PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.

PTC Akademija
Dobro došli na privatan forum PTC Akademije!

Organizirane zajednice istomišljenika, povezanih zbog jednakih interesa u svrhu stvaranja sigurne zarade.

Preporučam vam da prvo pročitate sve teme iz kategorije - VAŽNE OBAVIJESTI i upoznajte se sa svim pravilima!

Jedino tako ćete razumjeti zašto se isplati biti članom foruma PTC Akademije.


Pričaonica !!!

+8
eastsideTZ
robik1
zuti5
korisnik11
saleso
zocko66
limun
bimba
12 posters

Stranica 16 / 16. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Go down

Pričaonica !!! - Page 16 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by Gost pon 21 srp 2014 - 22:20

Pozdrav bimba!Na Skrill se ceka nekih 7-8 dana,ali su ostali procesori u dobrom zaostatku,ali isplacuju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 16 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by bimba pon 21 srp 2014 - 15:32

Bok  društvo !

Jel funkcionira ptcircle ???

Već imam dvije pending isplate, a od para nić
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 16 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by Gost uto 15 srp 2014 - 3:24

Ko mi maznu one makaze???
Bas tako ti je to moj limune nego da bar probam vratiti vunu prije nego sto je isprede ha,ha
Bimba najbolje ti je ono sto se kod nas kaze "uduni ga skroz" neces bog zna sta propustiti.
Jedna obavijest poceo je sa radom BTCircle!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 16 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by bimba pon 14 srp 2014 - 20:13

Eeeeee limun !!!  Pričaonica !!! - Page 16 112534432 

... a što reći nego - tako je !

Tražio sam taj post o vrstama stranica, no jbg ... obrisan je.
Početnicima sam objasnio sa čime imaju posla, limun potvrdio.

Btw drutvo ... ja sam na svom ranchu sa djecom tjedan dana luftiguza, pa neću biti toliko aktivan jer postoje velika ograničenja.

Đepni Asus ( mobitel mi je malo manji od kompa ), ne radi tipkovnica pa se služim on screen tipkovnicom, plus internet preko stika ...

Zamislite internet ovisnika tim vjetima ...puca me cold turkey  Pričaonica !!! - Page 16 1332752312 

pozz
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 16 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by limun pon 14 srp 2014 - 17:52

Davno još negdje napisah da postoje dvije vrste stranica: Stranice koje su ovoga trenutka SCAM i stranice koje će to u budućnosti tek postati. Sva zbivanja u proteklih par mjeseci mi daju za pravo da kažem da sam apsolutno u pravu (hvalite me, usta moja  tongue ).
Svi mi koji se bavimo ovim budaleštinama trebamo imati na umu da je ovo jedna vrsta kocke. Ako zelite klikati iz zabave, mozete besplatno, ali ako zelite da baš zaradite, morate ulžoti i moliti se da Vaše karte budu jače. Za razliku od pokera, gdje vještina još i može doći do izražaja, ovdje apsolutno zavisite od adminove dobre volje.

Davno još sam čuo prekrasnu poslovicu o jednog priprostog lika, a ona kaže:
"Bog je svakome odredio kako će se roditi. Neko se rodi sa vunom, a neko sa makazama, pa brale, šta te zapa'ne..."  Twisted Evil 

 Pričaonica !!! - Page 16 857074540 
limun
limun
Admin

Broj postova : 234
Join date : 25.05.2014

http://www.limuninternetzarada.com/

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 16 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by bimba pet 11 srp 2014 - 21:08

@ eldine !
Vijest je vijest !  Zaslužuje da je na forumu.
Ne mogu reći da si u krivu jer danas ima svega.
...ali što god da mislio, logički postoje dvije opcije.
- Potrošiti zarađeno na reklame ? To ekipa radi i zato ima gomila reklama... imaju što reklamirati
- Reinvestirati zarađeno u RR koji su još uvijek dobri i stvoriti vrijednost za koju nismo sigurni da ćemo je dobiti.

Ionako ćemo biti na tim stranicama do kraja, kao što smo bili na C4F, Clikit ...
jer ništa nije do nas.   Zar ne ?

Nije gotovo, dok nije gotovo !
Ako bude gotovo, tko je popušio - popušio je !
Ako ne bude gotovo, bolje će proći koji su nastavili ohrabreni da reinvestiraju u RR.

Zato sam napisao ... - bumo videli, rekli su slijepci !
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 16 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by Gost pet 11 srp 2014 - 19:35

Ma nema nista od tog moj bimba ja sam vec opalio dispute odnosno claim,pa citav dan se admin nije udostojio da bilo sta napise clanovima a onda veceras ova poruka,al samo obrati paznju na ono [b]30 DANA[b] dok raji istekne pravo da otvaraju dispute i onda su ga popusili.Zasto ne moze da dozvoli isplate na neki drugi procesor(zato sto nece),nisu mu SVE pare na PayPalu,pa nije juce poceo vec prije 5 mjeseci sa 88-icom,uzeo je on koliko je zacrtao pa sad ko fol PayPal,kasnije ce da otvori neku novu stranicu i pojo vuk magarca.Pa koji ce idiot otvarati 3 PTC stranice na jedan PayPal nalog kad zna,jer i mi to znamo pa zna i on da ce ga PayPal kad tad zajebat,ako uopste i jeste.Uglavnom eno primjer je PTCircle ista stvar,al je covjek odmah dao alternativu ono sto se kaze za po dana.

