PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.


Pričaonica !!!

+8
eastsideTZ
robik1
zuti5
korisnik11
saleso
zocko66
limun
bimba
12 posters

Stranica 4 / 16. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by eastsideTZ sub 24 sij 2015 - 19:04

limun je napisao/la:
koliko sam ja vidio, za ovih $20 si imao samo jednu opciju, i to ovaj revenue shares, sve ostali je skuplje ili nisi mogao platiti sa poklonjenog balansa.. Wink

da, da.. cycler je skuplji da li za 10$ ili je cak 40$ Ne znam tacno, bio sam isuvise lijen da iscitam pazljivo i sa razumijevanjem Pričaonica !!! - Page 4 2399819703 A da jesam, znao bi i koliko je minimum za povlacenje novca cry2
eastsideTZ
eastsideTZ

Broj postova : 74
Join date : 15.11.2014
Age : 33
Lokacija : Tuzla

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by vlatkomitev sub 24 sij 2015 - 14:47

zuti5 je napisao/la:Hvala momci vidim vas u prvom nivou referala. A ima podosta besplatnih stvari, nisam još ni blizu sve istražio. A što se tiče ostalih nemoj te se stiditi slobodno se regajte Wink
[You must be registered and logged in to see this link.]
Evo ja cu da se prikljucim
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by limun sub 24 sij 2015 - 13:57

eastsideTZ je napisao/la:tu sam ja, zar sumnjas Cool nego je li bolje uzmati share ili trosit na cycler (to za ubuduce jer sam ovdje vec iskrco sve na dionice) ?

koliko sam ja vidio, za ovih $20 si imao samo jednu opciju, i to ovaj revenue shares, sve ostali je skuplje ili nisi mogao platiti sa poklonjenog balansa.. Wink
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by eastsideTZ sub 24 sij 2015 - 11:29

tu sam ja, zar sumnjas Cool nego je li bolje uzmati share ili trosit na cycler (to za ubuduce jer sam ovdje vec iskrco sve na dionice) ?
eastsideTZ
eastsideTZ

Broj postova : 74
Join date : 15.11.2014
Age : 33
Lokacija : Tuzla

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by zuti5 pet 23 sij 2015 - 22:06

eastsideTZ je napisao/la:
@zuti ovakve stvari su ono na sto bi se trebalo (ponajvise skoncetrisati u buduce)

 
zato se nadam da češ i ti pogurati stvar svojom registracijom cheers
zuti5
zuti5
Admin

Broj postova : 207
Join date : 01.10.2014

http://www.najboljeptcstranice.n.nu/paidverts

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by eastsideTZ pet 23 sij 2015 - 21:40

@sale ja sam Paidverts otpis'o jos prije par dana kad su poceli izbacivati po 500 reklama za 0,000kikiriki i 'halalio' 2$ koja su mi na racunu, tako da...

@zuti ovakve stvari su ono na sto bi se trebalo (ponajvise skoncetrisati u buduce)

limun je napisao/la: Što InAdPros, tamo i ne radiš ništa, samo ti se zarađuje, govorimo o PaidTrust, ona bux-host no minimum stranica viš ne plaća.... drunken

ne radi se, ali kod mene je obrn'o tek 1,3 $ sunny a dobra vijest je da Clixpay jos uvijek placa cheers
eastsideTZ
eastsideTZ

Broj postova : 74
Join date : 15.11.2014
Age : 33
Lokacija : Tuzla

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by zuti5 pet 23 sij 2015 - 21:06

Hvala momci vidim vas u prvom nivou referala. A ima podosta besplatnih stvari, nisam još ni blizu sve istražio. A što se tiče ostalih nemoj te se stiditi slobodno se regajte Wink
[You must be registered and logged in to see this link.]
zuti5
zuti5
Admin

Broj postova : 207
Join date : 01.10.2014

http://www.najboljeptcstranice.n.nu/paidverts

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by saleso pet 23 sij 2015 - 21:05

jel jos nekoima ovakvih problema?
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by saleso pet 23 sij 2015 - 21:04

[You must be registered and logged in to see this image.]
koji im je?
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by saleso pet 23 sij 2015 - 20:38

tu sam i ja cheers
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by limun pet 23 sij 2015 - 20:37

....evo mene, registrovao sam se, mislim da ćeš ti imati nešto od mene, tek ako uradim Repurchase, ali nisam ni pregledao stranicu, sve što je džabe, dobrodošlo je... Very Happy , bar 2000 kredita za reklamiranje stranice... Wink

lol!
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by zuti5 pet 23 sij 2015 - 20:04

