradom nadoknadit ču to i još biti u plusu...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by limun on ned 7 pro 2014 - 19:21

"One poene koje su mi skinuli nadomestit ču sa ovim što sam sada naklikala"

Ako si imala problem kao i ja da su ti nestali poeni, piši ticket na support, meni su vratili oko 12000 poena.

"Evo tu se vidi kolko sam profitirala do sada sa upgradom."

Lično mislim da nebi trebala žuruti sa tim upgrade dok ne sakupiš mnogo više poena, jer ako se malo pozabaviš matematikom, i nećeš previše zaraditi sa tim u ovom trenutku  Wink

"Što se dešava kada bih platio 21.00 $ upgrade"

Isti slučaj, za ovaj upgrade trebaš imati jako mnogo poena. Bolje ti je ako si već voljan ulagati, sve to uložiti u reklame  Cool

Ako ovim tempom potraje bar 2-3 mjeseca, bićemo bogataši ...
Što bi rekao Del iz "Only fools and Horses"

"Next Year in this time, we will be a millionaires  choir "

I kod mene to za sada izgleda suviše lijepo da bi dugo trajalo

Zadnja promjena: limun; ned 7 pro 2014 - 19:34; ukupno mijenjano 1 put.
limun
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned 7 pro 2014 - 19:27

Bimba neznam u kojom si razredu...al hunter pro(21$) ako si u nižom razredu,ne priporučujem.
Priporučujem ga tek od 6 razreda dalje...to je samo moje mnjenje
Možda ima ko drugačije mnjenje...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on ned 7 pro 2014 - 19:30

Slažem se s tobom Limun.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by limun on sri 10 pro 2014 - 22:31

Mali update.....

da malo probudimo temu, mislim da je bilo priče o nekakvom organizovanju. Mislim da bi se svi koji su se registrovali preko kitty, trebali dogovoriti sa njom da Vam pomogne u ulaganju. Mislim da to može biti na obostrano zadovoljstvo..., Vama će ubrzati zaradu a njoj će isto tako pomoći u gradnji bankrola i referal sistema...

Izvinjavam se što si uzimam slobodu da se miješam u tuđe stvari, ali mislim da je ovo ta prilika za masovno organizovanje... lol! lol!

Zadnja promjena: limun; pet 12 pro 2014 - 17:58; ukupno mijenjano 1 put.
limun
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by bimba on čet 11 pro 2014 - 8:37

Tema je predivna !

Uistinu svatko može graditi strategiju sa ovakvim informacijama i dobronamjernim savjetima.

Ovo je moja situacija ...

Radim na tome da isplatim 5.00 $ ili najmanji mogući iznos, kako bih vratio uloženih 4.00 + Porezi i ostale juhice.
Sa ostatkom rapidno u lov na bodove ... što limun kaže ...

Bolje ti je ako si već voljan ulagati, sve to uložiti u reklame

... a biti će ih cer

pozz
bimba

[Vrh] Go down

Postaj by limun on sub 13 pro 2014 - 20:50

Ono što me zaista može "smiriti" što se tiče ove stranice, je to da se nakon početne euforije i zaista nerealne zarade u prvih par dana, admin polako odlučio stezati kaiš i to polako voditi u realnije vode. To bi značilo da bi se mogli nadati stabilnosti stranice u narednom periodu, možda čak i duže od onih 1-2 mjeseca najgore varijante na koju smo računali.... Very Happy

Shodno tome se mogu onda i praviti neki planovi i strategije, ali naravno, sve to od onog trenutka kada povučete svoje početno ulaganje.... Very Happy Very Happy Very Happy
limun
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by bimba on sub 13 pro 2014 - 20:55

Već 2 dana niti reklama, niti bonusa a bodovi odlaze i troši zarađeno da bi ostao u 3. razredu.

Prije samo par dana sam zarađivao više i bio na istom nivou kao sada, samo sa jednom razlikom.
Prije par dana sam imao više od 5.00 $ na računu.
Sada se sve topi a rezultata ni zrno.

Zar je ovaj sajt već gotov ?