Dear members

Just to give you an update on the PayPal's situation.

Many thanks to those members who are supporting us by sending an email to PayPal asking for our account to be restored.
We are also contacting PayPal everyday to resolve this issue ASAP. At this time PayPal is going to review our account again after 30 days and we are very hopeful that they will release the funds and let us process your pending withdrawals at that time.

We understand that many of you may be worried about your pending withdrawals and asking about alternative options. We need to assure you that as soon as PayPal releases the funds and restores the account to its normal situation, we will start processing your withdrawals, but as long as we are unable to move the funds, we can not process your withdrawals through other payment processors as well, so we all need to ask PayPal to release the funds quicker.

Please do not open disputes in PayPal during this time, otherwise the issue will be more complicated and it may take longer to recover the funds from PayPal.

If you have already opened any dispute against us in PayPal, please close it as soon as you can as we are working with PayPal on this and are unable to issue a refund at this time. Also based on our Terms and Conditions, any dispute will result in account suspension, so those few members who have opened disputes, will not only lose their accounts but only lose their pending withdrawals as well and when the funds are released, you will not receive any withdrawals.

The only thing we all can do is to contact PayPal and ask for the account to be restored quicker, when this happens, all pending withdrawals will be processed.

Thanks for your patience
Clix-Group

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 16 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by bimba pet 11 srp 2014 - 11:48

Najnovije vijesti sa Neatclixa i ostalih sajtova !

Ovo je friški post sa njihovog foruma ...

paypal je napisao/la:Good day! My name is Ruby Ann from PayPal Consumer Support.

I tried to call you at the home phone number +63 9287380693 listed on your account to provide a faster resolution but the line kept on ringing.

I understand you were appealing to us on behalf of 88bux.com, 88clix.com and NeatClix.com, as mentioned, their PayPal account got closed without any reasonable explanation that is why you want us to restore their account. Let me take this opportunity to assist you with this.

For security reasons, we can only check and disclosed information once the account is validated. Since you are one of their concern buyers, please encourage the seller to contact us so we can help them restore their PayPal account.

Just a heads up, when we limit an account, it means that we noticed an issue and need your help to resolve it. Most of the time, we just need some information about their account for verification.

You can ask them to contact us by phone at +1-402-935-2080.

· 4:00 AM PT to 10:00 PM PT, Monday through Friday.
· 6:00 AM PT to 8:00 PM PT, Saturday and Sunday


Thank you for be a valued customer and for your continued business. We hope you’ll tell your friends about PayPal as the safest, easiest way to send and receive payments online. If you need assistance or help from us, PayPal will always be here for you.

Have a wonderful day!


Sincerely,
Ruby Ann
PayPal, an eBay Company

Copyright©️ 1999-2013 PayPal Inc. All rights reserved.

Consumer advisory: PayPal Pte Ltd, the Holder of the PayPal™️ payment service stored value facility, does not require the approval of the Monetary Authority of Singapore. Consumers (users) are advised to read the terms and conditions carefully.

Bumo videli, rekli su slijepci  Cool 
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 16 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by bimba pon 7 srp 2014 - 11:10

Sve je to dio društvenog folklora  Pričaonica !!! - Page 16 265630589 

Sociološki gledano ... Postoji društvena kategorija koja takvu aktivnost tolerira, ali i kategorija koja ne tolerira atak na vlastiti intelekt.

Fučkaš društveni prostor gdje protivan argument doživljava fašistički napad od strane interesnih sfera na bizaran način

Krivo mi je što tamo sigurno postoje osobe bez tolerancije za fašizam .
Nadam se da će vremenom pronaći ovo mjesto.

bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 16 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by Gost pon 7 srp 2014 - 8:34

Ne mogu da vjerujem da je tamo na "onom" forumu obrisan kompletan topic o jednoj scamerskoj ptc stranici u kojem su bili postovi o tome zasto je scam,a ostavljen je topic u kojem se dize u nebesa! Evil or Very Mad
Nervira me to sto mi neko prodaje muda za bubrege,a jos vise sto zbog onakvih raja onda nevjeruje ni onima kojima bi trebala. 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 16 Empty Pričaonica !!!

Postaj by bimba sri 9 tra 2014 - 10:11

Dobrodošli u kantinu - "Pričaonica"

Prostor gdje, uz stvarnu kavu ( ili što drugo   Pričaonica !!! - Page 16 3675869112  Pričaonica !!! - Page 16 1332752312 ) pred sobom, u trenucima odmora uvijek nađete nekoga.

Tu se nalazimo, chatamo, pitamo, odgovaramo, savjetujemo, zezamo, trgujemo, polemiziramo, "linkamo i klikamo" ...
Jedan prostor za sve !   Iz tog razloga vas molim da ne otvarate nove teme, jer će biti obrisane .

Hvala i pozz !

[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: bimba; pet 11 srp 2014 - 5:34; ukupno mijenjano 1 put.
bimba
bimba

Broj postova : 1064
Join date : 04.07.2011
Age : 58
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Pričaonica !!! - Page 16 Empty Re: Pričaonica !!!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 16. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.