Pozdrav ljudi evo naleteh na ovo ... matrix shema je u pitanju ali sad su u pocetcima i daju 20$ na PB mozete za to kupiti 1 share (deonicu) i od nje zaradjujete dividendu .. svaki put kad se zaradi neki cent obavestavaju uredno mejlom i to ide na balans sa kog moze da se uradi withdraw... da li lazu ili ne ne znam ali ne kosta apsolutno nishta da se proba ne treba ulagati ni dinara sve sto treba je da se registruje i zamenite odmah tih 20$ za jedan share i pratite sta se desava Smile ko zeli naravno moze i da ulaze (kupuje pozicije u matrixu) mislim da je ipak najbolje naci referale i sacekati da se vidi hoce li isplatiti Smile e sad malo o stranici (ne nadjoh lose komentare o njoj nigde)

Surfovanjem po principu autosurfa dobijate bodove koji se mogu razmenuti za reklamiranje neke vashe stranice (standardni traffic exchange)


svi koji se žele registrirati evo i bannera


[You must be registered and logged in to see this link.]

hvala

PS kao što kazem ne kosta ništa pa makar koristili za reklame Very Happy

Poz!
zuti5
zuti5
Admin

Broj postova : 207
Join date : 01.10.2014

http://www.najboljeptcstranice.n.nu/paidverts

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by limun sri 21 sij 2015 - 20:53

eastsideTZ je napisao/la:znaci da i inadpros otpisemo Razz Hajde sve je to u redu ali kad se sjetim da sam istreso 21$ na glupost zvanu adsharenet ili ulozio na zeabux (naivno se nadajuci da cu stic vratit barem 10$ do scamovanja) Pričaonica !!! - Page 4 2801859990

Što InAdPros, tamo i ne radiš ništa, samo ti se zarađuje, govorimo o PaidTrust, ona bux-host no minimum stranica viš ne plaća.... drunken
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by eastsideTZ sri 21 sij 2015 - 20:01

znaci da i inadpros otpisemo Razz Hajde sve je to u redu ali kad se sjetim da sam istreso 21$ na glupost zvanu adsharenet ili ulozio na zeabux (naivno se nadajuci da cu stic vratit barem 10$ do scamovanja) Pričaonica !!! - Page 4 2801859990
eastsideTZ
eastsideTZ

Broj postova : 74
Join date : 15.11.2014
Age : 33
Lokacija : Tuzla

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by limun pon 19 sij 2015 - 15:45

vlatkomitev je napisao/la:
limun je napisao/la:.... I ovo treba brzo iskoristiti.. Potpuno nova stranica i ima promocija do 20. januara no minimum payout, znači danas i sutra se može naklikati $0.09 samo od svojih klikova i isplatiti (ne znam da li je 20.01. do 23.59. sati, pa da ne rizikujem)


                                  [You must be registered and logged in to see this link.]


affraid
opet si bio brzi od mene i kada sam te video tamu na forumu otvori sam akademiju da vidim dali si postavio kriv mi je sto ni sam tvoj DR ali kada zatrazis ispatu onda cekas 15 dana kao standar celn malo je dugo ja neoliko dana klikati i onda cu zadtraziti ispaltu pozz ali vazno je danas ja poceo na samom smo starta tu

Danas isplatio $0.11 Very Happy

Vlatko, onaj što si postavio PaidTrust je smeće sada, i nipošto ne otvaraj poruke na njemu, ima nekakav trojanac  (normalno, pare nisam dobio)
I još pola onih što sam ja postavio mi nisu platili 2. ili 3. isplatu, još na pendingu...  skontali ljudi bosanca napokon.. Pričaonica !!! - Page 4 1332752312 Pričaonica !!! - Page 4 1332752312 Pričaonica !!! - Page 4 1332752312

...ali na ove jeftine fore za čas nakupiš nekih dolar i nešto na PerfectMoney account..