Zadnja promjena: bimba; sub 13 pro 2014 - 20:58; ukupno mijenjano 1 put.
bimba

[Vrh] Go down

Postaj by saleso on sub 13 pro 2014 - 20:57

ja imam reklame ali nemam bonuse svaki dan mada isklikam one reklame da bi mogao da imam bonus reklame
saleso

Broj postova : 603

[Vrh] Go down

Postaj by bimba on sub 13 pro 2014 - 21:00

saleso je napisao/la:ja imam reklame ali nemam bonuse svaki dan mada isklikam one reklame da bi mogao da imam bonus reklame

Ok ! Da ne pretjerujem...
Danas sam dobio pune tri reklame , nijedna veča od 5 centi

... a ova priča ...

... uopće nije istinita.
Nisam zaradio 1.00 $ na uloženih 0.05 upgrade, niti mi je išta produženo jer nisam dobio dovoljno.

Sad se pitam, jel to neka fukara iskoristila priliku u općoj pomami za Paidvertsom ?

Zadnja promjena: bimba; sub 13 pro 2014 - 21:05; ukupno mijenjano 1 put.
bimba

[Vrh] Go down

Postaj by saleso on sub 13 pro 2014 - 21:01

ja sam dobio 23 kao i prethodnih dana sve ukupno oko 2$, mada na bonusima je jako pala vrednost
saleso

[Vrh] Go down

Postaj by saleso on sub 13 pro 2014 - 21:16

nista ja nisam doplacivao sve vrtim u reklame
saleso

[Vrh] Go down

Postaj by triglavmojdom on sub 13 pro 2014 - 21:59

koliiko če se dobiti od skinutih bodova može se unaprijed vidjeti na points logu. Meni su skinili oko 7000, reklame će biti u tri ujutro a zarada bi trebala biti ovakva (gl. dolje). Svaki dan manje, istina.
lp
triglavmojdom

Broj postova : 498

[Vrh] Go down

Postaj by limun on sub 13 pro 2014 - 22:14

"Već 2 dana niti reklama, niti bonusa a bodovi odlaze i troši zarađeno da bi ostao u 3. razredu."

Ako si malo čitao okolo ili na forumu, vidio bi da su podešavali vrijeme izbacivanja reklama i bonusa da bi većina članova bila zadovoljnija. Vrijeme trajanje bonusa ograničeno, pa se dešavalo u određenim vremenskim zonama da se pojave samo sat-dva prije vremenskog isteka. Sada su to podesili.

Value Ads isto tako ne dobijamo svi u isto vrijeme, kažu da rasterete server, i većini se dešava kao i tebi @bimba da se smanji broj poena, odeš na log i vidiš da ti je skinuto 3-4000 poena a nigdje reklama (kao i meni uostalom) Ali ako bolje pogledaš tu stranicu gdje fale reklame, vidjećeš

"You have 20 pending Value Units. Please wait till they will be open. Approximate time of opening : Dec 14 2014 00:24"

Znači da si ih dobio, ali će se pojaviti kasnije i to je to, neće ti skidati više bodova.

"Prije samo par dana sam zarađivao više i bio na istom nivou kao sada, samo sa jednom razlikom.
Prije par dana sam imao više od 5.00 $ na računu.
Sada se sve topi a rezultata ni zrno."

Jedino objašnjenje je da si preskočio isklikati reklame, pa ti je propalo tih 2-3000 poena, odnosno 2-3 dolara, jer da si sve klikao i opet kupovao Bundle Ads, hipotetički bi morao imati više nego dan ili dva prije...

O kupovini ovog "Hunter" članstva sam već i ranije sugerisao da se ne zalećete...

Evo ti moje matematike, uložio sam direkno sa PP 19 $

trenutno imam -2540 points (to su ovih 20 reklama na čekanju)
                    49236 poena na balansu
                       5.94 $ na balansu

to sve zajedno je - oko 57 -58 dolara (teoretski kad za sve bodove dobijem reklame)

Znači za nekih 6-7 dana ili manje sam početni ulog uvećao oko 2.5 puta (imam i od referala oko 6$)

Planovi su mi da se održavam u 5. grupi oko 50-60 000 poena, i sakupljam na balansu do 20$ koje ću isplatiti.
Potom sam vratio svoje ulaganje, a ostaće mi oko 50 000 poena (oko 50 $) koje ću da vrtim i razmišljam gdje da postavim granicu.
Mislim da mi to nije daleko, još nekih 5-6 dana ovim tempom ili manje.