Pričaonica !!! - Page 4 4145101818
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by vlatkomitev pon 19 sij 2015 - 0:27

limun je napisao/la:.... I ovo treba brzo iskoristiti.. Potpuno nova stranica i ima promocija do 20. januara no minimum payout, znači danas i sutra se može naklikati $0.09 samo od svojih klikova i isplatiti (ne znam da li je 20.01. do 23.59. sati, pa da ne rizikujem)


                                  [You must be registered and logged in to see this link.]


affraid
opet si bio brzi od mene i kada sam te video tamu na forumu otvori sam akademiju da vidim dali si postavio kriv mi je sto ni sam tvoj DR ali kada zatrazis ispatu onda cekas 15 dana kao standar celn malo je dugo ja neoliko dana klikati i onda cu zadtraziti ispaltu pozz ali vazno je danas ja poceo na samom smo starta tu
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by limun ned 18 sij 2015 - 22:43

.... I ovo treba brzo iskoristiti.. Potpuno nova stranica i ima promocija do 20. januara no minimum payout, znači danas i sutra se može naklikati $0.09 samo od svojih klikova i isplatiti (ne znam da li je 20.01. do 23.59. sati, pa da ne rizikujem)


                                  [You must be registered and logged in to see this link.]


affraid
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by vlatkomitev ned 18 sij 2015 - 21:21

limun je napisao/la:Ovaj bi mogao biti zanimljiv zbog jedne stvari, naime upgrade za Premium je $0.99 za mjesec dana. Kao Premium imate dnevno 10 reklama po $0.02, a kao Standard imate  8 reklama po $0.01
Isplata za Premium članove je svaka 3 dana (za Standard svakih 5 dana, ja sam već pravio isplate)

Minimum isplata je 0.00 , a max po isplati za Standard članove je $0.03 , a za Premium $5.

E sad, dobra taktika bi bila da napravite prvu isplatu odmah kao Standard čim se registrujete $0.03 , potom sakupljate, kao Standard do druge isplate, pa kada budete na nekih $0.50-0.60  (ili svih 0.80  Very Happy ), uzmete upgrade (ko ima para na PM), pa taj dan isklikate 10x0.02=0.20 i napravite isplatu.

Ja lično se bojim ovakvih majmunskih stranica i sve one uglavnom propadnu vrlo brzo, ali na ovaj način bi se možda moglo zakačiti koji dolar plusa, dok ne propadnu. Prije ove egzibicije sa kupovinom upgrade OBAVEZNO otići na forum i pogledati žali li se ko i kada je bila posljednja isplata, pa tek onda kupovati upgrade i odmah praviti isplatu.

Ovo je samo prijedlog ko želi malo rizikovati, a ko ne želi, opet ima svoji $0.03 svakih 5 dana.. Wink

 
                                       [You must be registered and logged in to see this link.]


lol!
bas si me pretekao ostaio sam ga da ga dodam sutra ali nema veze ok idem preko tebe
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by limun ned 18 sij 2015 - 21:18

Ovaj bi mogao biti zanimljiv zbog jedne stvari, naime upgrade za Premium je $0.99 za mjesec dana. Kao Premium imate dnevno 10 reklama po $0.02, a kao Standard imate  8 reklama po $0.01
Isplata za Premium članove je svaka 3 dana (za Standard svakih 5 dana, ja sam već pravio isplate)

Minimum isplata je 0.00 , a max po isplati za Standard članove je $0.03 , a za Premium $5.

E sad, dobra taktika bi bila da napravite prvu isplatu odmah kao Standard čim se registrujete $0.03 , potom sakupljate, kao Standard do druge isplate, pa kada budete na nekih $0.50-0.60 (ili svih 0.80 Very Happy ), uzmete upgrade (ko ima para na PM), pa taj dan isklikate 10x0.02=0.20 i napravite isplatu.

Ja lično se bojim ovakvih majmunskih stranica i sve one uglavnom propadnu vrlo brzo, ali na ovaj način bi se možda moglo zakačiti koji dolar plusa, dok ne propadnu. Prije ove egzibicije sa kupovinom upgrade OBAVEZNO otići na forum i pogledati žali li se ko i kada je bila posljednja isplata, pa tek onda kupovati upgrade i odmah praviti isplatu.

Ovo je samo prijedlog ko želi malo rizikovati, a ko ne želi, opet ima svoji $0.03 svakih 5 dana.. Wink

 
                                       [You must be registered and logged in to see this link.]


lol!
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by saleso ned 18 sij 2015 - 20:15

limun je napisao/la:
vlatkomitev je napisao/la:Evo jednog istotako dobrog nema provizije a ispalta isntant i to svaki dana 0.06$ bar toliko se dobija od klikova Nema ogranicnja o kolicine ispta ko hoce neka uzme ova

[You must be registered and logged in to see this link.]

evo i dokaz ispalte

[You must be registered and logged in to see this image.]

Evo, ja sam ti se registrovao, ali pogledaj malo bolje, isplata je moguća svaka 4 dana... Wink
ma samo nek placaju i oprosticu im Very Happy
saleso
saleso

Broj postova : 603
Join date : 18.08.2014

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by limun ned 18 sij 2015 - 20:03

vlatkomitev je napisao/la:Evo jednog istotako dobrog nema provizije a ispalta isntant i to svaki dana 0.06$ bar toliko se dobija od klikova Nema ogranicnja o kolicine ispta ko hoce neka uzme ova

[You must be registered and logged in to see this link.]

evo i dokaz ispalte

[You must be registered and logged in to see this image.]

Evo, ja sam ti se registrovao, ali pogledaj malo bolje, isplata je moguća svaka 4 dana... Wink
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Instant zarada PaidTrust

Postaj by vlatkomitev ned 18 sij 2015 - 16:49

Evo jednog istotako dobrog nema provizije a ispalta isntant i to svaki dana 0.06$ bar toliko se dobija od klikova Nema ogranicnja o kolicine ispta ko hoce neka uzme ova

[You must be registered and logged in to see this link.]

evo i dokaz ispalte

[You must be registered and logged in to see this image.]
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by vlatkomitev ned 18 sij 2015 - 0:06

zuti5 je napisao/la:
vlatkomitev je napisao/la:Gde gresim? Moj PM Akaunt je vericiran  evo sliku za dokaz
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kada unosim na PTC stranicu trazi se PM Account ID dali je to isto sa Your personal Member ID
Zasto pitam ovo jer mi daj informaciju da mi PM akaunt ne validan
ili tacnije ova ovu poruku
kada unesem PM account je napisao/la:The following error occurred:
This doesn't seem to be a valid PerfectMoney Account ID.
Moliv vas pomognite mi molim vas

Isti problem imao jer sam i ja tek napravio PM account. Znači ovako, kad se loguješ u PM account na desnoj strani ti stoje (neki put stoji a neki put nestoji Laughing  mala šala) tri šifre tako reči prepiši onu srednju gdje je oznaka dolara, to je pravi broj dollarskog računa.
I evo od mene jedna nominimum stranica 0,02$ svakih 8 dana pa ko voli nek izvoli
[You must be registered and logged in to see this link.]
resio problem to je borj novcanika a mzoe ih imati puno
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by zuti5 sub 17 sij 2015 - 21:01

vlatkomitev je napisao/la:Gde gresim? Moj PM Akaunt je vericiran  evo sliku za dokaz
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kada unosim na PTC stranicu trazi se PM Account ID dali je to isto sa Your personal Member ID
Zasto pitam ovo jer mi daj informaciju da mi PM akaunt ne validan
ili tacnije ova ovu poruku
kada unesem PM account je napisao/la:The following error occurred:
This doesn't seem to be a valid PerfectMoney Account ID.
Moliv vas pomognite mi molim vas

Isti problem imao jer sam i ja tek napravio PM account. Znači ovako, kad se loguješ u PM account na desnoj strani ti stoje (neki put stoji a neki put nestoji Laughing mala šala) tri šifre tako reči prepiši onu srednju gdje je oznaka dolara, to je pravi broj dollarskog računa.
I evo od mene jedna nominimum stranica 0,02$ svakih 8 dana pa ko voli nek izvoli
[You must be registered and logged in to see this link.]
zuti5
zuti5
Admin

Broj postova : 207
Join date : 01.10.2014

http://www.najboljeptcstranice.n.nu/paidverts

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty POMOC

Postaj by vlatkomitev sub 17 sij 2015 - 20:46

Gde gresim? Moj PM Akaunt je vericiran  evo sliku za dokaz
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kada unosim na PTC stranicu trazi se PM Account ID dali je to isto sa Your personal Member ID
Zasto pitam ovo jer mi daj informaciju da mi PM akaunt ne validan
ili tacnije ova ovu poruku
kada unesem PM account je napisao/la:The following error occurred:
This doesn't seem to be a valid PerfectMoney Account ID.
Moliv vas pomognite mi molim vas
vlatkomitev
vlatkomitev
Admin

Broj postova : 314
Join date : 12.08.2014
Age : 50
Lokacija : Stip Makedonija

http://zarabotipari.wordpress.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 4 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 16. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.