To Vam je taktika o kojoj sam i ranije govorio čim se stranica pojavila. N asličan način funkcionišem na PaidVertsu i tamo sam trenutno na oko 1250 $ isplate....

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
limun
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by bimba on ned 14 pro 2014 - 0:26

Jedino objašnjenje je da si preskočio isklikati reklame, pa ti je propalo tih 2-3000 poena, odnosno 2-3 dolara, jer da si sve klikao i opet kupovao Bundle Ads, hipotetički bi morao imati više nego dan ili dva prije...

Ja bih tražio drugo i logičnije objašnjenje, jer ponuđeno objašnjenje nije logično budući me sama stranica tjerala da se logiram nekoliko puta dnevno... čak bih čekao i ponoć kako ne bih propustio neku seriju reklama.

Bolno sam ujeren da ti je teško povjerovati kako reklame ne dobijam, bonuse ne dobijam, poene gubim i pare trošim kako bih ostao na istom nivou.
Trebao sam provjeriti kolika je min isplata i sada me to ne bi sekiralo, već bi maknuo baner sa liste i išao tražiti drugi drekbux.

Znaš onu narodnu ... sit gladnom ne vjeruje ?
bimba

[Vrh] Go down

Postaj by triglavmojdom on ned 14 pro 2014 - 5:47

kytty ima dostup do ovih informacija koliko ko čega dobio ili ne. Si li slao ticket, bimba?
lp
triglavmojdom

Broj postova : 498

[Vrh] Go down

Postaj by limun on ned 14 pro 2014 - 22:57

Evo neke vijesti da ne bude iznenađenja kada se pokušate ulogovati oko 23.12. lol!

"Dear members, I am feeling that I must say thanks to everyone here and thanks for your patience!We are working really hard each day and every day almost no time to sleep.

We will reach 70.000 members soon and we are growing rapidly and having around 10.000 members online I know there are issues with server loading slow , but we are working all we can to solve this problem. For now server is running much faster if we turn off the banners, I know that is not a solution , that is why I want to give you this news right now.

I can't send email to all of you at once because server could not handle that task with 70.000 plus members. So now I am writing this here to give u last news about what we are planning to do, so everyone will see it.

-The most important is that server will be upgraded around Christmas time 23rd-25th December,2014.

Please understand that for server upgrade we will need up to 3 days, (23rd,24th,25th December) , that is our plan. We already did this once and members who are with us from the beginning knows what am I talking about. When we start with server upgrade , DNS (Domain Name System) will need up to 3 days to propagate to all countries. This time we want to avoid all problems while DNS propagates to all countries and we will be closed from 23rd-25th December to finish that process. We decided to upgrade it in that time , so u can spend all your free time with your family for Christmas. I hope you will agree with this too.

This will be fair to everyone , because if we keep running the server while DNS propagates then thousands of members wouldn't be able to Login, Also before we start with upgrade there might be around 100.000 members. So we want to avoid any problems and we want to be absolutely fair to everyone. It's better not to risk anything.

I have plans for the future but it's still early and u will be informed when time comes Smile This is just a beginning of our journey and I am amazed with number of members that we are getting daily! Thanks to all once again! You are doing a great job for DigAdz and we are trying to do the same for you!

Merry Christmas!

Beejay
limun
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by bimba on ned 14 pro 2014 - 23:20

Primio na znanje !
bimba

[Vrh] Go down

Postaj by vlatkomitev on pon 15 pro 2014 - 23:57

Sta je bilo s aove stranice jel jos u testu jer je ko imao isplatu jas sam stigo do 1.88$ a ulozio sam od to sta sam zaradiojo sa nadogradnjom od 0.05$
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 4 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]